Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun glitch'li kupaları için patch geldi mi arkadaşlar? Hali hazırda 280 liraya kadar düştü oyun. Rdr 2 çıktıktan sonra dahada düşecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Oyunun glitch'li kupaları için patch geldi mi arkadaşlar? Hali hazırda 280 liraya kadar düştü oyun. Rdr 2 çıktıktan sonra dahada düşecektir.
    Satışta neyin var 😀 😀

• Hocam yanlış anladın, bilgi için saol ama oyunu %100 bitir diye kupa yok evet bunu bilşyorum. Ama oyunun kendi içinde bunların tamamı bitmiyor hep çıkıyormu yani bunu demek istedim. Yani onları yapmayınca oyun kendi içinde atıyorum %90 küsürlerde kalmıyor di mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Satışta neyin var 😀 😀

Alıntıları Göster
    Sıfırı tükettim bir tane bile oyunum kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Gow oynamamış olsam dövüş sistemi iyi derdim ama kıyaslayınca sınıfta kalıyor bana göre. Gow ile kıyaslarım çünkü Gow’dan baya etkilenmiş. Skill sistemi neredeyse aynısı olmuş. Santa Monica’nın değeri böyle anlaşılıyor. Tutup da bu konuda Gow güzellemesi yapmak istemem ama silahla vurma hissini Gow çok iyi veriyordu.

Biraz patch ile animasyonları düzeltseler combat çok daha zevkli olur çünkü düşmanların yürümesi ve hareketleri biraz garip geldi.

Bunlar haricinde çok güzel olmuş tabii ki. Hem çevre hem hikaye çok başarılı. Oynarken sıkmıyor hiç. Görevleri unutup etrafı geziyorum ki normalde hiç yapmadığım bir şeydir. Hiç ummadığınız bir yerden yan görev çıkıyor.

Şimdilik iyi gidiyor oyun. Umarım bu şekilde devam eder.
    Bu düşüncede yanlız değilmişim, oyun gow’dan çok etkilenmiş evet hemde baya bi. Hali hazırda gow’u %100 yeni bitirmiş biri olarak bunu çok fazlasıyla hisettim. Yani alışmak gerek tabi alıştımda ama gow ve origins karışımı bir dövüş sistemi var. Ve öyle mekana girip herkesin kafasına headshot ok atıp alamıyoruz. Yapabiliyorsun öyle ama sınırlı, o özelliği skill olarak açıyorsun ve zamanlı olduğu için her önüne gelene yapamıyorsun.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    o görevlerin % olarak +/- yaptığı sanmiyorum hocam. mesala ilk bölgelere gidersen artik orda hiç cikmiyor mesaj. hizli xp kazanmak için yapiyorum ben ordaki bazi görevleri. 38 saat oldu daha story kısmi bitmedi adamlar ne geniş oyun yapmiş.

• Oyun origins’ten farklı baya farklı hemde, hakkını yememek lazım. Rdr2 online oturana kadar bu beni götürür, zannedersem 160 saat oynanışdan sonra platinlerim. Hedefim kasım ilk haftası ama oyunda o kadar çok yapacak şey varki, lideri öldürüyosun mesela 5dk. Geçmeden yenisi geliyor bölgeye. Çok uğraştırıyor ama güzel tam benlik.Omega edition aldım ben kronos pack diye zırh,silah ve at paketi verdi şimdi onları kullanmıyorum bile bi yandanda hızlı ilerliyor oyun aslında.

• Oyunda stealth oldurusleri ve okla oldurmeleri cok etkisiz hale getirmisler. Ya da epey guclu engraving isteyecek. Gizlice tek hamlede sadece en gucsuz elemanlari indirebiliyorsunuz. Digerleri olmuyor genelde. Oyun illa aksiyon olsun diye ugrasmis.bunun disinda cok guzel oyun ve ilerleyen bolgeler de harika yapilmis

Kesfetne istegini asiri veriyor. Gorevleri biraktim levelim yettigi yerleri kesfedip soru isaretleriyle ilgileniyorum. Kupasi da olsaydi bunun iyiydi. Ama bunlari yaparak dolayli yoldan acacagim kupalar olacagini dusunuyorum.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Hikayesi güzel işlenmiş sırf bu ve çevre tasarımı hayrına oynuyorum. Bu konuda haklarını yiyemem; gerçekten çeşitlilik olarak çok güzel olmuş. Hikayesi de açık dünya oyununa göre tasarlanmış yani kopma sorunu olmuyor.

Fakat oyunu ısrarla biraz Witcher’a biraz Gow’a çevirmeye çalışmaları çok kötü. Sadece stealth odaklı olsa; skiller sadece yay ve gizlilikten oluşsa hem daha özgün hem de isminin hakkını verirdi.

• Dante kullanıcısına yanıt
    stealth gitmek için 2-3 level aşağidakiler ile mümkün oluyor hocam. 30. leveldeyim 27lik kaleyi çıt çikarmadan temizledim dün güçlüleri sona biraktim tabi bazilari tek vuruşta ölmüyor yerden kalkmadan bir kılıç darbesi gerekiyor. ok içinde skilleri açmak gerek sanirm ben pek ok kullanmiyorum ama tahminim o yönde yani. gerçi denk leveller ve daha üstleri için stealth olayi zor dediğin gibi.

• Arkadaşlar maskeli adamları öldürmek acayip zor değil mi ya.

Vura vura öldüremiyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Oyunun glitch'li kupaları için patch geldi mi arkadaşlar? Hali hazırda 280 liraya kadar düştü oyun. Rdr 2 çıktıktan sonra dahada düşecektir.
    Nerede 280 tlye inmiş?

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaşlar maskeli adamları öldürmek acayip zor değil mi ya.

Vura vura öldüremiyorum artık
    Level’ı yüksekse öldüremezsin

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Bende paso demo oyun oynuyorum bende de sıfır

• merhaba arkadaşlar ;

1) failed quest’leri tekrar oynama seçeneği var mı?

2) engraving nedir? upgrade ile arasındaki fark?

bu iki soruma cevap verebilir misiniz? hem diğer arkadaşlar da faydalanmış olur.teşekkürler

• __lcnyvz__ _ kullanıcısına yanıt
    Oyun yanlış hatırlamıyorsam 5 tane AutoSave alıyor eğer bir görev başarısız olduysa öncesinin kaydını yükleyin sorun olmaz. Upgrade yaptığınızda silahın vuruş gücü artıyor, Engraving yaptığınızda ise özellikleriniz ekstra bonus kazanıyor. Mesela %6 Assassin hasarı veren bir Engraving yaptırdınız, düşmanları gizli öldürürken daha fazla hasar verirsiniz yani Engraving sadece silahı değil diğer özelliklerinizi de etkiliyor.
  • Arkadaşlar 1 hafta kiralayacak olan var mı?

• Ben bu kadar beğenileceğini düşünmüyordum oyunun . Us Psn ' de Black Friday zamanı indirime girerse almayı düşünüyorum . Oynanış videolarından fazla beğenmedim. Hareketler falan çok değişik geldi . Tarih olarak da çok sevdiğim bir tarihte geçiyor . Bir de benim gözümü korkutan oynanış süresinin 50 saat + olması . Bakalım Black Friday'de inşallah 40 dolara falan düşer de alır deneriz .
  • oynaniş süresi olarak 100+ deyin hocam. ben 40saati devirdim daha 7. bölümdeyim hikaye kısmi bile bitmedi daha ve haritanin yarisida kapali hiç gitmediğim çok yer var yani

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.