Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji bilgini 68 T kullanıcısına yanıt

Sen bi kendini belli etsene hangi gruptansın mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine sağlık kardeşim
  • Onlardaki yapay zeka (GPT-3)

vs.

Bizdeki yapay zeka

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]
    Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]

• Yama konusu olmuş savcılık, hukuk, mahkeme konusu... Bir de bu konuyu bu yöne gitmeye daha çok "teşvik" edenler yönetici ya da eski yönetici sıfatındaki kişiler. Hayretler içerisindeyim şu an. Eğer yardımcı olmak istiyorsanız özelden "yetkilerinizi" kullanarak ulaşıp haber etmeden, etrafa gösteri yapmadan bu işi gayet güzel becerebilirsiniz. Amaç nedir?

Ben önceki konuda da yazdım yine yazıyorum. Eğer rahatsızlık veren bir durum var ise bundan kurtulmanın en güzel ve temiz yolu savcılıktır. Bir dilekçe ile işinizi çözersiniz. Neden burayı "Ceviz Kabuğu" formatına çeviriyorsunuz anlamıyorum? Olay ne? X grubu Y grubu bunlarla olan bir husumet mi var Donanım haber yönetimi olarak? O zaman silin kardeşim bu size göre "SOĞUTAN, TİKSİNDİREN, İĞRENÇ" grupların konularını, neden hala sizin için bu şekilde duran grupların ya da onlarla birlikte olan kişilerin konularından "TIK KAZANIYORSUNUZ"?

Şu paralı, parasız, el ya da translate çeviri kavgası, tartışması, hakaretleri bitmeli. Kim neyi istiyorsa kurallar çerçevesinde kullansın. Hakaret eden varsa da şikâyet edin moderator silsin, ceza versin. Cevap vermeyin.

Bu işin sonu hiç iyi yerlere gitmiyor. Kalkıp X grup ile Y grup birbirine dışarıda fiili müdahaleye varacak husumete ulaşacak ondan korkuyorum. Ne gerek var? Sana hakaret mi etti? Şikâyet et. Sende etme. Sana göre suç mu? Burada yazma git nereye gerekiyorsa şikâyet et. Ama adaletli ol bu yeşil, bu koyu yeşil deme. İşine geldiği gibi davranma.

Türkçe yamalar konusu iyice çöplüğe döndü el birliğiyle başardınız bunu. Tebrik ediyorum.

• Savcılığa verin ders alsınlar. Zaten çoğu çoluk çocuk. Polis ifadeye çağırsa altına kaçırırlar. Savcılık ifadelerinde "abilerinin" isimlerini de verirler belki. Siz uğraşmayayım dedikçe bunlar palazlanacak işin kötüsü. Zafer kazanmış edasıyla daha da saldırganlaşacaklar.

• Sevgili zartzurt kardeşim,

buraya senin konuna iki çift yazı yazabilmek için kaydolmuştum. Şansa da hep yazılarım sorunlar üzerine olmuştu ve teknşk desteği çok güzel bir şekilde verdin, Allah razı olsun.

Çok eskilere gidemedim ama anladığım kadarıyla bazı kişiler seni rahatsız etmiş. Hukuki yollardan şaşmamanı tavsiye ederim. Haklıyken haksız duruma düşmeni hiç istemem. Avukat değilim ama hukuki olsun ya da olmasın yardımcı olunacak bir şey varsa bana özelden ulaşabilirsin. Emin ol elimi taşın altına koymaktan çekinmem.

Çalışmalarının ve başarılarının devamını dilerim güzel kardeşim. Yalnız değilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruyniun -- 3 Aralık 2020; 2:40:34 >
  • Selamlar, Türkçe yama bu hataya sebep olabilir mi?

• Raynorr kullanıcısına yanıt

o bölümü geçtim, 2 farklı donanıma sahip pc den ilerliyorum oyunda.

ikisinde de böyle bir hata ile karşılaşmadım. Videoda gördüğüm kadarıyla kasma, karakterin buga girmesi ve çizgisel bir siyahlaşmaya mevcut. Hiçbiri başıma gelmedi.

hepsini geçtim, yamanın böyle bir hataya mahal vermesi olanaksız bir durum gibi duruyor.

hepsi bir kenara, oyunda bolca bug ve glitch mevcut halen. Ben bugda kaldığımda en yakın yere hızlı seyahat edip geri dönüyorum ve düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forzeal YT -- 3 Aralık 2020; 14:46:0 >
  • Forzeal YT F kullanıcısına yanıt

Yamayı kaldırıp denedim sorun devam ediyor. Kasma videodan kaynaklı oynanışta öyle bir problem yok.

• Raynorr kullanıcısına yanıt

Buna benzer sorunları sırasıyla 30 olmazsa 60 fps e sabitleyince çözen videolar gördüm denemenizi tavsiye ederim ilginç bir şekilde bazı sorunları çözüyor. Ayrıca ekran kartınız nvidia ise yeni güncelleme geldi belki soruna çözüm olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadocan1 -- 3 Aralık 2020; 15:58:16 >
  • kadocan1 kullanıcısına yanıt

Fps sabitleyince ilerleme kat ettik başta kaçıp geri dönüyor artık köprüden geçiyor ama bu seferde geyiğin yanına yaklaştığında kaçmaya başlıyor .d

Ekran kartı sürücüsü güncel

Güncelleme: Petrayı bırakıp geyiğin yanına giderek sorunu çözdüm teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raynorr -- 3 Aralık 2020; 16:33:16 >
  • Hangi ayarlarda oynuyorsun çevre en düşükte falanmı çimen falan yok bomboştu oralar bu ayarlardan hangisi o :)

bide o kullandıgın set paralımı veya oyundan düşen bi itemmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RCipple -- 3 Aralık 2020; 18:10:32 >

• Doku ve yumuşatma Ultra geri kalanı low.

Üstümdeki set Twitch prime ganimeti shield hariç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama v33 gelecek mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TangırTungur

Yama v33 gelecek mi hocam

hatalı yerler biriksin biraz şu an 15-20 tane var onlarda önemsiz pek oynanışı etkilemeyen yerler. biraz birksin yaparım.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Hocam telefon numaranı değiştirdin mi? Aramalar devam ediyor mu?

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Hocam yeni projeleriniz var mı sizi daha çok görmek isteriz bu forumda. 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Hocam telefon numaranı değiştirdin mi? Aramalar devam ediyor mu?

Değiştirdim kurtuldum :D iyi oldu reklam smsleri de gelmiyor temiz kullanmak lazım yeni numarayı hiçbir yerde kullanmayacağım bunu :)

• Yayınlanmış artık yama. Hala bunun için neden rahatsız ederler anlamam. Bi' söz var "....... davası olmaz"
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.