Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tur modu hocam normal turistik tur gibi size yapıları vs. anlatıyor. Ana karakterler dışında farklı farklı karakterleri de bu modda yönetebiliyorsunuz. İngilizceniz varsa degerlendirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Benlik bir şey değilmiş anladığım kadarıyla. Neyse teşekkür ederim.

• oyun Türkçe yama ile efsane yahu 30 saat oynadım daha %50 sindeyim bir sürü keşif edilecek yer yapılacak görev giyilecek eşya var daha
  • Gold sürümü 219 TL değer mi sizce

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    hocam konsolda türkçe yama oynama imkanımız varmı ? pc de mi oynuorsunuz siz
  • Cıks.

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    PC hocam
  • Oyunda 35. Seviye oldum hoşuma giderek oynuyorum ama bazı görevleri anlamıyorum haritada işaret vs çıkmıyor. 5-6 tane yapmam gereken oluyor görevde ama bulamıyorum nerede yapılacağını. Bu görevleri bulmak için faydalandığınız bir site uygulama felan var mı?

• Assassin’s creed oyunlarından sıkıldığım için bunca zaman bu oyuna şans vermemiştim.
    Büyük hata yapmışım... Bu oyun AC felan değil... İsmi yanlış yazılmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Assassin’s creed oyunlarından sıkıldığım için bunca zaman bu oyuna şans vermemiştim.
    Büyük hata yapmışım... Bu oyun AC felan değil... İsmi yanlış yazılmış
    Origins'i de es geçtiyseniz ona da bir şans verebilirsiniz. O da en az Odyssey kadar muhteşemdir.
  • Origins ve odyssey i severek beğenerek hayran kalarak oynadım önyargılı olmadan deneyin derim herkese

• gkhncnk kullanıcısına yanıt
    Options kısmında bir ayarla simgeleri görünür kılıyorsun. Exploration mode digeri ise guided mode. Explorationda sadece gideceğin yere dair ipuçları veriyor. Şahsen 100 saatten fazla harcadığım oyuna bir de yer bulmak için zaman harcamak istemediğim için ben bu seçenegi kapatmıştım.

Bende başta o modu seçtim çoğu görevlerin yeri görünüyor ama bazılarını göremiyorum. Bunlar genelde tek seferde geçilmeyen mesela 5 tane köpekbalığını öldür gibi görevlerde işaret göremiyorum.

• gkhncnk kullanıcısına yanıt
    Oyunda üç tür görev var.

Ana görev
    Yan görev
    Zaman bazlı

Yan görevleri yapmanızı öneririm ama zaman bazlı gorevleri 5 shark öldür, 10 demir getir, kampı yağmala gibi Bunlari yapmaniza gerek yok. Yapacaksanız da internetten hayvanları nerede bulacağınızı araştırmak zaman kazandıracaktır.

Teşekkürler cevaplarınız için. Eve geçtiğimde örnek bir görevden ekran görüntüsü atacam buraya bahsettiğim görevlerle ilgili. Çünkü baya biriken görev var ama yerlerini bulamıyorum.

• Bende PC de türkçe yama ile oynamaya başladım. 107 liraya aldık indirim mindirim ama PS Pro aldığımdan beri her oyunu ps oynayasım geliyor tv karşısında. Türkçe yama ve oyunların daha pahalı olması olayından dolayı işte kopamıyorum şu pc den nalet olsun.
  • Değerli arkadaşlar season passi usa psn den aldım indirdim. Türkiye hesabı actigimda dlc ler oyun içi store da görünmüyor. Ancak Atlantis dlc i acıyor. Peki diğer dlc ler oyun icinde ilerleyince quest bölümünde mi açılacak acaba? Cevaplar için teşekkürler.

• Dostlar oyunu Burdan season pass dlc yi usa psn den aldım. Oyun disc versiyon. Season pass ve doç lerde bölge kodu var mi bizim Türk psn de çalışır mi?

• rocker1903 kullanıcısına yanıt
    oyun ile dlc nin ayni bölge olmasi lazim yoksa oynuyamazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Origins'i de es geçtiyseniz ona da bir şans verebilirsiniz. O da en az Odyssey kadar muhteşemdir.

Alıntıları Göster
    Bunu zaman bulup bitirebilirsem Origins’de aklımda :)

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.