Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
14
Favori
401.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gD

quote:

Orijinalden alıntı: çay

Tüm denlere atama yaptım kalanlar nolucak

Kalanları görevlere gönderebilirsin , şehir kontrolünü ele geçirmeleri için. Sonra şehirlere assasins atıyorsun. Baya geniş assasins topluluğu oluyor. Bende şu anda 40 tane oldu galiba.

multiplayerda rodos adasını açana kadar max.72'ye ulasıyosun. Sonra rodos da açıldıktan sonra 77 tane assassinin oluyor.
    tabi bu sayıya ulasmak icin, her sehirdeki install a new asssasins den görevlerini bitirmek gerekiyor.

Normal sartlarda, sehirin assassin control yuzdesi mx %50'ye cıkıyor. Her 20 dakikada, şehirlerdeki ass. cont. yüzdesi %9-10 falan düsüyor. dolayısıyla eger %10 un altına dusunceye kadar yeni bir göreve adam göndermeyip %'yi düşürürsen, o şehre templarlar saldırıyor ve gelirlerini alamıyorsun. her yeni atadıgın assassin ile max kontrol oranı %10 falan artıyor. her sehire max 5 tane asssassin atayabiliyosun zaten. boylece sehirdeki kontrol yüzdesi %100'e kadar cıkabiliyor.

Sehirleri surekli kontrol altında tutmak icin periyodik olarak goreve göndermek gerektiğinden, senin adamları mesgun etmemesi icin; şehire atadıgın assassinleri de kendi sehirlerindeki gorevlere gonderebiliyosun. Kadrolu yane :) ancak ordaki adamlarda Level 10'un üstüne cıkamıyorlar. Ve her sehrin bir tane leader assassini oluyor, onu da göreve gönderemiyorsun. o yuzden arada sırada swap yapıp, degistirmek faydalı olabilir, yoksa digerleri 15000 lere geldiğinde bu hala 4000-5000 lerde kalacak.

Sehirlerdeki yıldızlı görevleri yaptıkca, sehirden XP, bomba bileşenleri ve para kazanılıyor. aynı bankadaki para gibi her 20 dakika da bir kazanıyorsun. ama az once de dediğim gibi, önce reclaim city görevi ile sehri kontrol altına almak ve templardan korumak gerekiyor.

biraz daldan dala oldu ama, mediterrian defence'la ilgili sonradan farkettiğim (brotherhood^da olmayan) özellikleri anlattım, bilen vardır bilmeyen vardır.
  • Daha ele avuca gelir Multiplayer sohbeti yapılmadı.Oyunu Multiplayer olarak oynayan az sayıda oyuncumuz var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Daha ele avuca gelir Multiplayer sohbeti yapılmadı.Oyunu Multiplayer olarak oynayan az sayıda oyuncumuz var sanırım.

yok denecek kadar az
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

Daha ele avuca gelir Multiplayer sohbeti yapılmadı.Oyunu Multiplayer olarak oynayan az sayıda oyuncumuz var sanırım.

yok denecek kadar az

çok normal.zkidrow gibi organizasyonlar oldukça bu iş zor. daha oyun resmi olarak çıkmadan piyasaya çıkardılar.e oynayıp bitirdikten sonra da gidip orjinal olmak insanlara anlamsız gelebiliyor. şahsen ben cdyi almaya gittim raftan çıkardım biraz baktım ve vazgeçip geri koydum rafa..."ne yazık ki"...
  • Arkadaslar bende problem cıkardı oyun yukledimama offline olamıyorum :S
    LOGIN FAILED yOU NEED THE LOGİN ONLİNE AT LEAST ONE BEFORE PLAYING OFFLİNE.ıf you have looged in on thıs computer before
    Check your username password
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

quote:

yok denecek kadar az

çok normal.zkidrow gibi organizasyonlar oldukça bu iş zor. daha oyun resmi olarak çıkmadan piyasaya çıkardılar.e oynayıp bitirdikten sonra da gidip orjinal olmak insanlara anlamsız gelebiliyor. şahsen ben cdyi almaya gittim raftan çıkardım biraz baktım ve vazgeçip geri koydum rafa..."ne yazık ki"...

Eskiden oyun çıktıktan sonra birkaç haftayı bulurdu kırmaları ki şimdi birçok oyunda çıkış tarihinden önce sızdırılma olayını görüyoruz.MW3'te de aynısı oldu...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok denecek kadar az

Eskiden oyun çıktıktan sonra birkaç haftayı bulurdu kırmaları ki şimdi birçok oyunda çıkış tarihinden önce sızdırılma olayını görüyoruz.MW3'te de aynısı oldu...

ama adamlar çözmüş işi
  • Beyler bırı yardım etse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fear Dot Com

Beyler bırı yardım etse...

Tam da üzerinde konuştuğumuz kırma işlemi tam olarak yapılamamış.Önceki sayfalarda nasıl yapıldığı konusunda bilgiler mevcut.
  • Dostum 101 sayfa var walla baka baka uykum gelır :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

quote:

quote:

quote:

quote:

yok denecek kadar az

ama adamlar çözmüş işi

Öylede tek bir oyuna indirgememek lazım bütün oyunlarda bu böyle ayrıca ac mp olarak ön plana çıkmış bir oyun değil bakın bf3 e ve konusuna yardırıyor resmen bütün oyunları orjinal almakta mümkün değil adam zevkine göre olan oyunu alıp oynuyor.
  • Uzun bir Single+Player DLC si neden cikartmiyorlar baya vakit oldu oyun cikali surekli multiplayer uzerine cikiyor boyle bir oyunda oturakli Multi+Player olmaz bunu kavriyamadilar.

Multi+Player da sirf True Templar Arch. ti almak icin 20 lvl oldum.

