Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben az önce 179TL ye aldım indirimde şuan benim gibi bekleyen arkadaşlara sesleniyorum burdan :)) red dead 30 TL indirimde beklemeye devam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Dead bitmedi henüz ama indirimdeyken alınır mı acaba?
  • Az önce oynadım 10-15 dakika kadar. AC Origins'den grafik olarak hiç farkı yok oyunun. Oynanış vs. aynı ama Origins'e hayran kakmıştım. Bu yüzden sabırsızlıkla oyuna devam etmeyi bekliyorum.

• Originsi çok begenmiştim bunu daha çok begendim bi de türkçe olsaydı efffsane olurdu :)
  • Level scaling olayı iyi olmus bence. Bir sure sonra kağıda vuruyorsun gibi his veriyordu originste. Yine ares ve ateş yeteneklerini edindikten sonra zorlamıyor ama en azından kağıt yerine mukavvaya kılıç sallıyormuşsun hissini alabiliyorsun. :)

• Bazı altınları ve toplanırları alırken yazılar kırmızı renkli çıkıyor. Origins'te böyle bir şey ile karşılaşmamıştım. Bunun özel bir anlamı var mı arkadaşlar?

• Kamu malını hacıladıgın icin steal yani çal ibaresi çıkıyor. Bu da üzerindeki ödüle etki ediyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Kamu malını hacıladıgın icin steal yani çal ibaresi çıkıyor. Bu da üzerindeki ödüle etki ediyor :)
    :) Anladım kardeşim. Teşekkürler cevabınız ve ilginiz için. İyi oyunlar.

• Oyun harda bile zor origins gibi ok stealth tek atış olmuyor

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    Oyunu yeni satın aldım ve hiç oynamadım henüz ama okuduğum yorumlara göre skill ağaçlarını geliştirince yine o seviyeye gelinebiliyormuş. Origins'i çok beğendiğim için hiç düşünmeden indirimde görünce satın aldım.
  • Bende İndirimden aldım.. Boş vakitlerde RDR ye daldığım için şimdilik bekleme de ama bir saat kadar oynadım..

Açıkçası Ps4 pro ve Samsung 28"uhd mönitör de grafikleri oldukça hoşuma gitti.
    Animasyonlara bende takıldım Vuruş ve aksiyonu çok hoşuma gitti..

Yalnız en başta bir kadın var mesela yayı tamir eden. Onun peşinden giderken baston yutmuş gibi koştuğunu farkettim inanılmaz kötü ve komik gözüktü gözüme..

Bir de oyunda en çok canımı sıkan hususa geleceğim..
    Oyunda sanırım seçenekli konuşma sayesinde bol bol konuşma mevcut, buna karşı değilim oturur okurum zaten hızlı geçilebiliyor ama canımı sıkan şu..

Oyunda ne zaman böyle karakterle etkileşime geçecek olsam ekran kararıyor ve yükleme simgesi çıkıyor. eğer böyle oyun her npc etkileşiminde yükleme yapacak ise işimiz yaş Oyunlar da en tilt olduğum konu yükleme süreleridir. Oyunu ilk açarken uzun uzun yükleme olmasına itirazım yok ama oyuna girdikten sonra böyle her seçenekli konuşmaya siyah ekranda yükleme verecekse ben bırakırım oyunu..

Özellikle oyunda saatler devirmiş olanlar oyunda devamlı böyle yükleme sorunu mu var yoksa bana has bir şey mi bu?

Bir de ben Her oyunda erkek karakterdi farklı olsun diyerek kassandra yı seçtim. (syndicate saymıyorum) Bu oyunda Erkek karaker de mi aynı şekilde başlıyor sadece kassandra yerine erkek karakter mi oluyor?

• Ac origins zaten çok iyiydi bunda origins de olan herşeyi daha da iyi yapmışlar.

Oyun harika ya açık dünya aksiyon oyunu böyle olmalı gerçekten. Her yer detay dolu en basit npc yan görevinde bile bir hikaye muhabbet var.

Origins de çok görev var diyorduk ama odyssey de görev bitmiyor resmen. Levele göre bölgeninde yükselmesi beni şaşırttı, çok gelişeyim görevi rahat yapayım artık yok :)

Hard da oynamak ayrı bir keyif veriyor normalde oynayan varsa hard a geçsin oyunun çehresi değişiyor.

