Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
14
Favori
401.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Vay be millet bitirmiştir şimdi defalarca ben hala başlamadım orjinal almayı bekliyorum halen saygısızlık etmem AC serisine.

Bu arada nick değiştirdim.

Hocam çok geç kalmadın mı
    Nick yakışmış

Yalan söylemiyim hocam korsan versiyonda biraz sıkıldımda görevlerden ondan gecikti işte.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Vay be millet bitirmiştir şimdi defalarca ben hala başlamadım orjinal almayı bekliyorum halen saygısızlık etmem AC serisine.

Bu arada nick değiştirdim.

Hocam çok geç kalmadın mı
    Nick yakışmış

Yalan söylemiyim hocam korsan versiyonda biraz sıkıldımda görevlerden ondan gecikti işte.

1 gecede bitirirdin, kaçmazdı senden ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

quote:

Arkadaşlar AC Rev'in Animus Edition'ını nereden bulurum?

Bilmem kaçıncı soruşum ama vazgeçmeden devam ediyorum?

benim bildiğim Türkiyeye animus edition gelmeyecekti.onun yerine collector edition var.

Üzüldüm gelmemesine, o zaman biraz daha inceleyip durumu ardından sanırım collectors edition almak :( Teşekkürler cevabın icin :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

quote:

Arkadaşlar AC Rev'in Animus Edition'ını nereden bulurum?

Bilmem kaçıncı soruşum ama vazgeçmeden devam ediyorum?

benim bildiğim Türkiyeye animus edition gelmeyecekti.onun yerine collector edition var.

Üzüldüm gelmemesine, o zaman biraz daha inceleyip durumu ardından sanırım collectors edition almak :( Teşekkürler cevabın icin :)

rica ederim...biz de istiyorduk içinde yaşlı ezio figürü olan bir animus edition ama gelmedi.ben de almadım
  • Arkadaşlar ben oyunumu açınca Direkman Yanıt Vermiyor Diyor. ( 1.01 PATCH Yaptım ) MP - SP BÖlümünden Falan Girmeyi Denediğimdede Olmuyor Sistemim Windows 7 HOme Premium Özellikleri yetiyor zaten.
  • Bu İshak Paşanın zırhını aldım uzun uğraşlar sonunda lakin daha sonra Assassin master görevlerini bitirince master assassin zırhını aldım. Bir türlü tekrar nasıl ishak paşanın zırhına döneceğimi bulamadım. Nasıl yapıyoruz bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Bu İshak Paşanın zırhını aldım uzun uğraşlar sonunda lakin daha sonra Assassin master görevlerini bitirince master assassin zırhını aldım. Bir türlü tekrar nasıl ishak paşanın zırhına döneceğimi bulamadım. Nasıl yapıyoruz bilen var mı?

İnventory'de vardı galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Bu İshak Paşanın zırhını aldım uzun uğraşlar sonunda lakin daha sonra Assassin master görevlerini bitirince master assassin zırhını aldım. Bir türlü tekrar nasıl ishak paşanın zırhına döneceğimi bulamadım. Nasıl yapıyoruz bilen var mı?

Galata kulesinin oralarda ezionun ana mekanı var oranın içinden tekrar alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: governors

Arkadaşlar ben oyunumu açınca Direkman Yanıt Vermiyor Diyor. ( 1.01 PATCH Yaptım ) MP - SP BÖlümünden Falan Girmeyi Denediğimdede Olmuyor Sistemim Windows 7 HOme Premium Özellikleri yetiyor zaten.

Yanıt vermemekten kasıt sistemin herhangi bir uyarı vermemesi ise, cr*ck işlemi yapılmamış ya da yanlış yapılmış.Bu tip bilgileri paylaşmak kısmen yasak fakat üstü kapalı şekilde ana konuda çözümler mevcut.
  • Log In Failed
    Adınızı, şifrenizi kontrol edin diyor. Bağlanamıyorum oyuna. Oyun bakımda falan mı?
  • Bende bağlamamıyorum, şifre yanlış diyordu. Şifreyi de değiştirdik ama gene olmuyor. Bakım var galiba.
  • anaa altair nereye gidiyor yav ben daha 1 i oynuyorum
  • Assassin’s Creed: Revelations‘ın yaratıcı yönetmeni, Alexandre Amancio Ubisoft‘tan ayrıldı.

Ubisoft‘a 2005 yılında katılan ve FarCry 2 üzerinde de çalışmalar yapan Amancio‘nun Game Informer‘ın Cossette aracılığı ile yayınladığı haberde, Kanada’nın Quebec şehri merkezli Cossette‘de şef yaratıcı memuru olarak görev almak için Ubisoft‘tan ayrıldığı belirtildi. Ayrıca Amancio, “Video oyunları ve reklamlar arasında ortak yönler olduğunu,” ve “Her iki sektörü de, her zaman tüketici markası yapmak için yollar aradıklarını,” belirtti. Buna ek olarak, “Reklam sektöründe olduğu gibi video oyunları sektörününde dikkate alınması gerektiğini,” ve “Gelişimlerin ve stratejilerin çok önemli sosyal kaynağı olduğunu,” ekleyerek, “Oyunların sadece oyun olmadıklarını, bir topluluk, bir marka ve oyuncular arasındaki ilişkilerin olduğunu,” belirtti.

Ubisoft, Alexandre Amancio ile Patrice Désilets‘i de ekleyince, en az iki yılda iki büyük yaratıcı yönetmenini kaybetti. Désilets, Assassin’s Creed‘in yaratıcı yönetmeniydi ve THQ‘ya katılmak için Ubisoft ile yollarını ayırdı. İki büyük kayıp.

kaynak - pckoloji

geçmiş olsun ac hayranlarına....
  • arkadaşlar İshak Paşanın zırhını almak için 10 tane galiba şimdi hatırlayamıyom bişey topladım görevi tamamladım ama zırhı hala alamadım acaba ne yapmam gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: nmm1716

arkadaşlar İshak Paşanın zırhını almak için 10 tane galiba şimdi hatırlayamıyom bişey topladım görevi tamamladım ama zırhı hala alamadım acaba ne yapmam gerekli

haritada bi yer gösterecek sana oraya gideceksin ayasofyanın sırrıydı sanırım bölümün adı orayıda geçtin mi zırhı alıcaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

quote:

Orijinalden alıntı: nmm1716

arkadaşlar İshak Paşanın zırhını almak için 10 tane galiba şimdi hatırlayamıyom bişey topladım görevi tamamladım ama zırhı hala alamadım acaba ne yapmam gerekli

haritada bi yer gösterecek sana oraya gideceksin ayasofyanın sırrıydı sanırım bölümün adı orayıda geçtin mi zırhı alıcaksın

teşekkürler hocam zırhı buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asimtod

http://ve3d.ign.com/articles/news/59144/Guinness-World-Records-Top-50-Video-Game-Characters

Altair 30.
    Ezio 35. sırada
    düşük sanki biraz?

Kratos bile 9. sırada normal gibi bunlarda
  • kaç çeşit silah var
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

Orijinalden alıntı: asimtod

http://ve3d.ign.com/articles/news/59144/Guinness-World-Records-Top-50-Video-Game-Characters

Altair 30.
    Ezio 35. sırada
    düşük sanki biraz?

Kratos bile 9. sırada normal gibi bunlarda

mario napmış öyle ya
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.