Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.351
Cevap
13
Favori
68.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türkçe altyazılı fragman
  • Ubi türkçe oyun çıkartmaz ama umut fakirin ekmeği işte
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    En azından varlığımızdan haberdarlar
  • Ubisoft ilk kez mi Türkçe fragman yayınladı? İlk kez görüyorum. Daha önce olmuş muydu?
  • Türkçe fragman olayı ciddi olabilir. Daha önce ben Ubisoft'un Türkçe fragman yayınladığını hatırlamıyorum.

Ayrıca Assassin's Creed serisi çok sevilen bir seri.

Türkçe gelirse harika olur.
  • Oyundaki teknik sorunlar dışında bu adamların en büyük sıkıntısı ana karakteri güzel bir şekilde sunamıyorlar. Bunu yapabildikleri tek kişi Ezio olmuştu. Onunda ne kadar başarılı olduğu ortada. Serinin sonraki oyunlarındaki ana karakterler ya seriye uygun bir hikaye taşımadıkları için ya da damdan düşer gibi hiçbirşey anlamadan oyuna girdiğimiz için unutuldu gitti.

Syndicate oyunu bence serinin en iyi oyunu sayılan 2. Oyundan sonra ki en iyi oyundu. Gerek yan karakterlerin bolluğu, gerekse içerik olarak gayet hoşuma gitmişti. Ancak o oyunda da bence yine en büyük eksiklik karakterlerin sunumunun kötü olmasi ve 2 farklı karakter kontrol ediyor olmamızdı. Umarım bu oyundaki ana karakteri de en azından Ezio da olduğu gibi hikayesini anlatıp, seriye uygun bir amaç uğruna mücadele ettiği hissini insanlara yaşatırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha yanlış mı görüyorum? Ubisoft'un resmi youtube hesabındaki yeni video Türkçe altyazılı Bu resmen oyununda Türkçe altyazılı olma ihtimali doğuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 22 Ağustos 2017; 22:41:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu serinin hayranlarindansa RPG severler begenmis gozukuyor. AC acik dunya bir aksiyon oyunu olarak sevildi ve basari yakaladi. Level sistemi, yetenek agaci derken oyun mekanikler acisindan vasat bir RPG'ye dönüştü. Combat tam rezillik zaten, sanki witcher 3'te yaratık kesiyoruz. Combat animasyonları bana sorarsanız 2. oyunun bile gerisinde, bu mekanik witcher gibi oyunlarda tutabilir ama tutup AC'ye leş bi animasyonla dodge sistemi getirmek nedir. Dövüşlerde 2şer metre kaya kaya giderek dövüşülüyor resmen. Bu atmosfer ve harita keşke AC'ye yakisir bir aksiyon oyununda kullanilsaydi. Açıkçası combat beni oyundan soğutmaya yetti.

• Pek fazla yorum yapan biri değilim ama nedense bu oyuna yorum yapmak istedim. Naçizane görüşlerim şöyledir;

Assassin's Creed serisi son zamanlardaki oyunlarıyla eski heybetinden her ne kadar uzakta olsa da bu oyunuyla çok güzel bir yola girmiş gibi hissediyorum. AC 3-Unity ve Syndicate oyunları içi boş, grafik ve sanat yumağı olan oyunlardı. Bu seride tek kaybolmayan şey ise işin sanat yönüydü. O yönünün hatrına tüm oyunlarını oynadım. Mekanların içerisindeki özenle yapılmış tablolar, mimari açıdan geliştirilmiş yapılar ve oyuna uygun soundtrack'ler ile her zaman ilgi çekici bir seri oldu benim için. Origins'te ise bundan önceki oyunlarında eleştirdiğimiz eksiklikleri, yani dövüş mekanikleri, silah çeşitleri, role playing elementleri gibi bir oyunun temel taşları içerisinde değerlendirilebilecek nitelikteki özellikler sanırım bu oyunda toparlanmış. Zaten oyunun sanat yönetmenliği eleştirmediğimiz ve en güçlü yönüydü. Bunların dışında unutulan bir şey de oyunun eğlenceli olmasıydı. Birbirine benzer, artık oyuncular için işkence gelen görevler oyunun eğlencesine gölge düşürüyordu. Videoları bile sıkılmadan izlediğime göre bunu da aşmışlar gibi görüyorum. (Umarım görevlerin geneli böyledir tabi)

Totalde eksikliklerine iyi çalışmış, zaten iyi yaptığı işleri de (grafik,mimari,sanat) daha geliştirmiş bir oyun duruyor karşımızda. Eğer ki hikaye açısından da eski günlerine dönerse, serinin en ihtişamlı oyunu olmaması için bir neden göremiyorum. Umarım bu beklentilerimizi boşa çıkarmaz Ubisoft Montreal ve karşımıza zevkten dört köşe olduğumuz bir oyun çıkarırlar.
  • Aha oyun Türkçe geliyor galiba.

