Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    23 tane vardı o zaman değerlendireyim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Günlük ve haftalık görevler geliyor. Günlük gelenlerle 10 tane haftalık gelenlerle 40 tane kazanıyorsunuz. İnternette tüm kaynakların bulunduğu harita var, ona bakıp 200'den fazla toplayabilirsiniz.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bu değerli bilgiler için.

• Merhaba,

Oyunu 86 saatte platinleyerek bitirdim. Harita gerçekten büyük ve içerikleri çok dolu her yere gidip çıktım fakat bir süre sonra rutine bağlıyor ve bayıyor. Tüm ac oyunlarını oynamış biri olarak söylüyorum hikaye olarak en zayıf ac oyunlarında başı çeker Liberation da bile en azından Assassin olduğumuz barizdi. Ama bu oyunda assassination yaparken ismi assassinate değil de stealth kill olsa oyuna ac denmeyecek olur o denli zayıf olmuş.

Oyunun sonlarına doğru çektiğim şu ss ye bakarak kim bu oyuna ac diye tahmin yapabilir?

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada

Gene de beni eğlendirdi güzel vakit geçirtti ama bence bu şekilde devam edecekse oyun adı değişmeli çünkü eski oyunlara bariz hakaret oluyor bu adı kullanmaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: HighLimit

Merhaba,

Oyunu 86 saatte platinleyerek bitirdim. Harita gerçekten büyük ve içerikleri çok dolu her yere gidip çıktım fakat bir süre sonra rutine bağlıyor ve bayıyor. Tüm ac oyunlarını oynamış biri olarak söylüyorum hikaye olarak en zayıf ac oyunlarında başı çeker Liberation da bile en azından Assassin olduğumuz barizdi. Ama bu oyunda assassination yaparken ismi assassinate değil de stealth kill olsa oyuna ac denmeyecek olur o denli zayıf olmuş.

Oyunun sonlarına doğru çektiğim şu ss ye bakarak kim bu oyuna ac diye tahmin yapabilir?

Gene de beni eğlendirdi güzel vakit geçirtti ama bence bu şekilde devam edecekse oyun adı değişmeli çünkü eski oyunlara bariz hakaret oluyor bu adı kullanmaları.
    Yorumu sabitleyip ilk gönderiye tuttturmak lazım.sağolun yerinde eleştiri için

• SATILDI!

Elimde D&R'dan kazandığım promosyon diski var arkadaşlar. Satıyorum. Düşünenler mesaj atabilir.

SATILDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 11 Kasım 2018; 11:15:21 >
  • oyunu bitirmek için quests kısmında sadece odysey görevlerini yapmak gerek yoksa bütün cultistsleri oldurmek mi gerek
    bi de cultists lerin en solunda eye of cosmos cultistin bi tanesi kaldı deli olacak .maskesini düşürmek için acıklama help attika people diyor attika da cok büyük oranda tamamladım orda insanlara nasıl yardım ederim anlamadım? message boardlar da cultistleri acmaaya yarıomu
  • Kendi çekimim, 5K.

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

oyunu bitirmek için quests kısmında sadece odysey görevlerini yapmak gerek yoksa bütün cultistsleri oldurmek mi gerek
    bi de cultists lerin en solunda eye of cosmos cultistin bi tanesi kaldı deli olacak .maskesini düşürmek için acıklama help attika people diyor attika da cok büyük oranda tamamladım orda insanlara nasıl yardım ederim anlamadım? message boardlar da cultistleri acmaaya yarıomu
    Bütün tarikatçıları öldürmek gerekmiyor ama hepsini indirince kupası var hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    @crackerss1982

Oyunda üç farklı Odyssey var; Aile, Cultist ve Atlantis bunların hepsi ana görev.

Oyuna Kasım ayı içerisinde muhteşem bir güncelleme geliyor.

