Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
22
Favori
82.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

İzleyin ! Co-op

Bana mı muhteşem geliyor yoksa oyun gerçekten muhteşeme mi benziyor

• Grafikler ve şehirdeki kalabalık muazzam. Yeni konsollarda iş var.

Ancak, oynanış klasik AC olacaktır. Bir de o 3 tane yancı nedir.. Coop'la, suikastçi havası iyice gitmiş.
    PC'de grafiklere bakmak için biraz oynar, silerim.
  • Unity ile gerçekten ileriye dönük bir adım atmışlar.Co-op modu yenilik getirmiş oyuna,ben mp modu için de yeni birşeyler bekliyorum ama bakalım,detaya çok önem verilmiş gibi kan efekti olsun sokakta ki uçan kağıtlar,evlerin için girebilmemiz vs.. muazzam diyorum tek bir yere gözüm takıldı dövüş dinamiklerin de şu kaptan olanları devirmek için önceki oyunların da olduğu gibi bırakılmış keşke diğer rakipler gibi onu da rahat geçebilsek diyorum ama olmuş artık yapıcak birşey yok.Ac1'in trail sahnesini yakalamayı başarmışlar bu oyun kim nederse desin suikast ağırlıklı olmuş etrafta koşarken bile bir sürü yan görev gözüküyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 10 Haziran 2014; 6:30:37 >

• Bu oyunun ana hikayesi coop oynanmaz oynanmamali ozel yan icerik cikartirsin ama ana hikaye leş olur.
    Bu arada oyunla ilgili farkettigim en onemli sey komik ama bi yerden iniş animasyonu oldu.
    Ubisoft bunu daha oncede yapabilirdi ama belliki kendisi de bu ayrintiyi yenilikce gordugu icin yeni nesile bekletmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ac2 den sonra hikayesi saglam olursa en iyi oyun olabilir. Buyuk umutlarim var unity icin. Serinin hayrani olarak merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 10 Haziran 2014; 7:29:56 >
  • Son iki oyunu oyniyamadım sınav yuzunden ama bu oyun ile eskı havasını yakalamıs en azından benım bıraktıgım yerden devam edıyor.İnş alıp oynıcaz baya iyi olmus hadi bakalım
  • Nihayet şehirlere geri dönüyoruz. İkinci bir AC 2 deneyimi yaşayacağız gibime geliyor.

• COOP gelmesi çok iyi oldu
  •  ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014

ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 10 Haziran 2014; 19:39:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• E3 de gösterilen oyun içi görüntüler iyiydi ama yinede çok beklentiye girmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba 4 ana karakter mi olacak (GTA 5'e benzer bir mantıkla) yoksa bir tanesi ön planda diğerleri yancı mı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Acaba 4 ana karakter mi olacak (GTA 5'e benzer bir mantıkla) yoksa bir tanesi ön planda diğerleri yancı mı olacak.

tek ana karakter olacak diğerleri co-op oyun modunda ortaya çıkacak. merak ettiğim co-op ana hikayeye mi uyarlanacak yoksa ayrıyeten co-op yan görevleri mi olacak
  • Bugüne kadar gördüğüm en iyi grafikler.Oha! derdirtti bana.
  • Oyunun en önemli yanı şu denizlerden kurtulup aynı AC 2'deki gibi şehirde geçicek olması. Bu sayede yine AC 2'deki gibi özenilmiş bir şehirde olacagız ki bu atmosferi olumlu yönde etkiliyor.
  • Fransız Devrimi'ni anlatan Assassin's Creed Unity'de tasvir edilen Paris şehri, bugüne kadar Assassin's Creed serisinde görmüş olduğunuz şehirlerin en büyüğü olacak. Ubisoft'un yüzölçümüne göre Assassin's Creed IV'de yer alan tüm adalar bir araya gelse dahi bir Paris etmiyor. Notre Dame katedrali ise 1:1 olarak gerçek hayattaki boyutlarıyla oyuna aktarılmış.

Bölüm tasarımcısı Bruno Saint Andre, geride bıraktığımız oyunların aksine Unity'de etrafta oynayabileceğimiz çok daha fazla nesne bulabileceğiz.

Unity'den gelen diğer detaylarsa şöyle sıralanıyor:

- Oyunda karşılaşacağımız co-op görevlerin hepsi hikaye tabanlı ve hepsi de isteğe bağlı olarak gerçekleştirilebiliniyor. Üstelik bu görevleri tek başınıza da gerçekleştirebileceksiniz. Yapımcı ekip yapımda karşımıza çıkacan ana senaryo ve yan senaryo görevlerinin tadmin edici olacağı konusunda teminat veriyor.

- Unity'de multiplayer modu bulunmayacak. Brotherhood'dan bu yana ilk defana bir AC oyununda multiplayer modu yer etmeyecek.

- Suikastçılarımız artık çömelebilecekler.

- Oyunda modern zaman bölümleri yer alacak.

- Daha önceki oyunlarda yer alan ve pek de beğenilmeyen kule savunma tarzı görevler oyunda yer etmeyecek.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Paris_Gordugumuz_En_Buyuk_Assassins_Creed_Sehri-60497.htm

• Grafikler olağanüstü ama bu haliyle gelirmi bilinmez sonuçta yapımcı firma hileci ubisoft. Multiplayer modu tutmadığı için kaldırılmış olabilir.
  • tam bir eskiye dönüş olmuş, gemi savaşı iyidi hoştu da suyu çıkmıştı artık, karada dolaşmayı özlemiştim, free run animasyonları çok hoşuma gitti özellikle o atlamalar tırmanmalar falan aşırı akıcı olmuş
  • 1 ve 2'deki atmosferi yakalamıi gibi geldi bana ve mutlu oldum. Senaryoda iyiyse çok harika bir deneyim olacak.
  • Beyler coop modu online mı yoksa offline mı?

• Gelişmeye bak çömelebilecekler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.