• Ne olurdu ki Eylül'de çıksa iki ay kim bekleyecek şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egonschiele

Pek fazla yorum yapan biri değilim ama nedense bu oyuna yorum yapmak istedim. Naçizane görüşlerim şöyledir;

Assassin's Creed serisi son zamanlardaki oyunlarıyla eski heybetinden her ne kadar uzakta olsa da bu oyunuyla çok güzel bir yola girmiş gibi hissediyorum. AC 3-Unity ve Syndicate oyunları içi boş, grafik ve sanat yumağı olan oyunlardı. Bu seride tek kaybolmayan şey ise işin sanat yönüydü. O yönünün hatrına tüm oyunlarını oynadım. Mekanların içerisindeki özenle yapılmış tablolar, mimari açıdan geliştirilmiş yapılar ve oyuna uygun soundtrack'ler ile her zaman ilgi çekici bir seri oldu benim için. Origins'te ise bundan önceki oyunlarında eleştirdiğimiz eksiklikleri, yani dövüş mekanikleri, silah çeşitleri, role playing elementleri gibi bir oyunun temel taşları içerisinde değerlendirilebilecek nitelikteki özellikler sanırım bu oyunda toparlanmış. Zaten oyunun sanat yönetmenliği eleştirmediğimiz ve en güçlü yönüydü. Bunların dışında unutulan bir şey de oyunun eğlenceli olmasıydı. Birbirine benzer, artık oyuncular için işkence gelen görevler oyunun eğlencesine gölge düşürüyordu. Videoları bile sıkılmadan izlediğime göre bunu da aşmışlar gibi görüyorum. (Umarım görevlerin geneli böyledir tabi)

Totalde eksikliklerine iyi çalışmış, zaten iyi yaptığı işleri de (grafik,mimari,sanat) daha geliştirmiş bir oyun duruyor karşımızda. Eğer ki hikaye açısından da eski günlerine dönerse, serinin en ihtişamlı oyunu olmaması için bir neden göremiyorum. Umarım bu beklentilerimizi boşa çıkarmaz Ubisoft Montreal ve karşımıza zevkten dört köşe olduğumuz bir oyun çıkarırlar.

+++
  • Oyun keşke en azından Türkçe altyazı desteği ile gelse harika olur.
  • egonschiele kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle dogru... Bir mimar olarak bu seriyi alip sadece mekanlarinfa gezmesi bile bana zevk veriyor. Hala AC Unity i silemiyorum konsolumfan. Mimari ve sanat tarihsel suzgecte cok guzel yedirilmis. Keske ekanlarin disi kadar icine de umarsizca girebilsek.

• Yeni Oynanış Videosu

Oyunun combat sistemini sevmeye başladım yavaş yavaş. Okun ateşle yanması, bossların iyi olması, çeşitli oyun mekanikleri, güzel bir açık dünya, yan görevlerin bunu al şuraya götür değil de witcher'daki gibi bir hikayesinin olması beni oyuna ısındıran şeyler. Acaba soru işaretleri çok mu boş olucak onu merak ediyorum. Keşke onlardan da arada bir yan görev olacak olaylar çıksa çok iyi olur. Ayrıca umarım yan görevlerin hepsi bu seviyede olurlar. En çok korktuğum şeylerden birisi bu. Eğer ki bunların yanında ana hikaye de kaliteli olursa en iyi ac değil ama open world oyunlarından birisi olur.
  • AC'den o kadar soğumuştum ki şu oyunun videolarını izlemeye dahi tenezzül etmemiştim, ta ki ufak bir videosunu twitter da görene kadar, sonra birkaç gameplay izledim ve resmen bayıldım. Nihayet AC'den beklenen değişim ve gelişimi görüyoruz, bence tam da olması gerektiği gibi RPG elementleri de fazla fazla eklenmiş. Witcher 3'ün Ubi üzerindeki etkisi çok fazla olmuş onu da hissettim. Dövüş mekaniği de bana Dark Souls'u anımsattı açıkçası, daha ağır daha kontrollü hareket ediliyor fazlasıyla yakışmış. Yılın oyunu olmaya aday benim gözümde sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Sonbaharda çıkacak oyunlardan en fazla beklediğim bu sanırım. Dün Tom Cruise'ın Mumya'sını izledim daha da heveslendim. Her ne kadar film vasat olsa da Mısır konusunda yeterli gazı verdi.
  • Türkçe altyazı olsun ön sipariş vereceğim . Yoksa ucuzlayınca alırız artık .

• quote:

Orijinalden alıntı: ACtemh

Türkçe altyazı olsun ön sipariş vereceğim . Yoksa ucuzlayınca alırız artık .

oyundaki diller steam sayfasında belli, ve tabiki türkçe yok
  • Türkçe mi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.