Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
1.474
Cevap
31
Favori
77.992
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1243 Mesaj
    Gtx960m 4gb i7 6700hq 1080p deneyen varsa kaç fps veriyor arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam old habits başarımını ana ve yan görevler bittikten sonra geriye kalan keşfedilmemiş bölgeleride bitirerek açmıştım. Ayrıca oyunda gizli olarak yer alan bazı bölgeler var başarım için onlarıda tamamlamanız gerekiyor.

|
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
  • Kurmay Yarbay
    6285 Mesaj
    Steam üzerinden 1.2 Gb boyutunda güncelleme geldi.Bakalım Horde Modu ve Nightmare zorluk seviyesi nasıl olmuş.
    |
    |
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    fps artışı var mı beyler güncellenemden sonra?
    |
    |

900 p high-medium ayarlar genellikle 30 45 arası. Çölde 60 a kadar çıkabiliyor. İskenderiye gibi bazı yerlerde bazen 30 altında olabiliyor ama kısa süreli. Oyun zevkimi bozmadı. Bazen de anlık takılma olabiliyor ama oyun açıldığında ilk başta yapıyor.
    1080 için medium ayarlarda bu dediğim şeyler geçerli olur diye tahmin ediyorum. 10 fps ve fazla fark ediyor çözünürlük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdlsln -- 12 Aralık 2017; 18:54:57 >
    |
    |
    Mojotr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Yeni güncelleme sonrası oyunda bir miktar performans artışı olsada daha önemlisi akıcılık artmış.Önceki yamayla gelen grafiklerdeki detay sorunu bu yamayla düzeltilmiş.Ayrıca harita görünümünde değişikliğe gidilmiş ve artık tamamlanmış bölgelerin yanında tamamlandığına dair bir işaret yer alıyor.

Güncelleme sonrası yeni bir görev eklemişler.Normalde oyuna girdiğinizde görev belirtilmiyor.Haritadaki yeri ;

Horde modu çok iyi olmuş.Arenaya giriyorsunuz ve üzerinize her dalgada artacak ve seviyeleri yükselecek şekilde düşmanlar akın ediyor.Başlarda kolayları geliyor ama özellikle 10.waveden itibaren artık 40 level ve üzerileri gelmeye başlayınca Trial Of The Godslardan elde edilen silahların önemi burada ortaya çıkıyor.14.wave kadar geldim ama 43 level düşmanlar birde ağır silahlı olunca canı çok çabuk düşürüyorlar.Horde modu için arenaya girmeden önce kill aldıkça can dolduran bir kılıç ve blok yaptıkça kanama yada sersemletmeyi sağlayan bir kalkanla gitmenizi öneririm diğer türlü bir yerden sonra tek atakta düşme ihtimaliniz olabilir.Horde modunda ok kullanamıyoruz fakat diğer ekipmanlardan kılıçlar,ağır-orta şiddette hasar verenler ve kalkanlardan kendi ekipmanımızı isteğe göre seçip kullanabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 12 Aralık 2017; 19:31:54 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    860 Mesaj
    "1.1.0" update her ne kadar performans olarak iyileştirme getirse de bir önceki versyona göre performans kaybı yaşıyabilirsiniz arkadaşlar zira bir önceki versyon da konsolların gücü yetmediği için uygulanan bazı cambazlıklar PC tarafında da uygulanmıştı gerek olmadığı halde.("Draw Distance" ve grafik kalitesinin genel olarak düşürülmesi gibi..)

Not : Uplay reward kısmına efsane "Edward" ın outfit eklenmiş , 40 puan karşılığında açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 12 Aralık 2017; 22:36:47 >
    |
    |

Seneler sonra ilk defa çok heves ettiğim bir oyunu oynayamıyorum yahu...
    |
    |

|
    |
    Assassin's Creed Origins: Gladiator Gear Pack | Trailer

|
    |
    Merhabalar, G4560 1050ti ikilisi ile deneyen varsa 1080p ile hangi ayarlarda kaç fps aldığını yazabilir mi? Akıcı ise oynamayı düşünüyorum oyunu.
    |
    |

cevaplar için teşekkür ederim

gizli olarak kasıt ettiğiniz tapınaklar,fil yerleri falansa onları yaptım hocam ben hepsi bitti. Bütün soru işareti,hazine yerleride bitti ancak şöyle birşey var bazı şehirlere gittiğim zaman Senu ile havada geziyorum haritada gözükmeyen hazineler çıkıyor ortaya onlarda dahil mi acab? toplam 123 tane görev yapmışım 1 tane yan görev gördüm haritada onuda yapınca 124 olacak siz toplam kaç görev bitirmişsiniz hocam oyuna girdiğinizde söylermisiniz ona göre eksiğimi anlarım
    |
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Kurmay Yarbay
    6285 Mesaj

Rica ederim.

