Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
1.341
Cevap
16
Favori
59.648
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1145 Mesaj

Hmm anladım, tamam hocam teşekkürler. Bende indirip kovalayıp season pass'i ayrıca satın alacağım demek ki.

Ualmız dlc'nin sec'de olup pri'de olmaması ilginç değil mi yahu.. Niye acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 14 Aralık 2017; 0:49:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: bilgennyk

Orijinalden alıntı: Dominator0

Bende yorumlardan sonra almayı düşünüyorum bir ara hevesim vardı eldeki oyunlarım çıksın İnşallah yılbaşında toplu indirimde girerse alacam.

Hocam hiç durma gow çıkana kadar baya oyalar seni dün bitirdim tadı damadığım da kaldı yapıtlar piramitler çöl atmosferi renkler binalar mükemmel olmuş sanatsal anlamda Harika iş çıkarmışlar işin ilginç yanı görevlerin hiç biri sıkıcı değil oyunu oynamak için saatleri sayıyorum eve gidip başını otursam diye ghost recon'dan sonra bana ilaç gibi geldi yarım bıraktım onu zaten ama origins tam bir şahaser hikayesi yan görevleri loot istediği vs gibi şeyler seni oyuna bağlıyor tavsiye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bay.bıyık -- 14 Aralık 2017; 8:4:54 >

• Teğmen
    219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Ac serisini sevmeyen biri olarak ilk defa bi oyunu merak ediyorum ve alıp oynuycam nasipse okuduğum bunca güzel yorumdan sonra..

Ben de AC. serisi seven ve oynayan birisi değilim. Birkaç gün önce başladım oyuna. Grafik vs. güzel, oynanışa alışmaya çalışıyorum. Bakalım alışabilirsem platin almaya çalışacağım
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Eyvallah hocam oyun toplam 70-80 saat sürüyormuş arkadaşların dediklerine göre %100 bitirmek. Bu tarz oyunları didik didik aramak, aha şurda ne var? şuraya da bir bakayım öyle göreve gideyim diyen bir tip olduğum için bana bu oyun 2 ay rahat götürür beni

AC'nin Tarihe vurması, Tarihe çok yakından bire bir yapması felan çok hoşuma gidiyor. Mısır atmosferide çok hoş gerçekten
    |
    |
    bay.bıyık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah hocam oyun toplam 70-80 saat sürüyormuş arkadaşların dediklerine göre %100 bitirmek. Bu tarz oyunları didik didik aramak, aha şurda ne var? şuraya da bir bakayım öyle göreve gideyim diyen bir tip olduğum için bana bu oyun 2 ay rahat götürür beni

AC'nin Tarihe vurması, Tarihe çok yakından bire bir yapması felan çok hoşuma gidiyor. Mısır atmosferide çok hoş gerçekten

Bende öyleyim aslında oyun seni sarıyorsa didik didik oynarsın ama ben bu sefer sadece hikaye odaklı oynadım elimde 3 tane oyun var sonra yan görevleri yapmak için geri dönerim :) bayıldım çünkü :)

• Yarbay
    8959 Mesaj

Çizgisel oyunlarda da böyle yapıyorum aslında mesela 3 yere gidiş var 2'si genelde kapalı oluyor ama yinede bakıyorum merak işte.

Birde oyunun hikayesi ucu acık mı bitiyor? sanırım 2018'de 2-3 tane felan DLC gelicekmiş season pass almak mantıklı olur mu? Witcher 3'ün DLC'leri gibi bir DLC mi gelicek acaba? 10-15 saatlik oynanış sunucaksa Season Pass alalım
    |
    |

Çizgisel oyunlarda da böyle yapıyorum aslında mesela 3 yere gidiş var 2'si genelde kapalı oluyor ama yinede bakıyorum merak işte.

