Şimdi Ara

Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis DLC %100 Türkçe Yama (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
24
Favori
53.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veterangamer

Bu dlc de 3 şehir var anladıgım kadarı ile diğer 2 şehiri de çevirecekmisiniz?
    Elysium, Underworld ve Atlantis olarak 3 diyar var. Elysium'u tamamladıktan sonra düşüneceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 21 Mayıs 2020; 3:19:36 >
  • bi önceki mesajlarınız da çevireceğinizi söylerken şimdi düşüneceğinizi söylüyorsunuz aslında amacınız sadece fafte of atlantisin 1 bölümünü çevirip mi yayınlamaktı anlaşılır gibi değil tam animusun yamayı 2021 den önce yayınlamayacağı fikrini düşünürken açtığınız bu konu bizi ümitlendirmişken first blade dlcsini sevmediğinizi söylemeniz diğer şehirlerin çevirilerini de düşüneceğinizi söylemeniz ilginç star wars yamanız daha tamamlanmamışken buna geçmenizde ayrıca ilginç hikaye olarak oynanabilsede full sürüm çıkmadan bu yamaya atlamanız ilginç doğrusu
  • hocam tüm dlcleri çevir parayla sat gerekirse hızlı çevireceksen.
  • ayhoştulan00 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ac odyssey ile ilgili her şeyi çevireceğim gibi bir imaj yarattıysam bu konuda üzgünüm gerçekten. Fate of Atlantis'i çevireceğim ama diğer bahsedilen DLC'yi çevirmeyi şimdilik düşünmüyorum. Star Wars hakkında oyunun güncellemeler alması yamanın hala tamamlanmamasının önündeki engel oldu şu zamana kadar(şunu da belirtmek isterdim sadece yakalayın şunu, indirin şunu hariç bütün altyazılar türkçe, oyunun hikayesine katkısı olan tüm yan unsurlarda Türkçe. İlgili konu başlığında bunu daha rahat görebilirsiniz). Gelen son güncelleme ile beraber tekrar yama sıkıntıya girdiği için star wars ile ilgili problem yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 18 Mayıs 2020; 22:14:52 >
  • jepalion kullanıcısına yanıt
    Korsan oyunda sıkıntı verir mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.5.3 ise oyunun sorun vereceğini zannetmiyorum. Ama denemeden önce orijinal dosyanı yedeklemeni tavsiye ederim.
  • Anlaşıldı The Lost Tales of Greece görevleri Legacy of The First Blade dlc si ve Fate of Atlantisin tam sürüm yaması için gene animusu bekleyeceğiz sizin napmak istediğinizi kendinizin bile bildiğini düşünmüyorum kafama göre 1 bölüm çeviririm yarım bırakırım sadece altyazıyı çeviririm görev açıklamalarından banane tarzı yaklaşımınız devam edecek anlaşılan hata sizde değil hata bizi bu kadar bekleten animusta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhoştulan00 -- 19 Mayıs 2020; 3:18:54 >
  • Eline saglik ister 1 bolum.ister 1 dlc.turkceye cevirdiginiz icin elinize saglik.simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki 1.2 tane gonullu cevirmen,yardim eder.dlc leri bitirirsiniz beraber👍

Teşekkür ederim dostum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sen nasıl bi kralsın birader. denedim herşey şahane. çeviri yap bölüm bölüm sat istersen ilk müşterin burda ellerine sağlık
  • 1. bölümü bitirdim, oynamayı düşünen arkadaşlar çekinmeden başlayabilirsiniz. Alpha sürüm ama bölümün hikayesini eksiksiz şekilde anlayacaksınız.
  • Yamayı indirip kurdum. Elysiuma girdiğimizde '' Cennet Bahçeleri '' yazan kısım dışında tek bir türkçe kelime yok. Nedenini anlayamadım. Biraz daha bakınıp mesajımı güncellerim

Evet arkadaşlar 1.5.3 sürümü kurulu 3 kere doğru dosyayı atıp atmadığımı kontrol ettim ama hala sonuç bu
    https://ibb.co/0jj2gq2https://ibb.co/tbTRCQ7https://ibb.co/Y2qvx3p

Yorumlarda oynayabilen arkadaşlar olmuş sizce sorun nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkkokceli -- 20 Mayıs 2020; 5:11:13 >

• berkkokceli kullanıcısına yanıt
    "Altyazılar Kassandra'ya göre çevirilmiştir" bu yüzden olabilir. Ben sorunsuz oynadım, 1-2 eksik kalan yeri de arkadaşa bildirdim hepsini düzeltti.
  • Elinize sağlık hocam
  • indirip deneyeceğim emeğinize sağlık
  • berkkokceli kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var hocam
  • 2.Bölüm Torment of Hades'de eklendi.
  • Oynayamasam da emeğin takdire şayan. Eline sağlık dostum. Hayırlı ramazanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_yakup -- 21 Mayıs 2020; 3:21:44 >
    Çok teşekkürler dostum oyuna ikinci defa başlamıştım ana oyun bitti sayılır, ardından Atlantis'e geçerim. Bu hızla gidilirse tam sürüm çıkması çokta uzun sürmez herhalde, The Lost Tales of Greece ve Legacy of The First Blade DLC sini de çevirirseniz tadından yenmez
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.