Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.351
Cevap
13
Favori
68.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hadi len ayrı yazılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Doğru bir anlatım olmuş. Yalnız evet görevler de genellikle o Aralık'ta oluyor ama Nadiren o bölgeden yüksek görevler de çıkıyor.

Ben 20 level zorluğunda görev yaptığımı hatırlıyorum işaretlediğiniz bölgede

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Hadi len ayrı yazılır

hadi len.
    Origin'i alalım artık direncim kırılmak üzere
  • 125 tane yan görev yaptım görev felan kalmadı rahatladım.

• turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Ana görev 35 level istiyordu tam 35 levelde bitirdim :-)

• Güncelleme Notları:

Ubisoft, Originste dövüş içermeyen, sadece Eski Mısır'ın keşfedileceği ücretsiz Antik Mısır keşif turu modunun 20 Şubatta yayınlanacağını duyurdu. 5-25 dk aralarında sürecek toplamda 75 tur bulunacak. (Mesela mumyalama işlemine dair bir tur bulunacak ve o dönemde mumyalar hakkında bilgi verecek)

ayrıyeyen mart ayında da gelecek paralı güncellemeyle karakterimiz firavun gibi bireylerle mücadeleye girecek. Level sınırı 55e çıkacak.

• Arkadaşlar tanrılar savaşında donup kalıyor bu oyun

• "Boom" kupasını almak için yanan ok kullanmam lazım ama bu oklardan envanterimde bulamadım. Bu okların ismini bilen var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Herman_Wolff

"Boom" kupasını almak için yanan ok kullanmam lazım ama bu oklardan envanterimde bulamadım. Bu okların ismini bilen var mı arkadaşlar?

Alevli ok, oklarda değil yayın özelliği. Deathstorm isimli bir hunter yay var. Onu bulduysan bu yayın bonus özelliği oklarının alevli olması. (Ayrıca normal okların da ucunu ateşe tutarsan alev alıyorlar. Ama bu şekilde işliyor mu yani oyun sayıyor mu bilmiyorum.)

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Daha almamışım sanırım o yayı. Zaten oyun uzun, bir şekilde gelecektir o kupa :)

• Yeni dlc “Assassin's Creed Origins - The Curse Of the Pharaohs” bugün itibariyle cikti.
    ilk dlc ye gore fiyat farki mevcut olup tr psn de 59,99 tl
    usa psn de 24,99 dolar ( fiyat usa için de yüksek geldi sanırım 19,99 dolara indirmişler )

Baktilar oynayan cok sevildi oyun bu dlc yi daha detayli ve pahali satalim nasilsa alip oynarlar diye dusunuyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 13 Mart 2018; 19:26:4 >
  • Hepsini kapsayan DLC hangisi oluyor. İNdirime girince onu almak lazım. Yoksa bu DLC ler ile uğraşılmaz.
    Edit: Gold almak gerekiyormuş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eonmg -- 13 Mart 2018; 14:57:7 >
  • Son çıkan dlc 2 kat daha pahalı rezillik diz boyu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni dlc nasıl oynayan var mı?
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Yeni dlc 6 bolgeden olusuyor. ilk cikan dlc ye gore harita daha buyuk. Bolgeye giris yaptiginiz anda aksiyon basliyor. Ana karaktere bir kac yeni ozellik eklemisler.
    Guzel dlc ama ederi 59 tl degil. indirim zamanlari full oyun parasi neredeyse...

• nighthood kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam.

Aynen bu fiyat verilmez. 20₺dan fazlasını vermem

• Yeni dlc yi oynayan varmi biraz daha fantastik ogeler iceriyor yuklendi ama daha oynamadim icinde mitolojik karakterlerle etkilesime giriyoruzdur insallah

• Ubi indiriminde aldım şimdilik level 12'yim.

Günlük gelen merchanttan 3000 dra'ya item aldım şansa deathstorm çıktı baya iyiymiş o ok.

Fena gitmiyor şimdilik. Yapılacak tonla içerik var. Haftada 5-6 saat ayırabiliyorum buna baya sürecek gibi.
  • Talat2106 kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum şuanda, ana oyun ve ilk dlc'ye göre çok daha fazla fantastik unsurlar. Benim oldukça hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JudasRising

Ben oynuyorum şuanda, ana oyun ve ilk dlc'ye göre çok daha fazla fantastik unsurlar. Benim oldukça hoşuma gitti.

Soyle bir duat ta osirisin huzuruna ciksak fena olmazdi

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.