Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kassandra ile hard da platinledim şimdi alexios ile nightmare oynuyorum wolf konusunda diğer seçenekle gidiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

cult üyelerini öldürmeniz lazım hocam onlardan yeteri kadar öldürünce upgrade kısmı açılıyor gidip yapabiliyorsunuz. Son upgrade için 22 ondan önceki için 9 üye öldürmeniz lazım.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim.Bilgi için o zaman ,av zamanı açılanları temizleyeyim öncelik.
  • Merhaba
    Oklarım hep bitiyor fulleme varmi oyun ici

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Merhaba
    Oklarım hep bitiyor fulleme varmi oyun ici
    inventory de okların olduğu kısma gelin orada auto craft gibi bir kısım var onu açık bırakırsanız bittikçe eldeki odundan otomatik yapacaktır.
  • Tsk ler cok ise yaradi odun bulmam lazim hep bitik 😊

• Oyunun senaryo kısmını bitirdim tüm cutlist i de bitirdim fakat oyunun bittiğine dair credits kısmı çıkmadı. sanırım dlc leri bekleyeceğiz
  • Bazen oyunun grafik kaplamaları geç yükleniyor sizde de oluyor mu ?
  • regujohn kullanıcısına yanıt
    Bitirince credits ekranı yok zaten oyunda dlc ile alakası yok dostum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Bende bazen kasıyor oyun

• dlc de hikayenin devamı gelecekmiş bağımsız bir hikaye olmayacakmış ana oyundan ondan söyledim
  • Valla oyunda ok gelistirmek velinimetmis arkadaşlar
    Tek atis senle eşit leveli indiriyosun aşağı ki ben daha tam gelistiremedim 😊
    Benim sorum ise, bu malzemeleri (odun tas deri falan ) hizli toplama sansimiz var mi

• Unveil all sub-regions of Greece tropysini açan var mı %98 de kaldı nereyi atladım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Unveil all sub-regions of Greece tropysini açan var mı %98 de kaldı nereyi atladım acaba?
    ben de henüz açmadım ama yabancı sitelerin yorumlarında küçücük adalardan bahsediyorlardı. İlla ayak basmak gerekebilir oralara da.
  • Hocam bu tropyleri nasil aciyoruz yani hangi gorevin hangi trophy i actigini nereden biliyorsunuz

• Originsdeki old habbits kupası gibi buda çok kötü bir kupa. Küçük büyük her adaya ayak basmak gerekiyor. Haritayı tararken ayak basmadığın ada var ise yaklaştığın zaman siyah gösteriyor. Mutlaka 1 tane kaçmıştır gözden.

• eonmg kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle değil bu trophy. Haritadaki tüm soru işaretlerini yapıp trophy yi açamayanlar var. Trophyi açan bazı kişilerin videosuna baktım odam çoğu büyük bölgelere hiç gitmemiş bile. Gizli bölgeler var oyunda ve gözden kaçan küçük adalar oralara uğramak lazım.

• Bir tane minik ada var nokta kadar oraya gitmen gerekiyor büyük bir adanın altındaydı

• Originse gore nasil olmus oyun, yenilikler var mi, originsi cok begendim mekanlar harita buyuklugu inanilmaz, origins bitince hemen odyssey alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Originse gore nasil olmus oyun, yenilikler var mi, originsi cok begendim mekanlar harita buyuklugu inanilmaz, origins bitince hemen odyssey alabilirim.
    Origins çok güzeldi. Platinlediğim nadir oyunlardan :) ben de cevap arıyorum bu soruya. Yalnız originsi platinleyince incik cincik her şeyi oynamıştım. Odyssey ile sıkılma şansım nedir. Originsin üstünden 1,5 ay geçti.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    İkisini de oynadım ve Odyssey'i daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. Origins'in sunduklarını daha ileri taşıyıp daha dolu bir oyun yapmışlar, haritası devasa ve çok güzel tasarlanmış. Karakterler ve görevler daha güzel, oynanış daha çeşitli, Antik Yunan'ı anlatmaya gerek yok zaten, enfes tasarlanmış. 100 saat üzeri kaliteli bir açık dünya macerası arıyorsanız tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.