Şimdi Ara

Assassin's Creed Origin Uplay İndirme Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta belirttiğim gibi oyunu 7.30gb kadar indirdim fakat ardından indirme duruyor ve uplay donuyor herhangi bir hata vs yok uplay'ı kaldırıp yeniden indirip kurdum sorun düzelmedi programı her kapatıp açtığımda 3-4 saniye indirme yapıyor ve yine donuyor bu sorun ile karşılaşan var mı? Herhangi bir çözümü var mı?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• dostum sorununu bende yaşadım bi çözüm buldum ama bende işe yaramadı belki sende yarar en baştan indiremekten daha kolay

önce uplay kapalıyken oyunun yüklediğin dosyaya git nereye yükliyeceğini seçmediysen C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games yerindedir
    ordaki oyun dosyasının adını deyiştir 1 harf dahi deyiştirsen kafi geri uplayi açtığında oyunun indirmeye başlamadığını fark ediceksin origins e tıkla ve download yazısının altıdaki yere tıkla
    ordan oyunun yüklü olduğu dosyayı seç (tam yüklü deyil ama) ardından bi dosya kontrolü yapıp geri yüklemeye başlıyıcak çoğu kişide işe yaramış umarım sendede yarar bende işe yaramadı bende en baştan indirmek zorunda kaldım iyi şanslar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.