Silah ve loot sistemi yine şahane soru işaretlerine gitmek harika. Resmen başından kaldırmıyor oyun 35 saat oldu daha hala phokis deyim kassandra bebeğimle dağlarda geziyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 19 Kasım 2018; 18:26:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Originsi beğenmemiştim fakat bu oyun şuana kadar sıkmadı.Originsi beğenmeyip bunu sıkılmadan oynamam da ayrı garip birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: thecobra

Bende İndirimden aldım.. Boş vakitlerde RDR ye daldığım için şimdilik bekleme de ama bir saat kadar oynadım..

Açıkçası Ps4 pro ve Samsung 28"uhd mönitör de grafikleri oldukça hoşuma gitti.
    Animasyonlara bende takıldım Vuruş ve aksiyonu çok hoşuma gitti..

Yalnız en başta bir kadın var mesela yayı tamir eden. Onun peşinden giderken baston yutmuş gibi koştuğunu farkettim inanılmaz kötü ve komik gözüktü gözüme..

Bir de oyunda en çok canımı sıkan hususa geleceğim..
    Oyunda sanırım seçenekli konuşma sayesinde bol bol konuşma mevcut, buna karşı değilim oturur okurum zaten hızlı geçilebiliyor ama canımı sıkan şu..

Oyunda ne zaman böyle karakterle etkileşime geçecek olsam ekran kararıyor ve yükleme simgesi çıkıyor. eğer böyle oyun her npc etkileşiminde yükleme yapacak ise işimiz yaş Oyunlar da en tilt olduğum konu yükleme süreleridir. Oyunu ilk açarken uzun uzun yükleme olmasına itirazım yok ama oyuna girdikten sonra böyle her seçenekli konuşmaya siyah ekranda yükleme verecekse ben bırakırım oyunu..

Özellikle oyunda saatler devirmiş olanlar oyunda devamlı böyle yükleme sorunu mu var yoksa bana has bir şey mi bu?

Bir de ben Her oyunda erkek karakterdi farklı olsun diyerek kassandra yı seçtim. (syndicate saymıyorum) Bu oyunda Erkek karaker de mi aynı şekilde başlıyor sadece kassandra yerine erkek karakter mi oluyor?
    Ben de oyuna yeni başladım ve ilk dikkatimi çeken olumsuzluk yükleme ekranlarının süresi ve çokluğu oldu. Gerçekten can sıkıcı bir durum, oyun keyfini baltaliyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Oyun harda bile zor origins gibi ok stealth tek atış olmuyor
    Oyun Origins'den zor gerçekten. Mecbur saklana saklana ilerliyorum :)

• Hardda dev domuzu zor öldürdüm. Diyaloglarda yüklemeler ps4 e özgü malesef. Ucuz diye ps4 e aldım. Çok rahatsız etmiyor. Oyun senaryo yan görevler skiller her konuda origins den daha iyi. 500 saat oynarım rahat acelem yok. Nightmare de pek yakın dövüş yapılmaz gibi geliyor. Kassandra aşık olunacak kadın lara croftu gölgede bıraktı.

• Kassandra nın çok asil ve sade bir güzelliği var muhteşem gerçekten. Kadın bir oyun karakteri ancak bu kadar iyi tasarlanır onunla oynamak oyundan alınan keyfi çok arttırıyor, gerçekten yapımcıları tebrik etmek gerekir.
  • Kesinlikle cok doğal ve sade tam istediğim hatun tipi.

• Yeni başlayanlara Nightmare zorluğunda oynamalarına tavsiye ederim, çok daha keyifli ve mücadeleci oluyor, ama en önemlisi çok hızlı bir şekilde lvl cap'e ulaşıldığı için oyunun aşağı yukarı yarsını herkes ile aynı seviyede oynuyorsunuz ve o anda itibaren oyun Nightmare'de dahi kolaylaşıyor. Diğer zorluklar aynı seviyede çok çıtır, çerez kalır keyif vermez.
  • FIFA, NBA, COD, BFV ve RDR2'nin yanına indirime dayanamayıp bir de bunu aldım. Hangi birine nasıl vakit ayıracağım bilmiyorum ama sanırım 6-7 ay kafam rahat
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.