Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 Slim de oyunu oynarken bi anda ekran donuyo hareket edilmiyor.Aranızda aynı sıkıntıyla karşılaşan var mı?
  • Ps4 pro da yaşıyorum aynı şeyi. 2 kez dondu oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azizbaris kullanıcısına yanıt
    Valla 3-4 saat oynadım bugün yine 3 kez dondu sanırım ps ısınınca yapıyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kassandra ile başladım oyuna 2 saat oynadım gayet iyi diyebilirim şu anlık.

Yanlız ben 2 hafta önce n11'den 270 tl'ye kutulu almıştım oyunu pişman oldum keşke bekleseydim 299'a Gold sürüm alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 21 Kasım 2018; 6:3:19 >
  • Origins’i muthis bir keyifle oynuyorum. Odyssey’in cok farki var mi ? Acaba alayim mi yoksa Yilbasi indirimlerinde tekrar duser mi fiyat ?

• Vastiel kullanıcısına yanıt
    2 kat keyifli oynarsın yılbaşında 179dan ucuz olacağını sanmıyorum

• Bu oyunu almayı düşünüyorum ama bir sürü paketi var kararsız kaldım. Ultimate ile standart arasında ne gibi farklar var? Ivır zıvır eşya tarzında mı yoksa çok mu özellik var ultimate sürümde alanlar yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Origins’i muthis bir keyifle oynuyorum. Odyssey’in cok farki var mi ? Acaba alayim mi yoksa Yilbasi indirimlerinde tekrar duser mi fiyat ?
    Origins den 2 kat daha iyi o kadar söylim. Tekrar düşer ama fiyat olarak daha çok inmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

FIFA, NBA, COD, BFV ve RDR2'nin yanına indirime dayanamayıp bir de bunu aldım. Hangi birine nasıl vakit ayıracağım bilmiyorum ama sanırım 6-7 ay kafam rahat
    İndirimdeyken ikinci elle uğraşmamak adına alsam mı diye düşünüyorum ben de ama RDR de almak istiyorum. İkisinin 100 saati var malum
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Odyssey'e 200 de, RDR2'den dolayı arada kaynadı ama bu oyunun ne kadar iyi olduğu zamanla fark edilecek.
  • Bende rdr 2 çıkacak diye sattım 50 saat civarı oynadım hazır indirime girmişken alsammı diye düşünüyorum acaba fiyatı yılbaşı indiriminde biraz daha düşermi?

• Valla ben rdr2’yi kenara bıraktım bu oyuna odaklandım baya bir. Çok keyifli ve oynattırıyor kendini hikayede fena değil 70 saat olmuş daha 40 levelim haritanın daha %70 civarını açtım keşfettim sayılır ve hikayede de fazla ilerlemedim onda da %30 %40 sayılır. Origins ile oynanış çok benzetilse de ben hiç benzetmiyorum valla çok farklı ve keyifli. Zannedersem 120-130. Saatte oyunu platinlemiş olarak bitiricem daha sonra seasson pass alabilirim. Arada kaynıyor oyun gerçekten, ben origins’den daha keyifli olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan3734

Bende rdr 2 çıkacak diye sattım 50 saat civarı oynadım hazır indirime girmişken alsammı diye düşünüyorum acaba fiyatı yılbaşı indiriminde biraz daha düşermi?
    Ben yılbaşında yine bu seviyeleri göreceğini düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

Ps4 pro da yaşıyorum aynı şeyi. 2 kez dondu oyun.
    Bende standart PS4 var. En son pazartesi gece oy adım ve hiç bir sıkıntı yoktu. Herkesin karşılaştığı bir sorunsa mutlaka güncelleme ile düzelir.

• Black Friday indirimlerinde kendime ortak arıyorum, ilgilenen arkadaslar PM yolu ile iletişime gecebilirse oyunu ortak olarak alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Origins den 2 kat daha iyi o kadar söylim. Tekrar düşer ama fiyat olarak daha çok inmez.

Alıntıları Göster
    Hocam AI nasil peki. Origins Nightmare’de cok cok zorlamiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Alıntıları Göster
    Ai origins e göre 1 tık önde, zaten ödül avcıları hemen seni buluyor onların ai leri normal npc lere göre daha iyi.
  • Oyunu standart PS4'de oynuyorum. Dün gece oyun sapıttı. Oyun birden dondu, sonra da ağır çekim şeklinde bir süre devam etti. Yaklaşık 1 dakika bu şekilde gittikten sonra düzeldi. Var mı aramızda bu tarz sorun yaşayan arkadaşlar?
  • donma sıkıntısı benim slimde de oluyo hocam ama öyle 1 dakika felan devam etme yok.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.