EDIT:IMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 6 Ocak 2012; 18:39:37 >
  • quote:

Dostum 101 sayfa var walla baka baka uykum gelır :S

Ben de tam hatırlayamadım, eksik yönlendirmek istemedim.Oyunu yüklediğin CD ya da Sanal Diskin içinde malum isimde bir klasör olması gerek.O klasörün içinde ne varsa, oyunun kurulu olduğu dizine kopyalıyorduk sanırım.
  • quote:

Arkadaslar bende problem cıkardı oyun yukledimama offline olamıyorum :S
    LOGIN FAILED yOU NEED THE LOGİN ONLİNE AT LEAST ONE BEFORE PLAYING OFFLİNE.ıf you have looged in on thıs computer before

Anladığım kadarıyla Offline oynamak istiyorsan bir kere Online olarak aktif bir şekilde girmen gerekiyor. Eğer daha önceden girdiysen işte username pw yazacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

quote:

Arkadaslar bende problem cıkardı oyun yukledimama offline olamıyorum :S

Anladığım kadarıyla Offline oynamak istiyorsan bir kere Online olarak aktif bir şekilde girmen gerekiyor. Eğer daha önceden girdiysen işte username pw yazacaksın.

Hocam Kazma Kureklı oynıcam ben online olmadanm nasıl olacak o iş
  • Yani demek istediğim olay şu. Eğer internetin bağlı bir şekilde oyuna bir defa girersen,[internetinde herhangi bir yasak olmamalı(mesela facebookta okey oynamak yasak gibi yada steam a girememek)] bir dahaki sefere internetin olmasa bile girebileceksin.
  • oyunu multisi güzel mi ps3 de param denkleşti alacam da
  • yok cevaplayacak bugun ya da yarın gıdıp alacam guzel degilse baska oyun alacam
  • Multiplayer'ı iyi ama sıkıntılı, yani sırf MP oynamak için PS versiyonunda 150-120 TL yi vermeye degmez bence.
    Yam bir AC hayranıyımdır, en sevdigim oyun diyebilirim. Bunu da orjinal oynuyorum ve MP sini de oynadım ama ciddi sıkıntıları var. ve cok da keyifli degil.
    yani var olan birinden bir iki kere oynayıp, görüp hevesini alığ gecsen yeter bence..

oyunda secme sansın cok yok, oyun seni hangi haritaya, hangi oyun moduna atarsa onu oynuyosun, kendin bir oyun yaratmaya kalkarsan adam bulamıyosun. Arkadaslarında grup olup toplu oynasan bi nebze ama türkyede de o kadar yaygın degil. serverda surekli birileri olmuyor, yani ters saatlerde girdiginde 10 dakka uygun bir oda bulsunda giriyim diye bekliyosun. vs gibi teknik sıkıntıların yanı sıra;

yeni baslayansan coook ciddi sabretmen gerekiyor. single player'ı iyi oynuyor olmak asla anlamlı ve yeterli degil. level atladıkca yeteneklerin artıyor ama ben su an 26.l leveldeyim, 50 ve üstü birileri geldiğinde direnmen hicde mümkün olmuyor adamlarda inanılmaz özellikler acılmıs, kaldıki oraya gelinceye kadar da baya bi sinir oluyosun. yani ben normalde oyun oynarken sinirlenip jostik kıran bi adam falan degilim gayet sakin sakin oynarım ama bu MP beni bile kac kere sinirlendirdi.

Kısacası keyif isi degil, azim isi. %100 sync.'a takanlardansan (benim gibi) kastır oyna, ama keyfine iki adam oldurup cıkayım diyosan, cok da keyif vermeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asimtod

Multiplayer'ı iyi ama sıkıntılı, yani sırf MP oynamak için PS versiyonunda 150-120 TL yi vermeye degmez bence.
    Yam bir AC hayranıyımdır, en sevdigim oyun diyebilirim. Bunu da orjinal oynuyorum ve MP sini de oynadım ama ciddi sıkıntıları var. ve cok da keyifli degil.
    yani var olan birinden bir iki kere oynayıp, görüp hevesini alığ gecsen yeter bence..

oyunda secme sansın cok yok, oyun seni hangi haritaya, hangi oyun moduna atarsa onu oynuyosun, kendin bir oyun yaratmaya kalkarsan adam bulamıyosun. Arkadaslarında grup olup toplu oynasan bi nebze ama türkyede de o kadar yaygın degil. serverda surekli birileri olmuyor, yani ters saatlerde girdiginde 10 dakka uygun bir oda bulsunda giriyim diye bekliyosun. vs gibi teknik sıkıntıların yanı sıra;

yeni baslayansan coook ciddi sabretmen gerekiyor. single player'ı iyi oynuyor olmak asla anlamlı ve yeterli degil. level atladıkca yeteneklerin artıyor ama ben su an 26.l leveldeyim, 50 ve üstü birileri geldiğinde direnmen hicde mümkün olmuyor adamlarda inanılmaz özellikler acılmıs, kaldıki oraya gelinceye kadar da baya bi sinir oluyosun. yani ben normalde oyun oynarken sinirlenip jostik kıran bi adam falan degilim gayet sakin sakin oynarım ama bu MP beni bile kac kere sinirlendirdi.

Kısacası keyif isi degil, azim isi. %100 sync.'a takanlardansan (benim gibi) kastır oyna, ama keyfine iki adam oldurup cıkayım diyosan, cok da keyif vermeyebilir.

ucuza 100 ve altına bulurum ben ama sen anladığım kadarıyla onlin sistemi birisi oluşturuyor diğeri giriyor call of duty de ki gibi değil teşekkürler ben bakarım bir neler bulacam ucuza diye ona göre alırım
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.