-İlk olarak benim de çok eleştirdiğim, ki bu konuda epey olumsuz geri dönüş olmuş lvl cap 50'yi 70'e çıkarıyorlar. Aslında yine yetersiz zira oyunda xp kazanımı sınırsız, ek olarak ortada mmorpg'lerdeki gibi dungeon, raid gibi bir imkanda yok neden inatla lvl cap koymak için ısrar ediyorlar anlamıyorum ama hiç yoktan iyidir.

-İkinci güzel yenilik ise zırh özelleştirme imkanı geliyor. WOW, Diablo oynayanlar transmog olarak bilirler, kullanılan bir zırh aynı kategorideki başka bir zırh ile kozmetik olarak değiştirilebilecek yani dileyen herkes istediği zırh tasarımını yapabilecek.

-The Lost Tales of Greece adında yeni bir görev serisi geliyor. Bu görevde sevilen bazı karakterlere odaklanılmış ve yeni ödüller verecekmiş.

-Epic Event'ler yine devam ediyor. Yeni bir Epik Paralı Asker ve Epik Gemi yer alıyor. Bunlardan özel ödüller çıkacağı belirtmiş, zırh ya da gemi parçası gibi.

-İki yeni paket, The Odysseus Pack, bunda yeni zırh, silah ve at mevcut ve The Odysseus Naval Pack bunda da yeni gemi parçaları ve mürettebat teması yer alıyor.

-Yeni bir Mitolojik boss da eklemişler, farklı bir Cyclops olacak. Yüksek lvl istiyor, 13 Kasım'da açılacak, Lighning Bringer adında bir görev ile geliyor. Efsanevi Yay verecek ödül olarak.

-Orichalcum ile Premium ürünleri de alabileceğiz, birkaç gün önce gelen Hades Set gibi.

• Abi oyunda atesli at da var pegasus da var. charon olarak evie frye olarak denizci de var. Bu içerikler oyunun sandbox olmasından kaynaklı bulunuyor. Gercekciliginizi baltaliyorsa surreal veya olamayacak seyleri kullanmaktan kaçınırsınız. Oyunun su ana kadarki tek eksisi karakterler arasında geçiş yapamamak bana göre. Romana göre oyunu Kassandra olarak oynamamız gerekiyor. Basta farketmez dedim fakat senaryo bizi buna itiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: photomaniac

SATILDI!

Elimde D&R'dan kazandığım promosyon diski var arkadaşlar. Satıyorum. Düşünenler mesaj atabilir.

SATILDI!
    50₺ verem hocam işimiz görülsün

• yok mu 11.11 indirimi bu oyuna ? :)
  • Güncelleme gelene kadar ilerlemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 14 Kasım 2018; 17:45:42 >
  • Steropes boss'unu içeren The Lightning Bringer görevi geldi, oyuna girdiğiniz zaman otomatik görev listesine ekleniyor.

Lvl 50 olarak geldiği için biraz kolay geçti diyebilirim ama yine de çok keyifli bir boss dövüşü oldu. Keşke lvl cap arttıktan sonra gelseydi demedim değil hani o zaman daha da keyifli bir hale gelirdi. Arada şöyle bir, iki boss eklemeye devam ederler umarım zira oyunun bu yönü cidden muazzam. Oynayın oynattırın şu oyunu!

Ödül olarak verdiği Legendary Bow şöyle bir şey.https://i.hizliresim.com/NnVgzk.jpg
  • Dostlar oyunda radar atma yok mu bulamadım ben origins de vardı diye hatırlıyorum?

• skille açılıyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

skille açılıyor hocam
    Peki tamam teşekkürler hocam skillere bakayım.

• Fiyatı da inmişken black friday de almayı düşünüyorum da beyler bir sorum var. PS4 pro da performansı nasıl? 30 fps mi oyun 60 fps mi? Fps drop felan oluyor mu şehirlere felan girince?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimden almak isteyen varsa pri hakka talibim arkadaşlar. Oyunu ben de alabilirim bu arada

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.