Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bounty hunter ları öldürmeye yakın silahları saklayıp döverseniz en sonunda geminize ekibinize katabiliyorsunuz, bende şu an 4 adet gold seviyede gemi komutanı var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto81 -- 22 Mart 2019; 8:46:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunda 90 küsür level’e ulaşacak içerik yok ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar oyunu ps4 pro uzerinden oynuyorum, Samsung 4k tv ile.
    Hareket halindeyken gitmem gereken yeri gosteren ikon vs titriyor. Bu herkeste var mi benden mi kaynakli?

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Tv yi game moduna aldınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Bounty hunter ları öldürmeye yakın silahları saklayıp döverseniz en sonunda geminize ekibinize katabiliyorsunuz, bende şu an 4 adet gold seviyede gemi komutanı var..
    Cevap içim çok teşekkür ederim.

Yalnız bounty hunter ölğm aşmasında gemiye göndermek süper fikir.

Hemen iki kişi gönderdim

• Oyun moduna alinca duzeldi, cok tesekkur ederim. Ben bos bi ozellik saniyodum oyun modunu

• quote:

Orijinalden alıntı: *HKN*

Cevap içim çok teşekkür ederim.

Yalnız bounty hunter ölğm aşmasında gemiye göndermek süper fikir.

Hemen iki kişi gönderdim

Alıntıları Göster
    ne demek iyi oyunlar..
  • Arkadaşlar merhaba
    Ben bu oyunu GTX 750 ti ile çoğunluk ile orta- bir iki özellik low ayarda 25-30 fps alıyordum. Ancak yeni Rx570 aldım. RX570 ile (high texture ayarları ile bellek kullanımı 3700-3800 mb yi buldu) high ayarlada 25-35 fps alıyorum özellikle şehir olan yerlerde orman olan kısımlarda ise 35-40 fps. Ancak youtube daki performans testlerine baktığımda high ayarlarda miller 40 fps alıyor stabil olarak. Bendeki oyun güncel olmadığından da olabilir. Ama emin olamadım. Yorumlarınızı bekliyorum. sistemim;
    İşelmci: İntel i7 4790 3.6 ghz
    Ram: Gskil 8 gb 1600 mhz ddr3 (özellikle ramden şüpheleniyorum.)
    Anakart: Asus H97 pro
  • unbqlqnced kullanıcısına yanıt
    Ps forumuna yazmissiniz, yanlislik oldu sanirim 🤷🏻‍♂️
    Eski bi pc’ci olarak cevapliyim yine de, evet sorun buyuk ihtimal ramden kaynakli. Gunumuz oyunlarinda ddr3, dusuk bellekli, dusuk mhzli ramler artik yetmiyor. Tavsiyem ddr4 uyumlu anakart ve 2x8 16gb seklinde yuksek mhzli ram almaniz olur. Tabii butcenizi bilmiyorum. Bu arada oyunu guncellerseniz daha iyi olur, muhakkak performans iyilestirmesiyle alakali guncellemeler yapilmistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağa mı didin? -- 26 Mart 2019; 8:56:0 >
  • Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Farkında olmadan yazmışım kusura bakmayın. Hemen terk ediyorum burayı hayırlı oyunlar cümleten.
  • Boarddaki görevler sürekli yenileniyor ayrıca oyunu bitirdikten sonra mevcut levella new game plus oyun başlatabilirsiniz

• Şu oyunu PC platformunda -donanımlarımın yetersiz kalmasından ötürü- oynamam artık mümkün olmadığından ilk defa bir AC oyununu PS4 platformunda oynayacağım sanırım. Şu sıralar PS Store'da "Bahar İndirimleri"nde bu oyunun Standart (135,55 TL) ve Gold sürümleri (205,55 TL) ciddi indirime girmiş PS Plus üyeleri için. 18 Nisan'a kadar indirim sürecek. Acaba şimdi alsam mı yoksa sonradan daha iyi bir indirim yakalyabilir miyim? Çok da acelem yok. Açıkçası. Ama bir taraftan da oyunu satın alıp oynayasım var. AC Odyssey ile kıyaslarsak sizce oyun nasıl? Harita büyüklüğü dışında daha mı iyi? Nasıl sizce? Ek paketleri nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 7 Nisan 2019; 1:22:16 >
  • new game + yapınca ana görevleri mi tekrar baştan yapıyoruz yan görevleri mi lvel sınırı mı artıyor amaç nedir new game + da açıklayabilecek var mı ?
  • Level 66 nightmare zorlukta bıraktım. 3 kez bitirdim yeter gari. Alexios sakın almayın seslendirme çok kötü. Yeni ac vikings olacak diyorlar 2020 de. Daha önce de roma diyorlardı kod adı legions iki ac peşpeşe çıkabilir.

• Yaklaşık 30 saattir oynuyorum. Level 30 oldum. Haritanın belki %40 falan açılmıştır. Ubisoft harika bir oyun yapmış. Taş gibi dedikleri bu işte. Gerçi ben Origins'i de bayila bayila oynamıştım 😁

• Oyun mükemmel ama harita gereksiz büyük :(

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Level 66 nightmare zorlukta bıraktım. 3 kez bitirdim yeter gari. Alexios sakın almayın seslendirme çok kötü. Yeni ac vikings olacak diyorlar 2020 de. Daha önce de roma diyorlardı kod adı legions iki ac peşpeşe çıkabilir.
    Hocam merhaba. Oyunda çok fazla loot var mı? Eğer loot boş miktarda varsa arkadaşım da alacak.
  • arkadaşlar birşey soracağım
    oyunu TR PSN den gold edition olarak aldım
    ama benim ana hesabım US PSN den oynamaya başladım
    acaba DLC lere erişimim olur mu season pass daki ?
  • Merhabalar oyunda daha çok yeniyim 15 saat falan oldu oyunda gittiğim adada tüm görevleri ve yapabildiğim kadar soru işaretlerini yapıyorum severek oynuyorum ama şöyle ki bu cült üyelerinden oradan buradan bulduğum legendary zırhları mı kullanmak mantıklı yoksa leveli veya armoru yüksek olanları mı mesela 15 levelim 9 levellik legendary zırhım var ek özelliği var ama 15 levellik mavi zırhın armoru daha yüksek ben yüksek levelleri mi kullanmalıyım yoksa legendary zırh setleri daha mı iyi ek özellik verdiği için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onraksy -- 17 Nisan 2019; 14:14:27 >
  • ASSASSIN'S CREED ODYSSEY: STORY ARC 2 - THE FATE OF ATLANTIS

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.