Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
14
Favori
401.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 2 oyunu oynamadım ama bu oyun İstanbulda geçeceği için orjinal almayı bile düşünüyorum
  • oyundaki en iyi öldürme yöntemi bence ağır silahlarla öldürmek adamları favorim çekice benzeyen bi silah var birde mızrak fırlatmak.
    yumrukla öldürmekte süper oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

Orijinalden alıntı: oguz9696

Bu oyunda boğaza bıçak sokarak öldürmeyi seviyorum.

Ben arkadan zehirli bicak sapliyorum adam kendi arkadaslarina saldiriyor

o en güzeli leopard kardeş
  • quote:

quote:

Bütün oyunu hidden blade ile gecirmis birisiyim :) bir kere olsun kılıç, hançer mızrak ve kullanmadım ama pistol ve zehir bazı görevlerde çok işime yaradı. Bir de zevk olsun diye zehir batırıp uzaktan izlediğim çok oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

quote:

Bütün oyunu hidden blade ile gecirmis birisiyim :) bir kere olsun kılıç, hançer mızrak ve kullanmadım ama pistol ve zehir bazı görevlerde çok işime yaradı. Bir de zevk olsun diye zehir batırıp uzaktan izlediğim çok oldu :)

hidden blade ile oynaması gerçekten zevkli kılıç vs bende pek kullanmadım
  • 7 ağustosta bsc'de reveletions özel videosu vardı 40 küsür dakika biriyle konusmaları vardı da ordaki adam yüksek ihtimale yakın bi ihtimal de türkçe alt yazı olucak ama kesinlikle türkçe dublaj olmucak dedi izleyen arkadaşlar varsa bilirler

alt yazı konusunda biraz umudum oldu olursa gerçekten çok güzel olur ezio'nun son hikayesini en azından nasıl biteceğini öğrenmiş oluruz
  • kesinlikle altyazı olursa bizim icin güzel olucak dedigin gibi üstad hikayeyi sökmüş oluruz noktayıda koyarız güzel bi şekilde :)
    iyice anlamak icin revelationsu 2. oyundan başladım beotherhood felan devam etcem :)
  • eylülde oyunun multiplayer betası gelecekmiş ama sadece ps3 kullanıcıları için. bi kere de pc ye güzellik yapın be kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Orijinalden alıntı: LF-LR

Her yeni bir ac oyunu bol bol harcanacak vakit demek, bu da güzel :G

Brotherhood'u 42 saat oynamışım,istatistiklere girince fark ettim abarttığımı da biraz ara verdim oynamaya

aynen bende
  • bir gta bir ac
    özlediğim iki oyun
  • OGZ'de yapım ekibinden biriyle röportaj yapmışlar, öne çıkan şeyler şunlar

- CGI trailer'da Efes'i gördüğümüzü soruyor OGZ, adam Ezio'nun Masyaf'tan Istanbul'a gelişini konu aldık Trailer'da, oyunda da Kapadokya ve Istanbul harici ara ara uğrayacağımız yerler olacak diyor.
    - Süleyman'ın oyunda önemli bir yer edindiğinden bahsediyor.
    - Istanbul'da ki Assassin's Guild'in lideri Yusuf ama Ezio daha üst rütbede, sıkı dostluk kuruyorlar diyor. Yusuf Ezio'yu usta olarak görüyor.
  • ottomanndan ilim adamı olmat-yacakmı davinci gibi yeni silahlar vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: altair35

eylülde oyunun multiplayer betası gelecekmiş ama sadece ps3 kullanıcıları için. bi kere de pc ye güzellik yapın be kardeşim

Al benden de o kadar, katılıyorum bu haklı isyanına.

Ayrıca, 11 Eylül'de çıkacak olan betada dokuz karakter (The Sentinel, The Vanguard, The Guardian, The Vizier, The Thespian, The Deacon, The Bombardier, The Trickster ve The Champion) ile üç harita (Knight's Hospital, Antioch ve İstanbul) bulunacakmış. Bu karakterlerle de üç haritada, dört oynanabilir mod olacakmış. Wanted, Manhunt, Deathmatch ile Artifact Assault sadece betada olan modlar, oyunun tam sürümünde daha fazla mod, harita ve karakter olacakmış.

Öyle diyor Ubisoft yetkiliileri, tabii biz PC kullanıcıları için hiç önemli değil bu gelişme.
  • aynen bizim için önemli değil bu gelişme valla ubisoft un pc yi her defasında 2. plana atmasına çok sinir oluyorum şimdiden paramı ayırdım kasımda orjinal olarak alacağım oyunu hatta animus edition düşünüyorum ama olur da pc yi yine 2.plana atıp erteleme yaparlarsa orjinal almayacağım oyunu.
  • Orijinal almazsan ne olacak ki? Single player oynayıp geçeceksin en iyi. Multiplayer tadını almadıktan sonra neye yarar öyle oynamak. Hakikaten şu PC kullanıcısına üvey evlat muamelesi çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Orijinalden alıntı: LF-LR

Her yeni bir ac oyunu bol bol harcanacak vakit demek, bu da güzel :G

Brotherhood'u 42 saat oynamışım,istatistiklere girince fark ettim abarttığımı da biraz ara verdim oynamaya

• multiplayeri da oynarım tabi ama singleplayer kadar cezbetmiyo beni yani multi oynamadım diye çok üzülmem. ubisoft ben orjinal almayınca bişey kaybetmeyecek tabi ama ben de eğer erteleme olursa tepkimi bu şekilde koymak istiyorum neyse şimdilik bunları konuşmak bişey kazandırmaz iyi düşünelim iyi olsun
    bu arada haftaya gamescom oyun fuarı var büyük ihtimalle yeni gameplay video yayınlayacaklar. bir de tahminimce alt yazı olayı da açığa kavuşur tiglondan yetkililer oyun yapımcılarıyla yüz yüze görüşceklermiş. hadi bakalım hayırlısı
  • Doğru diyorsun, konuşmanın getirisi yok. Yine de sırf şu aoyuna bu kadar bağlı olduğum için bunu da orijinal alırım ama dayanamam muhtemelen o tepkiyi vermeye zira animus Edition fena cezbediyor beni.
  • aynen beni de özellikle ansiklopediyi çok merak ediyorum
  • Benimde alacağım ilk orijinal oyun olacak sanırım Revelations büyük bi bağımlılık yapıyo Assassin's Creed serisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuskar -- 11 Ağustos 2011; 17:00:26 >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.