Hocam en son gelen güncellemeyle artık harita üzerinde keşfedilen ve tamamlanan bölgelerin yanında tamamlandığına dair bir işaret yer alıyor.Görselini yukarıda paylaştım.Bu gelen düzenleme sayesinde haritanızda tamamlanmamış yer yada yerler varsa eskisine oranla artık rahatça seçilebiliyor.Soru işaretli yerler dışındakiler bu başarıma dahil değil sadece haritada yer alan tüm soru işaretli yerleri keşfedip tamamladığınızda başarım açılıyor.

Ön sipariş görevide(Secrets Of The First Pyramids) dahil olmak üzere tamamladığım görev sayısı toplamda 126 tane olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 16 Aralık 2017; 18:11:8 >
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4213 Mesaj

ben hepsini yaptım hocam bende açılmadı hatta papyrus taki puzzle ların bile hepsi full bende genede vermedi haritayada bakıyorum her tarafı açmışım gidilecek bir yer yok.
    Edit camp tamaris teki kaptanı öldürmemişim gittim öldürdüm aldım o başarımı sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 17 Aralık 2017; 12:59:58 >
    |
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Kurmay Yarbay
    6285 Mesaj
    Son gelen güncellemeyle oyuna eklenen Horde Moduna ait 4K olarak kaydettiğim oynanış videosunu paylaşmak istiyorum.Ekipman olarakta Gladiator Pack ile eklenen yeni shield,heavy blade ve Hercules Gladius sword kullandım.

|
    |

• Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Arkadaşlar daha önce yazıldıysa kusura bakmayın.

Nvidia GT 630M ekran kartım var. En düşük ayarlarda bile 7-8 fps anca alıyorum. Halbuki GTA V'i iyi ayarlarda oynayabiliyordum.
    Üstelik 5 seviye performans ayarı var, en düşük ayarda bile bu kadar kasması bana çok saçma geldi.
    SSD disk, 8 gb ram, i7 işlemci var. Sistemim kötü bir sistem de değil.

Var mıdır bir çözümü?

Orijinalden alıntı: AliYazıcı

Nvidia GT 630M ekran kartım var. En düşük ayarlarda bile 7-8 fps anca alıyorum. Halbuki GTA V'i iyi ayarlarda oynayabiliyordum.
    Üstelik 5 seviye performans ayarı var, en düşük ayarda bile bu kadar kasması bana çok saçma geldi.

Var mıdır bir çözümü?

630m eski bir kart günümüzdeki çoğu oyunu lowest ayarlarda 720p de 30 fps'yi bile tutturamamış performans testlerinde (az önce sizin yorumunuz için youtube de video izledim)

Kaldı ki origins'in bu kadar az fps vermesi normal geldi bana.

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

quote:

Orijinalden alıntı: AliYazıcı

Var mıdır bir çözümü?

630m eski bir kart günümüzdeki çoğu oyunu lowest ayarlarda 720p de 30 fps'yi bile tutturamamış performans testlerinde (az önce sizin yorumunuz için youtube de video izledim)

Kaldı ki origins'in bu kadar az fps vermesi normal geldi bana.

En düşük ayarlarda dangik grafiklerle bile bu şekilde çalışıyor ama.
    Ben gta v'i iyi ayarlarda güzel bir performans ile oynuyordum. fifa 17'yi iyi, fifa 18'i orta ayarlarda gayet güzel oynuyorum.
    Medium ayarlarda oynamak istiyorum desem ama oynayamasam tamam. En düşük ayarlarda bir deneyin bakın ne kadar dangik grafikler var. Bu dandik grafikleri bile çizemiyor alet.
    Yazık gerçekten...
    |
    |

• Yüzbaşı
    396 Mesaj
    oyunun başında verilen oku (hunter bow) niye değiştiremiyoruz? iki ok hakkım var ne değişiyor ne de satabiliyorum. oklarımdan biri biri daima bu dandik ok olarak kalıyor mecburen.
kolayoto.com
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.