Şimdi Ara

Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis DLC %100 Türkçe Yama (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
24
Favori
53.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe yamanın güncelleme notları olsaydı keşke.
    2-3 hafta önce indirdiğimle bu farklı mı acaba
    ben indirdiğimde cassandra dahil denmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 8 Ağustos 2020; 20:22:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

Türkçe yamanın güncelleme notları olsaydı keşke.
    2-3 hafta önce indirdiğimle bu farklı mı acaba
    ben indirdiğimde cassandra dahil denmişti
    Normalde tüm dlc dahildi fakat 1.5.4 sonrası kassandra'nın heir of memories (anıların varisi) görevi kısmı ingilizceye dönmüş. Şimdi o kısım düzeltildi sadece. Hem kassandra hem alexios için komple Türkçe şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 9 Ağustos 2020; 20:9:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA06FE1EE

Merhaba yardımcı olabilecek birisi varmı, epicden u play üzerinden oynuyorum, oyunun menüleri İngilizce içeriği ise karmaşık yarı Türkçe yarı İngilizce , ne yapabilirim ?
    Oyun içi menüler ana oyunun yamasına dahildir. Ana oyunun yamasına sahip değilseniz o kısımları ingilizce görürsünüz.
  • jepalion kullanıcısına yanıt
    Tek problem o değil dostum, oyun içinde de bazı görevler yetenek ağacı filan kendi kendine dil değiştiriyor bazen :) epikle alakalı olabilir , korsan oynarken kurduğum farcry5 yaması epic de çalışmıyor mesela
  • Ana oyunun TR yaması var mı ? (ücretsiz)
  • aliatabak_ kullanıcısına yanıt
    Vardı ama bir kez daha yükledim şuan iyi gibi
  • Sana demediydim başkan genel olarak yani oyunun TR yaması var mı ücretsiz ve çalışan :) daha ben oyuna başlamadım da :)
  • Epic üzerinden aldığınız oyunu Uplay'e tanımladıktan sonra Epic ile işiniz bitiyor. Yani Launcher'ı falan açmanıza gerek yok, normal Uplay üzerinde almışsınız gibi oynuyorsunuz.
    Bir kaç aya kadar durum bu şekildeydi, değişmediyse Epic gibi lanet bir uygulama ile uğraşmayın.
  • Hocam ac odyssey the legacy of the first blade'nin türkçe yaması varmı ücretsiz?

• dostlar ac odyssey dosyalarının arasında dlc_13 klasöründeki DataPc_13_dlc.forge dosyasını paylaşma imkanınız var mı?

(ilk defa mesaj yazıyorum yanlış yere yazdıysam affola)

• Dostum verdiğin emeğe teşekkür ediyorum. kalbin temiz olduğu için böyle bir çalışma yaptın bizi sevindirdin, hiç yapmayabilirdin zamanını başka birşey içinde kullanabilirdin bu bence güzel bir gururdur. Zamanın ve isteğin varsa eğer Legacy of the first blade dlc içinde çeviriyi yapmanı senden rica ediyorum.

• reis şuanda dlc tamamen türkçemi ona göre satın alıp kuruccam,

• assassin's creed odyssey ultimate editiona oluyor mu?

• Öncelikle yama için çok teşekkürler. Animus Projesi'nin yaptığı ana oyun yamasıyla, sizin paylaştığınız The Fate of Atlantis yamasını aynı anda kurarsam bir sıkıntı olur mu?

• agbi su hitman 2016 ve 2018 de cevirirmisin??

• Elinize sağlık hocam
  • Oyun sürümüm 1.5.4 , yamayı indirip oyun klassörüne atıyorum çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz oyun klassörüm farklı bir yerde acaba sorun ordan kaynaklanıyor olabilir mi ?

• Hocam bende de yama çalışmıyor. uPlay'den oyunun klasörünü açıp atıyorum ama yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: jepalion

Merhabalar. "DLC'ye Kısayol" kısmındaki sembol görevi olan "Anıların Varisi" eklenmiştir. Halihazırda "Atlantis'in Kaderi" yamasını indirmiş olanlar sadece "Anıların Varisi" kısmı için bunu indirebilirler. -İNDİRME LİNKİ-

Hocam imkanın varsa linki yenileyebilir misin ?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.