Şimdi Ara

Assassin's Creed Revelation Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardım lazım. Biraz saçma olucak sorum ama kusura bakmayın saatlerdir her tuş kombinasyonunu denedim beceremedim.. AC Revelations'ta yol kenarinda para verip aldığımız adamları nasıl kontrol ediyoruz... parayı veriyorum adamlara ne saldırıyorlar, ne hırsızlık yapiyolar, ne ölü bedenleri arıyolar. Boş boş arkamda takiliyolar.. PS3 te hangi tuşlarla komut veriyoruz bilen bir arkadaş varsa çok makbule geçer.

• Saldırtacağın hedefe kilitlen ardından üçgen ile sanıyorum saldır komutunu ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiC-RoN

Arkadaşlar acil yardım lazım. Biraz saçma olucak sorum ama kusura bakmayın saatlerdir her tuş kombinasyonunu denedim beceremedim.. AC Revelations'ta yol kenarinda para verip aldığımız adamları nasıl kontrol ediyoruz... parayı veriyorum adamlara ne saldırıyorlar, ne hırsızlık yapiyolar, ne ölü bedenleri arıyolar. Boş boş arkamda takiliyolar.. PS3 te hangi tuşlarla komut veriyoruz bilen bir arkadaş varsa çok makbule geçer.

Savaşçıları kiralayın. Sonra saldırmasını istediğiniz askere l1 ile kilitlenip yuvarlağa basın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.