Şimdi Ara

Assassin’s Creed Origins için Live Action Fragman Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Ubisoft, Antik Mısır'da geçecek olan yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed Origins için "I AM / BEN" adlı live action bir fragman yayınladı.

Assassin’s Creed Origins 27 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Live Action fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Ubisoft bu oyunda adam gibi bi tanıtım gösteremedi bi önceki oyunlara bakın bide buna öbürleri hep gaz veren film tadında şeylerdi bunda uykum geliyo resmen artık oyun nasıl olucak o da ayrı mesela tabi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ubi. sen oyunlarla ne uğraşıyon kardeş..Çeksene sinema filimleri bu işte uzmansın zaten..
  • adam ben hersseyin basıyıom dior anlayana umarım oyunda güzelde olur
  • Klasik Ubisoft oyunu. Konsept'i değiştirir, içeriği eminim boş olucak ve oyun tekrar edicek. Fragmanları güzel yapar, insanlarda bunlara kanar oyunu alır küfürü basar sonra.

27 Ekim'de Wolfenstein II geliyor :)
  • Bunlarda pazarlama tekniği diye bir şey de yok sanırsam.. Kopyala yapıştır Revelations sinematik videosunun benzerini koy, daya Woodkid Iron'ı tamamdır ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 17 Ekim 2017; 14:51:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dominator0

Klasik Ubisoft oyunu. Konsept'i değiştirir, içeriği eminim boş olucak ve oyun tekrar edicek. Fragmanları güzel yapar, insanlarda bunlara kanar oyunu alır küfürü basar sonra.

27 Ekim'de Wolfenstein II geliyor :)

Kullanıcı adını da Blazkowicz yaparsan tamamdır hocam.
  • You Are Not Alonne ARRKADAŞİM :) Zeyneeep Kızııım.. (Hasret kaldık bu seslere duy sesimizi para tuzağı ubi)
  • Ac isminde çıkıyor ama ac oyunu olmayacak open world rpg olacak bu yuzden oynanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam, Open World bazı oyunlara yakışıyor. Örneğin; Dying Light, Far Cry... Ama bari bırakın da Assassin’s Creed çizgisel ve hikaye odaklı kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik seriye devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.