Birde oyunun hikayesi ucu acık mı bitiyor? sanırım 2018'de 2-3 tane felan DLC gelicekmiş season pass almak mantıklı olur mu? Witcher 3'ün DLC'leri gibi bir DLC mi gelicek acaba? 10-15 saatlik oynanış sunucaksa Season Pass alalım

Valla hocam ubisoft doğruladı dlc gelecek ama ne denli olur bilmiyorum eğerki 3 5 kostümü dlc satacaksa sıkıntı şöyle okkalı bir dlc yakışır bu oyuna witcher gibi olurmu muamma :) fazla spoiler vermeden söylemek gerekirse ilk kardeşlik olayı ve creed olma olayı ile devam ediyorsun yoluna yani suikastçilik Mısır döneminden başlamış oyun 3leme olacakmış sanırım devam oyunu gelecektir

• Yarbay
    8959 Mesaj

Oo güzelmiş o zaman tamam :) Oyunun devamı 2019 Ekim'de çıkar büyük ihtimal. Artık 2 senede bir gelir.

İnşallah DLC'ler Witcher 3 kalitesinde olur da Season Pass'da alırız
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

Bende kılıç var damagesi 92 civarı onunla adamlar iki darbede öldürüyorum sonra sopa var damagesi 130 civarı ama onunla geç öldürebiliyor.Bu damage harcattığı kan gücünü göstermiyormu ?

92lik kılıcı nerde buldunuz hocam level yüksek mi sizin?

Level 15ti.Şuan 17 oldum.

|
    |

|
    |

Yapimcinin oyun daha cikmadan söylediği bir sey oldugu ve oyunun konusunun bu oldugu icin spoiler icerisine almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 14 Aralık 2017; 18:13:45 >
  • Yarbay
    8959 Mesaj

Günümüzde geçen kısmını anlatır mısınız? özet şeklinde spoiler'sız tabi oynamadım oyunu :)
    |
    |
    Tuomir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Günümüzde geçen kısmını anlatır mısınız? özet şeklinde spoiler'sız tabi oynamadım oyunu :)

Spoiler olmamasına özen gösterdim ancak yine de spoiler içine aldım.

Günümüzde oyun, oyunun çıktığı tarih olan 27.10.2017 tarihinde Mısır'da başlıyor. Yeni bir karakteri yönetiyorsunuz. Karakterin serideki başlangıç hikayesi gibi bir şey anlatılıyor AC: Origins'te. Benim beklentilerim daha büyük olduğu için açıkçası hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim. Günümüz hikayesi ile ilgili büyük beklentiye girmemenizi öneririm. Oyun tamamen Bayek karakterinin üzerine kurulu gibi bir şey tabi sırlar da buna dahil.

• Yarbay
    8959 Mesaj

Anladım. Bir sorum daha olucak hocam size şimdi ben AC 1, 2, Brotherhood, Revelations, 3 ve Black Flag oynadım. Diğer en son çıkan 2014 ile 2015 oyunlarını oynamadım. Eski oyunlara gönderme yapılıyor mu AC Origins'de ? oynamak lazım mı?
    |
    |
    Tuomir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gerek yok hocam. Aradaki oyunları oynarsanız zaten ac sevginiz törpülenir Tam zamanında bırakmışsınız seriyi, ondan sonra çıkanların bir çoğu kanser. Originsten devam edin.
    |
    |
    Dominator0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj

Xbox One X akıyor grafik
    |
    |
    Hoş geldiniz arkadaşlar ac origins oyunu almayı düşünüyorum ama oyunu bölüm 1 bölüm 2 diye oynamak için yani sadece ana görevleri yapmak için ne gibi yol izlemek gerekiyor . Call of duty gibi bölüm 1 ve 2 diye sırayla oynamayı tercih ediyorum

Yan görevlerden hoşlanmıyorum

Hocam bi süre sonra kendinizi mecbur hissedeceksiniz yan görev yapmaya. Sadece ana hikayeden giderseniz bi süre sonra seviyeniz yetmeyecek ve ana görevteki düşmanlar oldukça zor gelecek, siz de yan görev yapıp level yükseltmeye başlayacaksınız. Kaldı ki bu oyunun hikaye sunumu cod gibi değil. Oyunun güzelliği yeni yerler keşfetmek, sadece hikaye için alacaksanız oyunu tam anlamıyla deneyimlemiş olamazsınız. Ana görevden uzun yan görevler oluyor bazen. Yani çok kıytırık yan görevle karşılaşmadım ben.
    |
    |
    trplayer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,716
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.