Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | Rehber ilk sayfada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
1.103
Cevap
27
Favori
63.957
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> Assassin's Creed Odyssey | Rehber ilk sayfada
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7266 Mesaj
    Adamlar 3 oyunluk malzeme ile oyun yapmışlar. Harika bir oyun olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: dark dragon

Adamlar 3 oyunluk malzeme ile oyun yapmışlar. Harika bir oyun olmuş.
    Hocam ben en son syndicate oynamıştım. Oyun bir yerden sonra çok bayıyordu. Sürekli aynı şeyleri yapıyorduk hikaye bittikten sonra. Sandıkları bul aç, çatılardaki şeyleri topla, duvarlardaki yazıları topla. Sokaktaki kendi adamlarını savun falan. Bunlar o kadar çoktu ki bir yerden sonra sıkmaya başlamıştı. Sürekli kendini tekrar eder diye çekiniyorum almaya.

Malumunuz Far Cry, Watch Dogs serileri bir şekilde Assassins Creed ile aynı evreni paylaşıyorlar. Acaba Sands of Time Trilogyde bu evrene dahil olabilir mi?

Dagger of Time aslında piece of eden kumların kaynağı Kaileena da son oyunda gördüğümüz mutasyona uğramış varlıklardan olabilir mi? Artık mitolojik varlıklar son oyun ile birlikte kabul görür ve gerçek hale geldiler.

Assassins Creed bildiğiniz gibi aslında bir PoP oyunu olacaktı. Şimdi ise AC içerisinde bir PoP oyunu görebilir miyiz diye merak etmiyorum değil.

|
    |
    6328 Mesaj
    ps4 slimde oynayan arkadaslar performans yerlerde optimizasyon rezillik siz nasil katlaniyor sunuz? Yardimci olabilecek var mi oyun rezalet suan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

Hocam ben en son syndicate oynamıştım. Oyun bir yerden sonra çok bayıyordu. Sürekli aynı şeyleri yapıyorduk hikaye bittikten sonra. Sandıkları bul aç, çatılardaki şeyleri topla, duvarlardaki yazıları topla. Sokaktaki kendi adamlarını savun falan. Bunlar o kadar çoktu ki bir yerden sonra sıkmaya başlamıştı. Sürekli kendini tekrar eder diye çekiniyorum almaya.

Alıntıları Göster
    Bunda da aynı maalesef. Daha oyunun yatısına gelemedim ama sıkıldığımdan hiç oynayamıyorum.

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Bunda da aynı maalesef. Daha oyunun yatısına gelemedim ama sıkıldığımdan hiç oynayamıyorum.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam sağolun. Performans sorunları falan da var deniliyor. En iyisi hiç almamak. Zaten şu anki fiyatlarla almak da pek akıl işi değil.
    |
    |
    Karl_Fairburne

quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

ps4 slimde oynayan arkadaslar performans yerlerde optimizasyon rezillik siz nasil katlaniyor sunuz? Yardimci olabilecek var mi oyun rezalet suan
    Ben standart PS4'de oynuyorum. En büyük şikayetim yükleme ekranlarının uzunluğu. Ayrıca bir kere de oyun ağır çekime girdi. Birkaç dakika ağır çekimde gibi bir hal aldı oyun. Onun dışında performans sorunu yaşamadım pek. Ama yaklaşık 2 haftadır oynamadım oyunu, bu sürede değişmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaHaKu -- 15 Aralık 2018; 20:36:54 >

Orijinalden alıntı: Herman_Wolff

Ben standart PS4'de oynuyorum. En büyük şikayetim yükleme ekranlarının uzunluğu. Ayrıca bir kere de oyun ağır çekime girdi. Birkaç dakika ağır çekimde gibi bir hal aldı oyun. Onun dışında performans sorunu yaşamadım pek. Ama yaklaşık 2 haftadır oynamadım oyunu, bu sürede değişmiş olabilir.

Alıntıları Göster
    slim oynayan arkadaşlar bir bilgilendirseydi keşke? Cihaz benden mi sorunlu yoksa genel bir sorun mu

|
    |

şuana kadar bir sürü oyun oynadım hocam sadece rdr2 de şehirde hafif fps duşmesi hisettim. far cry 5 de oynuyorum onda da kasma yok bu oyunu merak ediyorum inşallah sıkıntı olmaz. sizin slim diğer oyunlarda sıkıntı yaptı mı
    |
    |
    waleur5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Karl_Fairburne

quote:

slim oynayan arkadaşlar bir bilgilendirseydi keşke? Cihaz benden mi sorunlu yoksa genel bir sorun mu

Alıntıları Göster
    Kardeşim sıkıntı yapma bence. Çünkü oyunun optimizasyon bakımından sorunlu olduğu aşikar. Oyun gerçekten problemli. Güncellemeler ile düzelecektir diye umuyorum.

