Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam belliki bu işi ticarete döken kişiler rahatsız ediyor.

Lütfen çalısmalarınıza devam edin.elinizden geliyorsa elimizden tutun yol gösterin 10.20 tane bu işi yapan arkadaş çıksın piyasayaAssassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun için ücretli bu işi ticarete dökenlere para kazandırmayın.almayın kullanmayın yamalarını bu adama gönüllü çeviri yapanlar musallat olmaz.işin içine para karıştıranlar musallat olur

• Hocam hemen yılmayın başladık güncelleme gelirse patlarız rahatsız edeni engelleyin yılmayın hemen böyle yaparsanız sevinen onlar olur kolayca yıldırmış olurlar sizi . Güzel bir çalışma ortaya koydunuz yeni düzelme yapmasanızda en azından oyuna güncelleme gelirse onu yapsanız bile yeterli . İsterseniz size azda olsa bağış yapalım size katkımız olsun .
  • Arkadaşlar bu yapılan karaktersizliktir buna önce bizim tepki göstermemiz lazım hem oyunun yapımcısın haberi olmadan yama yap hemde o yamadan ticari kazanç sağla yapma be gel keyfim gel. Arkandayız kardeşim lütfen bırakma...

• 3keko1 3 kullanıcısına yanıt
    Bu yorum yapıldıgında okumuştum inş öyle olmaz demiştim içimden .
  • Çeviri gerçekten çok iyi, cümleler sanki elle çevrilmiş gibi anlamlı. ben hiç hata almadan 7 saat oynadım sıfır sıkıntı hiç atma olmadı.
    Oyunu türkçe oynama imkanını bu kadar erken ve hiç bir ücret talep etmeden uğraşıp paylaşan arkadaşa çok teşekkürler.
    Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]

• Çeviri desteği devam etmeli. Yoksa emekler boşa gidecek.
  • Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

telefon numaramı bulmuşlar bıktım artık her gün mesaj atıyorlar cevapsız aramalar yapıyorlar. whatsapp üzerinden msj atıp duruyolar.

artık hangi grup yada kimler yapıyor bilmiyorum baygınlık verdi yaptıkları. onlar yapsınlar yamayı çıkardıkları gün bedava sürüm düşer zati piyasaya ordan kullanırsınız :D

Alıntıları Göster

Tacizden savcılığa ver. İstersen yardımcı olacak birilerini bulabilirim. En azından şöyle kapı gibi ceza alırlar. Hapis cezası olmaz ama sicillerine tacizci olarak yazılır. Buda onlara ömür boyu yeter

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Şu programı bir anlatmadın be usta, balığı değil balık nasıl tutulur onu öğrenmek istiyoruz artık.
  • Ben oyunu bitirdim Allah zartzurttan razı olsun.

bizi aylarca bekletnedi

sayesinde miss gibi bir dille oyunu Türkce oynadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

Şu programı bir anlatmadın be usta, balığı değil balık nasıl tutulur onu öğrenmek istiyoruz artık.

https://share.hsforms.com/1Lfc7WtPLRk2ppXhPjcYY-A4sk30

suraya gir sıraya gir sana eger uygun gorurlerse apilere erişim hakkı veriyolar

sonrasını zaten cok rahat yaparsın

• Eğer ki yamaya devam etmezse arkadaş ubisoft uygulamasını çevrimdışı yapın ayarlardan ki güncellerse yama gider .
  • Hocam numaraları engelle geç hiç birşey düzeltme sadece update geldikçe yamayı güncelle o bile yeterr bize böyle adi insanlar için değmez seviliyorsun
  • Teknoloji bilgini 68 T kullanıcısına yanıt
    Ya fake hesabınmıdır kendi hesabınmıdır nedir al hepsini bir defol siktir git şuradan
  • Teknoloji bilgini 68 T kullanıcısına yanıt

Hangi çeviri grubundansın bilmiyorum ama bu çevirinin sana battığı çok belli. İsteyen ücretli isteyen ücretsiz yamasını yayınlar. Burada yamada emeği olana o saygıyı duyacaksın. Duymuyorsan da aha kapı orada.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Zaman ayırıp yamayla uğraşmışsınız. Şahsi görüşüm devam etmeniz niyetinde. Valhallaya sahip değilim ama size yapılanı asla sindiremedim. Siz dilerseniz ücretli dilerseniz ücretsiz yayınlarsınız sizin emeğiniz sonuçta. Buna başka bu işi sırf para olarak gören çeviri grupları karışamaz. Avukatla uğraşmak istemediğinizi anlıyorum. Yeni hat çıkarıcaksanız eminim burada herkes size destek bile olur böyle bir durumda.

• güncellemeler için port yaparım ama DLC için söz veremem malesef.

bu arada yeni hat satın alacağım iyice abartılar çünkü.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.