Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.351
Cevap
13
Favori
68.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Witcher 3 hayranı biriyim. Saçma bir şekilde şu oyunu W3'ten fazla oynamışım.
    Kendime kızdım ama bu oyun da kötü değil ki
    Boşuna demiyorum witcher3 şişirilmiş bir balon diye bu oyun witcheri yıktı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence alakası bile yok. Tamam ac origins güzel bir oyun ama witcher'ı yıkacak kadar değil.
    Witcher'ın hala yıkılamayan kısmı, en dandik yan senaryo görevlerinin bile bir derinliğinin oluşu. Hikayesi zaten çok iyi. Ama ac originsin bence ana hikayesi klişe sayılır, yan görevleri de vasat ile kötü arasında bir yerlerde. Ama oyunun açık dünyası ve dövüş mekanikleri o kadar güzel ki gerçekten zevk veriyor oyun. Sanırım bu yuzden daha fazla oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Boşuna demiyorum witcher3 şişirilmiş bir balon diye bu oyun witcheri yıktı bence

Alıntıları Göster
    Her iki oyunu da uzun süre keyifle oynamış ve platin kupa almış biri olarak şunu söyleyeyim; Eğer trollemiyorsan ve bu gerçek düşüncense sana kötü bir haberim var kardeşim:) Oyundan anlamıyorsun. Üzgünüm ama gerçek bu.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 6 Nisan 2018; 21:48:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Forum tarihinin en saçma mesajı olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 3 diye bi oyun olmasaydı origins diye bi oyun goremicektik origins witcher 3 ün oyun mekaniklerini güzel kopyalamış bi oyun o kadar ötesi olamaz

• Beyler para kastiginiz bir yer var mi farm ya da glitch tarzi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rheme

Beyler para kastiginiz bir yer var mi farm ya da glitch tarzi ?
    hocam youtubeda gördüm bi aslanlı yer var 40 levelde orda kasıyolar sonra bi tablet alıyorlar.
    ama 24 levelim daha gelemedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam bence alakası bile yok. Tamam ac origins güzel bir oyun ama witcher'ı yıkacak kadar değil.
    Witcher'ın hala yıkılamayan kısmı, en dandik yan senaryo görevlerinin bile bir derinliğinin oluşu. Hikayesi zaten çok iyi. Ama ac originsin bence ana hikayesi klişe sayılır, yan görevleri de vasat ile kötü arasında bir yerlerde. Ama oyunun açık dünyası ve dövüş mekanikleri o kadar güzel ki gerçekten zevk veriyor oyun. Sanırım bu yuzden daha fazla oynadım.
    hocam ac originsin neresi klişe böyle bir hikaye yok bence çok iyi düşünülmüş bir hikayeye sahip ac serisi Ve ac origins ise brotherhood ve diğer serilerdeki olayların başlangıcını anlatan bir oyun ubisoftun tek yaptığı ve hikayesi sağlam tek oyun bence Assasins creed serisi witchere gelirsek witcherin hikayesi iyi olabilir ama Görevleri çok ama cidden çok sıkıcı abartmıyorum harbiden öyle

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Etmeyin hocam sizler Assasin's Creed II oynadınız mı bence en iyi hikayelerden biri ondaydı. Tam tersi ac originsin yan görevleri bi süre sonra çok sıkıyor. Sürekli bir olay yeri inceleme yapıyoruz.
  • Oyun gayet iyi ama hikaye ilgi çekici değil. Zaten AC hikayeleri artık kimseye heyecan vermiyor, filmi de batırmışlar galiba. Ben atmosferi çok beğendim oynanış olarak Witcher ve horizon’dan daha güzel. Sıradaki oyun Yunanistan’da geçecekmiş bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Oyun gayet iyi ama hikaye ilgi çekici değil. Zaten AC hikayeleri artık kimseye heyecan vermiyor, filmi de batırmışlar galiba. Ben atmosferi çok beğendim oynanış olarak Witcher ve horizon’dan daha güzel. Sıradaki oyun Yunanistan’da geçecekmiş bekliyoruz.
    Ezio dan sonra hikayeler tırt oldu. Bence planlanan hikaye ezio serisinde bitti. sonraları uzatma oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Ezio dan sonra hikayeler tırt oldu. Bence planlanan hikaye ezio serisinde bitti. sonraları uzatma oldu.

Alıntıları Göster
    Oyunun hikayesi aslına bakılırsa AC3 ile sona erdi. Günümüz hikayesi AC3 sonrasında artık maalesef kasıtlı olarak ilerletilmiyor.
  • Sağlık barım 3 iken dün birden 1'e düştü. Tek bar dolu, diğer iki bar kırmızı renkli ve pasif. Bir ayar vs. yapmam mı gerekli arkadaşlar?

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-434FA9141 -- 13 Nisan 2018; 9:15:2 >
  • Muhtemelen taktığınız bir silah lanetli(cursed) ve bu yüzden sağlık barınız bu şekilde.

Taktığınız silahları kontrol edin ve lanetli olanı değiştirdiğiniz taktirde düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mariano

Muhtemelen taktığınız bir silah lanetli(cursed) ve bu yüzden sağlık barınız bu şekilde.

Taktığınız silahları kontrol edin ve lanetli olanı değiştirdiğiniz taktirde düzelecektir.
    Anladım kardeşim, akşam deneyeceğim inşaallah Çok teşekkür ederim cevabınız için.
  • Rica ederim.İyi oyunlar.
  • Oyunun bir yerinden sonra
    Aya olarak oynadığımız bölümden sonra, The Battle Of The Nile- Reach The Village
    birden bire kontrol tuhaflaştı. Sağ stick düzeltmeme rağmen yeniden eski konumuna getiriyor oyun karakterini. Problem nedir acaba? İkinci bir DS4'üm var onda da denedim ve aynı sorun. Aynı sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-434FA9141 -- 14 Nisan 2018; 17:25:56 >
  • Orada karakter duman yediğinden sersemliyordu galiba. Bilerek öyle yapmış olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Orada karakter duman yediğinden sersemliyordu galiba. Bilerek öyle yapmış olabilirler.
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Oyunu kapatıp tekrar açtığımda düzeldi. Bayağı uzun sürdü bu durum, duman yediğinde kısa sürede geçiyordu.O kadar sürdü ki mide bulantısı yaptı. Oyunu kapatmak zorunda kaldım. Sanırım oyun hatası. Oyunu kapatıp yeniden açtığımda düzeldi şükür

• cursed weapon kullanıyorsundur
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.