Orijinalden alıntı: Herman_Wolff

Kardeşim sıkıntı yapma bence. Çünkü oyunun optimizasyon bakımından sorunlu olduğu aşikar. Oyun gerçekten problemli. Güncellemeler ile düzelecektir diye umuyorum.

Alıntıları Göster
    bilmiyorum hocam ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Karl_Fairburne

quote:

bilmiyorum hocam ya

Alıntıları Göster
    Uzun süren yükleme ekranları beni bezdirdi oyundan. Bayağıdır oynamak gelmiyor içimden. Ama bu sıkıntıların makine ile bir ilgisiyok. Sorun oyunda.

eksileri:
    yükleme ekranları çok fazla uzun sürüyor
    at kontrolü çok kötü
    oyunda bazı yerlere gidince ciddi derecede donma takılma oluyor (ps4 pro)
    ana karakter hiç olmamış sesi de çok kötü
    ac origins gibi ana görev yapmak için sizi mecburen yan göreve itmesi
    gemi olayları hiç olmamış olmasa da olurdu şahsen ben hiç zevk almıyorum
    bazı yerleri ac originsden kopyala yapıştır yapmışlar
    kan efekti güzel olmasına rağmen yerden hemen siliniyor buda eksi benim için. kalıcı olmalıydı
    legendary eşya çıkıyor 40 levellik ama ben 8 levelim 40a gelene kadar kullandırmıyor bu olayıda hiç sevmiyorum bütün aclerde aynı
    gemiye eleman alabiliyoruz galiba buda shadow of war sistemi gibi olmuş
    seçimler yaptırmasına rağmen türkçe altyazı yok ingilizcesi olmayan salıyor neye denk gelirse artık

artılarına gelince
    yetenek bölümü güzel olmuş sevdim özellikle zehirli mızrak ok falan güzel
    karakteri kişiselleştirme yelpazesi geniş
    L1 yuvarlak kare gibi özel şeyler atayabilmek güzel olmuş

bunların haricinde dikkat ettiğim nokta olmadı. Özellikle rdr2 den sonra çok şey beklemeyin rdr2de yerdeki taşa kadar etkileşim alırken burda ağacın ortasından dahi geçebiliyorsunuz açıkcası ubisoftun bu durumuna alışığım uzun bir emek yok 8 yılda oyun yapanda var 1 yılda oyun yapanda var. Oyun yinede sıkmadı beni karakterin seviyesi yükseldikce daha zevkli hale geleceğini biliyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1127 Mesaj
    Merhaba,

AC Origins'de gold hesap aldığımız zaman, sadece SEC hesap sahibi Gold içeriğinden faydalanabiliyordu. Pri ise oyunu sadece ana oyun gibi kullanabiliyordu (DLC'ler falan yok yani) Aynı durum Odysseyde de var mı ? Senaryo benim için önemli, o yüzden hesap alırken ona göre alayım diyorum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 17 Aralık 2018; 14:20:1 >

|
    |

Bu sorunun cevabini bende merak ediyorum. Ana oyun hesapta var. O hesaba season pass alsam pri olarak ana hesabımda görebilir miyim dlc leri?

|
    |
    nighty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dlc ler ve hediye oyunlar kesin görülür ama ekstra içerikler hakkında birşey diyemeyeceğim çok dişe dokunur birşey olmadığından aklımda kalmadı.

|
    |
    BadBoy89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunu standart ps 4 ünüz varsa kesinlikle almayın.Yükleme ekranının uzunluğunu geçtim yerleşim yerlerinde oyun bildiğin kasıyor. Ac unitye insanlar o kadar laf söylemişti o oyunda bu denli bir fps düşüşü yoktu ve hikayeside iyi ve sadeydi.Ama nedense bu oyunu kimse eleştirmiyor herkes ps 4 proya göre mi değerlendiriyor.Böyle bir oyun sattıkları için paramı iade etmeleri gerek.Hikayede zaten çok kopuk şekilde anlatılmış.Oyun çöp kısaca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk56 -- 22 Aralık 2018; 9:18:21 >

Ben standartta herhangi bir sıkıntı olmadan oynuyorum.

@eonmg

Teşekkür ederim 😊

|
    |
    Bahsedilenler: eonmg , bjk56 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.