Şimdi Ara

Assassin's Creed Origins Kulaklığı İster Misiniz? Hem de Sadece 59.000 Dolar!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Yüksek fiyatlı oyuncu ekipmanları görmeye alışığız. Ancak bazı ürünler de var ki bu çıtayı akıl almaz seviyelere çıkarıyor.

Müzikal stüdyo ekipmanları geliştiricisi Focal firması tarafından Mısır temasına uygun olacak şekilde dizayn edilen ve 18 karat altınla kaplı Assassin's Creed Origins Utopia isimli kulaklık görücüye çıktı. Yalnızca 10 adet üretilecek olan kulaklığın fiyatı ise bölgelere göre 50.000 €/ 44.000 £/ 59.000 $ şeklinde açıklandı. Yalnızca Paris'te, oldukça değerli mücevherlerin satışını gerçekleştiren Tournaire isimli bir kuyumcuda satılacak olan kulaklığın şık bir görüntüsü olduğunu söyleyebiliriz. Kulaklar ve baş kısmı için nefes alabilen yapıda süngerlerin tercih edildiği kulaklıkta mümkün olan diğer tüm boşlukları 18 karat altın dolduruyor.

Bu fiyat size yüksek gelirse bronz kaplı modeli çok daha cüzi fiyatlara (12.000 €/ 11.000 £/ 14.000 $) almanız mümkün(!)

Assassin's Creed Origins 27 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

• Arap sürümü

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Parasının hakkını veriyor gibi bir şey kesinlikle demiyorum ancak FOCAL firmasını bilmenizde ve tanımanızda fayda var. Altın olması falan fason fison şeyler zaten. Ancak...

Bu adamların Trilyonluk kule hoparlörleri var.

Hi-fi camiasının en ama en üst katmanıdırlar. Yine kulaklık dünyasının en iyi sürücüleri bunlarda. 2000-3000 euroluk kulaklıkları peynir ekmek gibi satıyor.

Fransız menşeili bir firma olduğu için Ubi ile işbirliğine gitmişler sanırsam.

• Alınır her türlü ben bir Paris yapıp geleyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zengin olsam dahi almam ?u gereksizi kim alıyor acaba yapanlar yada akrabaları olabilir
  • utopia hayvani bir kulaklik. dunyanin en iyi kulakligi. 4000 dolar amazonda. bende de iki tane var aypitir soylemesi. odyofillerin hayalidir. 768000 TL ye tower speaker lari var. focal ucmus bir marka. iki taraf da fransiz olunca tabi anlasma manidar.
  • Tahta dan yapılan sürümü var demin arabayı sattım almaya gidiyorum

• Bu firmayı bir araştırmak lazım

• Hemde sadece 59 tl diye okudum. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.