Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
22
Favori
82.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coop gelince multinin kaldırılması isabetli bir karar olmuş. Beklenen etkiyi yaratamadı multi.
  • Co-op enteresan.. Umarım AC2 tadını verebilirler bu defa atmosfer,grafikler,mekan ve konu umutlandırıyor,ama bekleyip göreceğiz.
  • Multiplayer olmaması cok iyi olmuş ayrıca şehire bu kadar önem vermeleri harika bir gelişme çünkü oyun yine özüne dönüyor. Son iki oyun Assassin muhabbetinden uzaklaşıp bildiğin korsan olmuştuk.

Birde oyuna soyle saglam bir kötü karakter koysunlar.
  • Su ana kadar gordugum en iyi grafikli ps4 oyunu. Ama ubisoft olunca soru isareti var tabi kafamizda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplayer'ı kaldırmaları çok iyi olmuş.Bu oyuna multi yakışmıyordu.
  • Videolar çok iyi gözüküyor
    Ezio triology den sonra ilk kez umutlandım bu oyunun hayranı biri olarak
    çok şükür denizlerden kurtulduk
  • Unity E3 Müziği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 13 Haziran 2014; 13:41:27 >
  • Ac 2'den sonra ilk kez bir AC oyunu ilgimi çekti.
  • Co-op çok önemli bir gelişme. Bütün oyunlara coop mantığı yerleşmeli bence artık.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada araştırdım da Connor Arno'dan sadece 10 yaş büyükmüş. Arno bu yaşlardayken Connor çoktan mentor olmuştur sanırım oyunda. Cameo'da olsa göreceğimizi sanıyorum kendisini Unity'de.
  •  ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014
     ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014
     ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014

• dunyao kullanıcısına yanıt
    Fazla güvenmemek gerekir ps4'de alıp oynamadan gameplay videosunda bile bizi kandırır ubisoft bu
  • Multiplayer'ın kaldırılmasına sevindim. Zaten uzun süre oynanabilirliği zayıftı. Şimdi single olarak oyuna daha detaylı eğilebilier. Zaman olarak ve emek olarak bu onlara artı kattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Multiplayer'ın kaldırılmasına sevindim. Zaten uzun süre oynanabilirliği zayıftı. Şimdi single olarak oyuna daha detaylı eğilebilier. Zaman olarak ve emek olarak bu onlara artı kattı

Serinin hic zaman multisinde zaman gecirmedim. Kesinlikle yerinde bir karar olmus.

• Black flag alacaktım, baktım ekimde yenisi çıkıyor, videolarda bomba, vazgeçtim, oyunu bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun Fransız pardon Fvansız İhtilal'inde geçmesi hoşuma gitti.Beklemedeyim heyecanla
  • quote:

Orijinalden alıntı: v4paTRon

Fazla güvenmemek gerekir ps4'de alıp oynamadan gameplay videosunda bile bizi kandırır ubisoft bu

Katılıyorum,AC 4'ün E3 premier'inde görüntüler donduğundan beri UBISOFT'a güvenmiyorum
  • Güzel bir oyun olucak gibi

• Assassin's Creed Unity: Yeni Nesil Teknoloji

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.