Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014 (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
22
Favori
82.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu oyunda Arno kız peşinde koşmak yerine devrime direkt olarak etki etmiş olsa bambaşka bir unity oynuyor olabilirdik. Ama unity sadece Fransız devriminde geçen bir oyun olmaktan öteye gidemiyor.

AC3'te Connor bizde bu etkiyi birakabiliyordu, origins'te de keza o dönemde yaşanan siyasi olayların içerisine Bayek dahildi ve etki edebiliyordu. Burada ise bu yok. Fransız devrimi gibi bir konuyu atmosferini de oyunda saglamisken sadece background olarak kullanmak gercekten unitye yazık olmasına sebep oldu. O trailerlarda gösterilen hemen her şey boş çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freddie Ljungberg kullanıcısına yanıt
    Bugların büyük çoğunluğunun güncellemelerle çözüldüğü söyleniyordu ama bizzat test etme fırsatım olmadığı için kesin bir şey diyemiyorum.
  • Diğer oyunlarıyla çok bağlantısı varmıdır? Direk bu oyunu oynarsam sıkıntı olur mu? Çünkü önceki oyunları oynamadım.

• Oyun nasıl olurda ışıklandırma ve kaplama olarak oddesy den ve originsten iyi olur.Hdr ve 4k haric

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Hocam oynanış ve dövüş hissinin Syndicate göre hantal ve yavaş olduğu söyleniyordu. Sizin bizzat deneyimleme şansınız oldu mu iki oyunu da? Bir yorum yapabilir misiniz? Syndicateyi bitirmistim ve çok beğenmiştim hatta gold edition bulabilirsem tekrar oynamayı düşünüyorum. Belki Unity de oynarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: London_

Hocam oynanış ve dövüş hissinin Syndicate göre hantal ve yavaş olduğu söyleniyordu. Sizin bizzat deneyimleme şansınız oldu mu iki oyunu da? Bir yorum yapabilir misiniz? Syndicateyi bitirmistim ve çok beğenmiştim hatta gold edition bulabilirsem tekrar oynamayı düşünüyorum. Belki Unity de oynarım.
    Evet oynanış ve dövüş Syndicate’e göre daha hantal Unity’de.Bunun daha kötü veya daha iyi oluşu oynayana bağlı.Kimi ağır ve oturaklı yapıyı tercih eder kimi hızlı ve pratik olanı.Unity’i tavsiye ederim.Syndicate kadar başarılı olmasa da bence gideri olan bir yapım

