Şimdi Ara

Assassin's Creed Rönesans [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni çıkan bir kitap görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz
    İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hugo Chavez -- 14 Haziran 2014; 18:04:20 >

• Bende merak ediyorum. Son gunlerde cok sık adini duymaya basladik. Okuyan varsa bilgilendirsin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin's Creed II'deki hikayenin, alt yapının yarısı olsa efsane bir şey çıkar ortaya.
  • okuyan var mı beyler ?
  • 3 4 gündür sepette duruyor benim almadım daha ama kesin alcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende merak ettim bak.

• Beyler daha önceden bu konu acılmıs mıydı ? genel konu olabilir
  • Büyük ihtimal Assasiins's creed 2 oyunun temel senaryosu ile ayni olcude bi kitap . Eger yazar ek koymussada bonus olur guzel olur .

• Her türlü okunur bence ac serisini oynayan okuduğunda beğenir diye düşünüyorum. Bu haftayı bi atalımda sipariş geçecem

• AC serisinin hikaye olarak en iyi bölümü. Kesinlikle okumak isterim ama çevirinin nasıl olduğunu görmeden de atlamak istemiyorum.
  • oliver bowden bı kac assassins creed kitabı daha var diye bılıyorum acaba turkceye cevrılen baska kitapları varmı bı bakındımda goremedım baska
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir506

oliver bowden bı kac assassins creed kitabı daha var diye bılıyorum acaba turkceye cevrılen baska kitapları varmı bı bakındımda goremedım baska

Bu çevirilen ilk kitabı. Satış bekledikleri gibi olursa kalanları da çevirirler diye düşünüyorum.
  • Bence oyun ile ayni hikayeyi yazmışlardır.Ama ek olarak harita, resim vs. Gibi şeyler olursa almaya değer diye düşünüyorum.

• Okuyan var ise yorum yapsın ona göre iyiyse alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingforest

quote:

Orijinalden alıntı: sir506

oliver bowden bı kac assassins creed kitabı daha var diye bılıyorum acaba turkceye cevrılen baska kitapları varmı bı bakındımda goremedım baska

Bu çevirilen ilk kitabı. Satış bekledikleri gibi olursa kalanları da çevirirler diye düşünüyorum.

2. Kitap çeviri aşamasında

• Oyun mu kitaptan, kitap mı oyundan

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Kitap oyundan.
  • Yaklaşık 50 sayfasını okudum AC II oyununun başlangıcıyla aynı. Vieri ile Ezio'nun köprüde dövüşmesi, abisinin yardıma gelmesi, çatıda koşmaları vs. başlangıcı. Kitabın kötü yanı bazen sayfa içerisinde ikişer üçer tane İtalyanca kelime geçiyor, bunların Türkçe anlamları ise sayfa altında değil en arkada 6-7 sayfalık bir sözlük kıvamında verilmiş olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martin Skrtel

Yaklaşık 50 sayfasını okudum AC II oyununun başlangıcıyla aynı. Vieri ile Ezio'nun köprüde dövüşmesi, abisinin yardıma gelmesi, çatıda koşmaları vs. başlangıcı. Kitabın kötü yanı bazen sayfa içerisinde ikişer üçer tane İtalyanca kelime geçiyor, bunların Türkçe anlamları ise sayfa altında değil en arkada 6-7 sayfalık bir sözlük kıvamında verilmiş olması.

hocam bende aldım 40 dayım suan hızlı okumuyorum cabuk bitmesin diye:D tek sıkıntı senin dediğin bencede :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hugo Chavez -- 5 Haziran 2014; 17:13:27 >
  • yorumlar güzel gibi gözüküyor ben de listeme ekleyeyim ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.