Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY (PS4) 13 KASIM 2014 (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
22
Favori
82.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arnonun evinde Cafe de Theatre'in onundeki at arabasindan biniyorsun. Evin disindaki at arabasi versailles'a digeri Dead Kings DLC'ye gidiyor. Dead Kings'e gittin mi ama ilk chapteri bitirmeden save edemiyorsun onu goze alarak oynamaya baslayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Arnonun evinde Cafe de Theatre'in onundeki at arabasindan biniyorsun. Evin disindaki at arabasi versailles'a digeri Dead Kings DLC'ye gidiyor. Dead Kings'e gittin mi ama ilk chapteri bitirmeden save edemiyorsun onu goze alarak oynamaya baslayin

eyvallah dostum cevabın için. yok ben daha ana oyunu bitirmeden dlc ye başlamıyacağım. sadece göremediğim için emin olmak için sormuştum. bu arada sıradışı bir işmiş.. güzel :)
  • Amazonda 10$ oyun kutulu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunda hani televizyonda olur ya siyah ekranla var üstte ve altta onu nasıl düzeltirim?
  • Edit: Syndicatein konusu sandim bir an. $15a cikartmislar tekrar unityi

Deal olarak mi cikti su an yine $50 gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 19 Aralık 2015; 12:45:05 >
  • efsi E kullanıcısına yanıt
    bu sorunu hallettim.strengigchi açıyorduk.peki dodge ve parry tam olarak nedir ve ile yarar biri söyleyebilir mi lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Edit: Syndicatein konusu sandim bir an. $15a cikartmislar tekrar unityi

Deal olarak mi cikti su an yine $50 gozukuyor

Kara Cuma indirimi kapsamında Unity 10$'a, Syndicate ise 30$a düştü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimden aldım oyunu arkadaşlar çoğu hata düzeltilmiş. Stabil denebilecek şekilde çalışıyor. Oynamaya engel bir bug veya glitch rastlamadım henüz bir kaç gündür oynuyorum. Co-Op, heist vs. multiplayer oynayan varsa hala psn: cr3c9 günaşırı online oluyorum.
  • oyuna yeni başladım. ilk 3 bölüm bitirdim. oyun sandığımdan çok daha iyi çıktı. atmosfer olağanüstü güzel. dolaşmak bile ayrı keyifli. bu arada fps düşüşlerinden dolayı ilk çıktığında eleştirilerden dolayı oyundan uzak durmuştum. fakat fps düşüşü yaşamıyorum gayet akıcı ve şehir baya baya kalabalık :) birde kalabalık içinde sizle beraber savaşan ihtilalcilerde gayet oyuna güzel olmuş. tavsiye ederim. coop yapmak isteyen eklesin. psn: bhdr84
  • Oyunu yeni aldım,canım laptop grafik konusunda perte çıktı neredeyse.Çoğu ayarı kıstım düşük seviyeye aldım anca 29 fps seviyelerine gelebildi.Laptop markası MSI gs60 grafik kartı : 860m + i7 + 8gb ram + full hd ekran.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Oyunu yeni aldım,canım laptop grafik konusunda perte çıktı neredeyse.Çoğu ayarı kıstım düşük seviyeye aldım anca 29 fps seviyelerine gelebildi.Laptop markası MSI gs60 grafik kartı : 860m + i7 + 8gb ram + full hd ekran.

burası ps 4 bölümü
  • oyun şuan rus psn de 49 tl.. sizce alınır mı? aslında syndicate alacaktım ama fiyatının biraz daha düşmesini bekleyeceğim
  • Alınır , çıkışındaki fps sorunları neredeyse kalmadı. Paris'i mükemmel bir şekilde oyuna aktarmış yapımcılar . Combat sistemini de değistirip oyunu biraz daha zorlaştırmışlar ( eski oyunlara göre )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu ilk çıktığı zaman almıştım, şimdi tekrar aldım.Evet FPS sorunu çözülmüş fakat özellikle iç mekanlarda oyun ciddi downgrade yemiş.Kaplamalar bariz düşmüş.Ayrıca NPC'lerin çok olduğu sahnelerde hala bazen sapıtıyor.
  • aslında ac serisiyle pek aram yok.. ilk oynadığım ac oyunu black flag di.. alıp deneyimleyeyim bunuda
  • Syndicate i aldim bu oyunuda alsam mi dusunuyorum ne dersiniz?

• 25.03.2016 tarihinde PS4 aldım. Aynı gün Amazon' dan bu oyunun siparişini verdim. Oyun şu anda yolda. 51,16 TL. kesilmiş hesaptan. Kutulu ve sıfır oyun isteyenler Amazon ' daki kampanyayı kaçırmasınlar. Oyunu sorunsuz oynamam için güncellemeleri mi yüklemem gerek, yoksa bu güncellemeler disk üzerinde yüklü mü gelir. Bir de bu güncellemeler yüklenmesi gerekiyorsa, tahmini kaç GB. olduğunu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rithone

Syndicate i aldim bu oyunuda alsam mi dusunuyorum ne dersiniz?

sydicate'i almıştım dün gaza geldim bunu da aldım. hala co-op oynamak isteyenler varsa çok memnun olurum
  • Arkadaşlar bu oyunun son durumu ne en son gelen updatelerle birlikte, düzelttiler mi yani oyunu performans olarak ? Ona göre alayım diyorum.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bu aralar oynuyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım, bu kadar yerden yere vurulacak bir oyun değil bence ama syndicate in yanında sönük kalmış biraz.Combat sistemi zorlu ama baya o konuda syndicate den iyi.

3-5 fps düşüşü oluyorsa da ben algılayamadım,o kadar keskin değil gözler.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.