• Iki oyunuda uzun sure oymadim unity i yeniden oynuyorum,evet daha ağır ve yavaş oynanış var ve daha gerçekçi olmasını sağlıyor bu durum.Syndicate daha eski serilerdeki hizli arcade oynanış hakimdi.Unity bi kaç darbeyle özellikle kılıç darbesiyle düşmanları oldurebiliyorsunuz ve olebiliyorsunuz.Syndicate de tasarım olarak güzel ve at kullanılması oynanabilirlige soluk getiriyor.Unity nin tek eksik yani at kullanımı olmaması. Sehir çok canlı yaşıyor resmen,protesto için toplanan gruplar sohbet eden insanlar adeta yaşıyorsun.Işıklandırma ve kaplamalarda oddesy den bile daha iyi.Hdr 4k desteği dışında odessy için.Odessy hikaye seçiminde rpg elementleri çok iyi kurgulanmış.Seride daha iyisi yok bu açıdan.Ayrıca fransız firması olmasından ötürü unity en gerçeğe yakın fransa yi aktarmistir.Sisteminiz yeterse 4k ve reshade ile oynayın.Oyunda bir iç mekanda vazo bile çok iyi modellenmesi durumda.Oynanış hantal ama kötü anlamda degil.Arcade ve hızlı dövüş mekaniginden uzaklaştırılması gerekiyor ac serisinin uplay de ücretsiz 25 ine kadar yanlış hatırlamıyorsam.Hemen ücretsiz olarak edinin.Kesinlikle tavsiye ederim.Oynarsaniz dediklerimi daha iyi kaniksarsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 24 Nisan 2019; 0:47:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Iki oyunuda uzun sure oymadim unity i yeniden oynuyorum,evet daha ağır ve yavaş oynanış var ve daha gerçekçi olmasını sağlıyor bu durum.Syndicate daha eski serilerdeki hizli arcade oynanış hakimdi.Unity bi kaç darbeyle özellikle kılıç darbesiyle düşmanları oldurebiliyorsunuz ve olebiliyorsunuz.Syndicate de tasarım olarak güzel ve at kullanılması oynanabilirlige soluk getiriyor.Unity nin tek eksik yani at kullanımı olmaması. Sehir çok canlı yaşıyor resmen,protesto için toplanan gruplar sohbet eden insanlar adeta yaşıyorsun.Işıklandırma ve kaplamalarda oddesy den bile daha iyi.Hdr 4k desteği dışında odessy için.Odessy hikaye seçiminde rpg elementleri çok iyi kurgulanmış.Seride daha iyisi yok bu açıdan.Ayrıca fransız firması olmasından ötürü unity en gerçeğe yakın fransa yi aktarmistir.Sisteminiz yeterse 4k ve reshade ile oynayın.Oyunda bir iç mekanda vazo bile çok iyi modellenmesi durumda.Oynanış hantal ama kötü anlamda degil.Arcade ve hızlı dövüş mekaniginden uzaklaştırılması gerekiyor ac serisinin uplay de ücretsiz 25 ine kadar yanlış hatırlamıyorsam.Hemen ücretsiz olarak edinin.Kesinlikle tavsiye ederim.Oynarsaniz dediklerimi daha iyi kaniksarsiniz
    Teşekkür ederim yorumunuz için açıkcası heveslendim oynamak için Bilgisayarım eski olduğu için PS4'de oynayacağım. Şöyle de bir video buldum. Yazdıklarınızı destekler nitelikte.

• Rica ederim.Umarim ilerde pc de oynama durumunuz olur.Malesef ps4 e ücretsiz değil ama tavsiye ederim.Son çıkan oyun hdr ve 4k da iyi ama hdr ve 4k siz son derece kartonsal ve gerçekçi gorsel den yoksun,originste detay iyiydi ve bu oddesy de kesinlikle çizim mesafesinde ve ışıklandırma da düşüş var unity kesinlikle grafık ve canlılık olarak en iyi seridir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 24 Nisan 2019; 1:15:44 >
  • Çıktığı dönemde teknik açıdan yerden yere vurulan oyunun şimdi kıymete binmesi (ya da değerinin şimdi anlaşılması diyelim). Ironik... Zamanında oyunu beğenenler olarak 'güzel la bu oyun' dediğimizde hater yayıncıların da etkisiyle 'hadi la ordan' deniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 24 Nisan 2019; 10:5:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unity gerçekten bir zamanlar yerden yere vurulan bir oyundu. Şimdi ben de oyunun bu haline şaşırıyorum.
  • Arkadaşlar hesap satmak isteyen var mı? Ilk tercihim sec hesap.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çünki o zaman ps4 te oyun 15 fps lere düşüyordu.Çoğu pc de 20 lerde oynatiyordu.Bug doluydu ancak 4 ay sonra düzeldi.Çıktığı dönemin tekniğine fazla gelmişti.Oyunda kılıclarin çarpma sesi bile son derece kaliteli.Ve resmen şehir yasiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 25 Nisan 2019; 21:29:18 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    O zamanlarda genelde her oyuncuda ac 2 ye göre değerlendirme,bakis açisı vardı biraz.Gta 4 de şehir hep boğulduk diyenler oldu.Şimdi ise v ten sonra genelde şehirin az olduğunu öne sürüyorlar.Bazı iyi serilerin değerini bilmek gerek.Oynanış yapısı hantal ağır diyenler bugün hem ac de hem gta v de acısını çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 24 Nisan 2019; 20:56:11 >
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    Oyun ps4 e çıktı sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Pardon uzun zaman olunca karıştırmişim ps4 e gelmişti.

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.