Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu tamamen sizin oyun tarzınıza göre değişir. Eğer hiç taktik maktik yapmadan bam güm dalıyorsanız vuruş ve koruma gücü yüksek item'ları kukllanmak daha mantıklı. Ama mesela gizliliğe önem veriyorsanız, assassin gibi oynuyorsanız o zaman assasin skill'ine ekstra puan veren malzemeleri kullanmak daha mantıklı. Bir de zaten istediğiniz item'ın seviyesini yükseltebiliyorsunuz. Ben rare ve epic iteml'ları olduğu gibi kullanıyorum gittiği yere kadar. Ama legendary item'ları 3-5 seviye sonra upgrade edip yükseltiyorum. Mesela attığın normal okları bile alevli oka çeviren bir yay var. 35. lvl civarı almıştım. Upgrade ede ede 55. level'a getirdim. Çünkü benim oyun tarzıma uygun bir silah. Tabi ki legendary item. Epic ya da rare olsa uğraşmazdım. Zaten epiclerde bu kadar üst seviye özellik de bulunmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

arkadaşlar birşey soracağım
    oyunu TR PSN den gold edition olarak aldım
    ama benim ana hesabım US PSN den oynamaya başladım
    acaba DLC lere erişimim olur mu season pass daki ?
    Origins'de olmuyordu. Bunda nasıl bilmiyorum. Çünkü ben direkt sec hesap aldım.
  • Ultimate versiyonu alınır mı acaba ac 3 remastered da varmış içinde 222 tl.Origins oynuyorum ama indirim varken alayım dursun diyorum :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Domatore kullanıcısına yanıt
    Gold al gec ultimate gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Ultimate versiyonu alınır mı acaba ac 3 remastered da varmış içinde 222 tl.Origins oynuyorum ama indirim varken alayım dursun diyorum :D
    Gold yeterli hocam. 222 lira çok para. Bence forumdan pri ya da sec almanız da daha mantıklı. Gold hesap satan arkadaşlar vardı.
  • Ac syndicate oynamıştım en son, origins oynadım ama beceremedim. Kartal ne iş yapar falan derken İngilizce de pek iyi olmayınca sattım oyunu. Bu oyun da öyle mi beyler?

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Kartal düşmanları işaretlemeye ve göreve giderken ki yerleri bulmanızda yardımcı oluyor. Orgins ile oynanış anlamında yakın birbirlerine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu seti nereden buluyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

bu seti nereden buluyoruz ?
    Heroes of the Cult tarikatının üyeleri veriyor her bir parçasını. Onları öldürmeniz gerekiyor.
  • Konu ile ilgisi yok ama konu aktifken yazayım; AC Unity PC versiyonu şu an UBI Store'da ücretsiz. (Notre Dame yangını desteği dahilinde) PS4'ünüzün yanında bir PC'niz varsa ve oynamadıysanız deneyebilirsiniz.
  • Yeni AC'nin adı ''Kingdom'' olucak diyorlar. 2020 sonlarında çıkıcak büyük ihtimal hem ps4 hem ps5'e çıkıcak.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Hocam süreli mı yoksa oyun bizim mi oluyor?

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Emin degilim ama sanirim bizim oluyor. Cunku trial bolumunde degil ve indirim %100 olarak 0 tl gorunuyor. 25 nisana kadar.

Evet bizim oluyormus.
    https://register.ubisoft.com/acu-notredame-giveaway/en-GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 18 Nisan 2019; 21:21:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam, ekledim kütüphaneye. Seride oynamadığım tek oyundu, güzel oldu.
  • Haritanın büyüklüğü sebebiyle sıkılıp oyunu silmiştim, şu an tekrar indiriyorum. Bu sefer platinlemeden bırakmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Haritanın büyüklüğü sebebiyle sıkılıp oyunu silmiştim, şu an tekrar indiriyorum. Bu sefer platinlemeden bırakmam.
    Neden tekrar indiriyorsunuz harita mı küçülmüş?

• arkadaşlar oyunu bitirmeye yakınım ama artık bu level scallingden sıkıldım
    oyunu bitirdikten sonra hızlıca platin için haritayı temizlemek istiyorum
    nasıl kapatılır bu illet direkt heryeri hızlıca tamamlamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Neden tekrar indiriyorsunuz harita mı küçülmüş?

Alıntıları Göster
    Tekrar oyuna başlamak için sizden icazet mi almam gerekiyordu?

Lütfen işinize bakın.

İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 19 Nisan 2019; 18:43:35 >
  • Oyunun ana konusu bitti. Fakat yarım kaldı gibi konu. Devamı için seasonpass mi satın almam gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeV16

Oyunun ana konusu bitti. Fakat yarım kaldı gibi konu. Devamı için seasonpass mi satın almam gerekiyor ?
    Evet, maalesef. Dlclerle konu tamamlanıyor.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.