Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.341
Cevap
17
Favori
59.608
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4847 Mesaj
    Oyuna bugun gelen guncellemeden sonra gözüme çarpanlar;

1)Eskiden yapılan görevler-bulunan hazineler- halledilen kışlalar haritada sönük simgeyle görünüyordu. Dolayısıyla hangi bölgeyi tamamlayıp tamamlamadığımız karışıyordu. Bugunden itibaren görevi yapılmış bölgelerin işaretinin yanında sarı tikle belirtilmeye başlamış.
    2)Gear menusunde kıyafet seçme yerinin solunda saç ekleme-sakal ekleme-kapüşon ekleme gelmiş. (Saç uzun sakal kısa-sakal uzun saç kısa gibi seçenekler mevcut)
    3)Yeni nightmare seviyesi gelmiş.
    4)Bazı bölgedeki npclerin seviyesi düzenlenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 12 Aralık 2017; 21:39:2 >
    |
    |
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    6780 Mesaj

hocam 70 saatde platinledim ben. platin + %100 yapmak 100saate yakin zamn alir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dominator0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hangi zorlukta hocam?
    |
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hocam. Ben daha Siwa'dan yeni çıktım. Alexandria'ya geldim lvl 9.

|
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

75-80 saat sürüyor %100 yapmak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Binbaşı
    1572 Mesaj
    23 level oldum oyun baya sürükleyici bi başlayınca zor kalkıyorum başından. Piramitlerin içi efsane olmuş çok güzel silahlar çıkıyor.
    |
    |

|
    |
    bende başına oturunca şu görevide yapayım bırakayım diyorum . sonra bırakamıyorum görev yapa yapa bayağı zamanımı alıyor oyun birşey soracağım oyunu bitiren arkadaşlara. ben level 8 deyim . oyun şu şekil ilerliyor hep.

2-3 yan görev yapıp ana görev için yeterli level e ulaş. ana görev yap sonra tekrar 2-3 yan görev yap.

diye tekrarlıyor kendini. oyunun tamamı böyle mi ? quest bölümünde kırmızı yazı oluyor level yeterli olmayan görevlerde. yani direk ana görevler üstünden ilerlenemiyor mu ? level kasmak için yan görevler dışında nasıl aktiviteler var oyunda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avei21 -- 13 Aralık 2017; 12:2:14 >

Tamamı öyle. Yan görev yapmazsan zaten ana gorevleri oynayamıyorsun en cok XP puanıda yan görevler veriyor çünkü. Diğer aktiviteler ise çok daha az XP veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    avei21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    7025 Mesaj

tamamdır sıkılmadım oynarken ama merak ettim acaba başka şekilde xp kasılır mı diye. teşekkürler cevap için
    |
    |
    Project Scorpio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: forward 1905

Bende kılıç var damagesi 92 civarı onunla adamlar iki darbede öldürüyorum sonra sopa var damagesi 130 civarı ama onunla geç öldürebiliyor.Bu damage harcattığı kan gücünü göstermiyormu ?

92lik kılıcı nerde buldunuz hocam level yüksek mi sizin?

|
    |
    40 saatin sonunda bitti mükemmeldi uzun zaman sonra bi Ac oyunundan müthiş bir keyif aldım haritada bazı bölgeleri açmadım yan görevler duruyor şimdilik biraz ara 1 ay sürdü bitirmesi e haliyle başka oyun oynamadım yarım kalan ewil within 2 'ye devam :) ubisoft demekki istese muazzam grafik kalitesinde oyun çıkarıyormuş eğer pro'nuz varsa HDR ile gözleriniz bayram edecek. Şu ana kadar gördüğüm en iyi uzak çizim mesafesi olan oyun budur ufuktaki Deniz feneri sandallar bile bariz çok net 4K tvnin avantajı'da var tabi oynayın oynattırın Gelecek olan Dlc'ler ile şahane olacaktır

|
    |
    Umarım şu oyuna eklenecek dlcler yok pembe kılıç, mor at değil de ciddi anlamda expansion pack şeklinde olur. Ekstra uzun uzun görevlerin olduğu, gerekirse yeni bölgelerin eklendiği 1-2 tane oyuna 15-20 saat ekleyecek expansion pack gelirse (witcher3teki gibi) tadına doyum olmaz. İnsan 70-80 saat geçirse de hem dövüş mekaniğine hem de antik Mısır'ın sunuş biçimine doyamayacak gibi.

|
    |
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    8181 Mesaj
    Ac serisini sevmeyen biri olarak ilk defa bi oyunu merak ediyorum ve alıp oynuycam nasipse okuduğum bunca güzel yorumdan sonra..

Bizmkiside aynı öyle işte; Bizi en çok BEŞİKTAŞ üzsede yine BEŞİKTAŞ diye haykırıyoruz.

AŞK işte..!!
  • Yarbay
    8992 Mesaj
    Bende yorumlardan sonra almayı düşünüyorum bir ara hevesim vardı eldeki oyunlarım çıksın İnşallah yılbaşında toplu indirimde girerse alacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 14 Aralık 2017; 1:16:19 >

Gold paket aldık 48 saatlik indirimde, 194 liraya. Arkadaşın hesap bende pri, kendi makinasında sec. O girdiğinde gold pakete verilen extra 500 helix'i falan görmüş hatta harcamış bile. Ama bende yok. Sadexe herkese verdikleri 200 helix var. Ayrıca gol pakette season pass olmasına rağmen ben store'a girdipim zaman "season pass al, çok değil 118 lira" diyor.

Benim anladığım bendeki hesap gold değil galiba. Ama bu seferde bende ekstra at, kılıç, elbise falan var. Düz pakette olmayan. Onlar nasıl oluyor peki.

Kafam çok karıştı valla :)

Kardeşlikte dlcler sec sahibinin olur. Pri sahibini etkilemez

|
    |
    nighty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,427
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.