Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (307. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
14
Favori
401.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

Orijinalden alıntı: asimtod

http://ve3d.ign.com/articles/news/59144/Guinness-World-Records-Top-50-Video-Game-Characters

Altair 30.
    Ezio 35. sırada
    düşük sanki biraz?

Kratos bile 9. sırada normal gibi bunlarda

mario napmış öyle ya

Mario prensese olan aşkından ne yolları geçiyor bizim yeni model kahramanlara bak kır dök parçala felsefesini benimsemişler.
  • ya beyler oyunu ancak bitirdimde doğal olarak sorularım var
    1. olarak
    sultan selim ezio yu neden istanbuldan kovdu.
    ezio neredeyse selimin tarafında gidiyordu tüm oyun.
    animus adasındaki desmondlu görevlerden sadece birini yaptım işte görüntüler vardı çiftlik evi falan onlar neydi?
    oyunun oyunun sonunda minerva juno ve bir amca daha vardı bunlar tam olarak ney oluyor
    ac 1-2 yi tam bitirmemiştimde.
    oyunun sonundaki filmde yıkılan bir dünya vardı.
    o dünya tahminen kaç yılında geçiyordu? ve neden yıkıldı
    oyunun en sonunda desmond ve kankileri o yıkılan mekana gitti ve öyle bitti. orda ne yapıldığına dair bir fikri olan var mı?
    evet biraz geç kaldım bitirmmekte ama sorularımı cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

ya beyler oyunu ancak bitirdimde doğal olarak sorularım var
    1. olarak
    animus adasındaki desmondlu görevlerden sadece birini yaptım işte görüntüler vardı çiftlik evi falan onlar neydi?
    oyunun oyunun sonunda minerva juno ve bir amca daha vardı bunlar tam olarak ney oluyor
    oyunun en sonunda desmond ve kankileri o yıkılan mekana gitti ve öyle bitti. orda ne yapıldığına dair bir fikri olan var mı?

dostum şu an çok ayrıntı hatırlamıyorum o konuda bişey yazamıcam ama yakın sayfalarda aradıkların mevcut.90 ve üzeri sayfalardan gerisine gitme.oralarda baya muhabbeti döndü
  • gerçekten çok mükemmel bir oyun yeni ekran kartımı aldıktan sonra direk yükleyeceğim.ASUS hd5770
  • KAÇ SAYFADIR ARIYORUM HİÇ BİRŞEY BULAMADIM MONİTÖRE BAKMAKTAN ŞAŞI OLCAM
  • ne arıyorsun hocam söyle yardımcı olalım
  • ya beyler oyunu ancak bitirdimde doğal olarak sorularım var
    1. olarak
  • ben oyunu o kadar oynayıp inceleyemedim.Bu konuda sana hiçbir yardımım olamayacak.
  • çok sağol
  • Arkadaşlar arada sıkılınca oynuyorum ancak bir türlü yapamadığım bir şey var. Hani kendi alanınızı savunmak için adamlarınızı çatıya diziyorsunuz, ben oranın son yerine kadar geliyorum, karşı taraf ateş üfleyen bir makine getiriyor karşıma, bir türlü patlamadım o makineyi. Ne yapmam lazım, bir yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Arkadaşlar arada sıkılınca oynuyorum ancak bir türlü yapamadığım bir şey var. Hani kendi alanınızı savunmak için adamlarınızı çatıya diziyorsunuz, ben oranın son yerine kadar geliyorum, karşı taraf ateş üfleyen bir makine getiriyor karşıma, bir türlü patlamadım o makineyi. Ne yapmam lazım, bir yardımcı olur musunuz?

Şimdi ilk olarak xbow ları dizin daha sonra 3 tane duvar inşaa edin duvarları güçlendirin son olarak makine gelmeden 3 top atışını saklayın o makineyle gelen askerleri öncelikli olarak indirin daha sonra ateş üfleyene yönelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carter -- 15 Ocak 2012; 15:11:42 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar arada sıkılınca oynuyorum ancak bir türlü yapamadığım bir şey var. Hani kendi alanınızı savunmak için adamlarınızı çatıya diziyorsunuz, ben oranın son yerine kadar geliyorum, karşı taraf ateş üfleyen bir makine getiriyor karşıma, bir türlü patlamadım o makineyi. Ne yapmam lazım, bir yardımcı olur musunuz?

Şimdi ilk olarak xbow ları dizin daha sonra 3 tane duvar inşaa edin duvarları güçlendirin son olarak makine gelmeden 3 top atışını saklayın o makineyle gelen askerleri öncelikli olarak indirin daha sonra ateş üfleyene yönelin

ya bende mi bir acayiplik var acaba.o ateş üfleyen aletlerde hiç patlatamadığım olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

quote:

ya bende mi bir acayiplik var acaba.o ateş üfleyen aletlerde hiç patlatamadığım olmadı

ee bize adam king demek düşer artık Onlarda belirli bir sıra izlemezsen zaten büyük ihtimal kaybediyorsun,hızlı olmakta önemli
  • Nerden buldun bunu manyaklığı yüzünden sfxi kapatıp bitirebildiğim hikaye olmuştur.Böylece müziklerin de oldukça iyi olduğun farkettim.
    Ama bütün oyun süresince binlerce defa tekrar eden bugdan beter hatayı yamayla düzeltmedikleri için ubisoftuda kınıyorum.
  • Oyun nasıl arkadaşlar bugün yüklücem
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadSpace III

Oyun nasıl arkadaşlar bugün yüklücem

iyidir.güzeldir.103 sayfalık yorum oynamaya sebeptir
  • Sistemim yüzünden daha ilk oyunu bile oynayamadım.Ama kısa bir süre içinde laptop alıyorum ve ilk oyundan itibaren oynamayı planlıyorum.4 oyun bana film serisi heyecanı verir umarım
  • Tüm AC oyunlarında yavaşlama problemi almaya başladım.Kasma değil, yavaş çekimde gibi ilerliyor oyun.Çok daha yüksek performans gerektiren oyunlarda sorun yok, sistem son derece stabil.Arka planda sistemi zorlayan uygulamalar da yok.Birdenbire olmaya başladı.Bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Tüm AC oyunlarında yavaşlama problemi almaya başladım.Kasma değil, yavaş çekimde gibi ilerliyor oyun.Çok daha yüksek performans gerektiren oyunlarda sorun yok, sistem son derece stabil.Arka planda sistemi zorlayan uygulamalar da yok.Birdenbire olmaya başladı.Bilgisi olan?

ac serisine özel 20-60 fps arası gidip geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.