Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef L2 sadece Hunter için açılmış. Değiştirme şansın yok, 2 silaha geçince 2 tane warrior ve assassin için yenetek barı veriyor. bence gayet yeterli duruyor.
  • Arkadaşlar bu legacy chapterdaki, order hunters görevini yapmaya çalışıyorum ama 7 cultten sonuncusunu bulamıyorum, en sağda duruyor maskeli şekilde maskeyi çıkarım marklayamıyorum, sanırım bir şeyleri yanlış yaptım, düzeltebilir miyim bunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende oyunun standart sürümü secondary hak olarak ps4te var. ve us psn. ben şimdi tr psn olan başka bir hesaptan fate of atlantis dlcsini alsam (pri olarak) ac oddysey görür mü? benimki us psn ya ondan emin olamıyorum
  • Merhabalar benim bir sorum olacaktı oyuna başlarken kassandra mı yok Alexios mu seçmemiz gerekecek ya da farklarını bilen var mıdır hikaye ve içerik olarak.
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    Yanlış yapmadın hocam diğer cultlar yaptığın görevlerde bulduğun ipuçlarıyla afişe oldu. Onun kimliğini açığa çıkarman için ipucu bulman gerekiyor. Maskeyi açamıyorum dediğin sayfada ipucunu nerde bulacağını yazıyor. İngilizcen yoksa translate ile çevir

• YaFeSs0 kullanıcısına yanıt
    Ben Kassandra ile oynadım ama youtube da diğer sonlara baktığımda alexiosun da aynı şeyleri yaşadığını gördüm. Fark, avantaj dezavantaj durumu yok

• principino kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim oyuna daha başlamadım final ödevlerimi bitirince sağlam bir şekilde girişeceğim ama araştırdığım kadarıyla karakter seçtiriyor ve diyaloglar değişebiliyor gördüğüm kadarıyla eğer hikaye ve içerik değişmiyorsa sıkıntı yok.
  • YaFeSs0 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Şöyle açıklim hikayenin aileyi ilgilendiren kısmı oyunda alacağın bazı kararlara göre değişiyor ama bu seçtiğin karakterden bağımsız . Senin seçeceğin karakter ana rol diğeri ise yan rol olmak üzere sadece cinsiyet farkı olacak . Devam edersem spoiler olabilir o yüzden kendine yakın bulduğun karakteri seç başla. Sınavlarda başarılar

• 2019 da en son 78 saat oynayıp hikayede takılınca bırakmıştım. Kaldığım yerden tekrar başladım. Bu sefer tüm haritayı en azından soru işaretlerini açıp yan görevleri yapmayı ve hikayede ilerlemeyi düşünüyorum. Acele etmeden oynayayım diyorum. Tüm dlc ve ek paketlerde var elimde. Herhalde 1 yıl oynarım. Yalnız ultimade edition ile verilen gear setleri ne yazık ki kullanılamıyor. Ubisoft a bağlanılamıyor hatası alıyorum. Aslında hikayeyi bitirmek için kasmayıp eğlencelik günde 1-2 saat oynanınca oyun bana daha keyifli geldi.
  • Beyler selam,
    Bu oyunu Xbox one x ile oynayan arkadaşlara bir sorun olacak bende Hdr devreye girmemekte ? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

• arkadaşlar 50 level üzerine nasıl geçiyor ben bulamadım..anlatabilecek kimse var mı ?
  • lion heart 0707 L kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani? Oyunda max level yok ki. Yeterli exp toplasanız 51lvl olursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lion heart 0707 L kullanıcısına yanıt
    Sonradan getirdiler o yüzden güncellemeleri yapman lazım.

• Popülerlere girmiş bir entry (benim değil)
    https://eksisozluk.com/entry/108586420
  • Oyunun level olayı hiç hoşuma gitmedi nerdeyse her görev için level kasmak gerekiyor ve bir süre sonra insanın canını sıkıyor ben oyunu bitiremeden sildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hugzho

Oyunun level olayı hiç hoşuma gitmedi nerdeyse her görev için level kasmak gerekiyor ve bir süre sonra insanın canını sıkıyor ben oyunu bitiremeden sildim.
    bende indirsemmi indirmesemmi diye ikilemdeyim
  • Oyunun menüsü falan bana karışık geldi ana görev ile yan görevler iç içe ana görev yapmak için atıyorum 20 level ol diyor ben 7 level im onun içinde full yan görev yapmam lazım ama benim level ime denk olmayan yan görevler var ben eski assasin creed tadını alamadım. Ben yinede oynarım diyorsan alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: hugzho

Oyunun menüsü falan bana karışık geldi ana görev ile yan görevler iç içe ana görev yapmak için atıyorum 20 level ol diyor ben 7 level im onun içinde full yan görev yapmam lazım ama benim level ime denk olmayan yan görevler var ben eski assasin creed tadını alamadım. Ben yinede oynarım diyorsan alabilirsin
    originsi oynadım 1 saat sildim dayanamadım valla çok sıkıcı geldi odyssey'in pek farklı olacağını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

originsi oynadım 1 saat sildim dayanamadım valla çok sıkıcı geldi odyssey'in pek farklı olacağını düşünmüyorum

Alıntıları Göster
    Origins'e kıyasla çok daha iyi bir oyundu. Dövüşü olsun hikaye anlatımı olsun çok daha iyi akıyor. Hepsinden öte Origins'in en büyük sorununu biraz düzeltmişler. Origins'te ana görev için yan görev yapmak gerekiyordu ama bu oyunu yapanların 7 ceddine sövdürecek düzeyde fazlaydı. Origins'e başlıyorum ilk görev bitiyor bana diyor ki 5 ol gel. Söve söve yapıyorum bu daha oyunun başı. Sonra 5 oluyorum yapıyorum sonraki görev diyor 10 ol gel istiyor ki AC ofisini basıp tatsız olaylar yaşatalım. Bıka bıka oyunu bitirdim çünkü para verdim en büyük pes etmeme nedenim para vermem hatta Gold olarak almış olmamdı, hikaye de güzel tabii seriyi zaten seviyorum ondan bazı yerlerde Diriliş izleyen dayılar gibi kendimden geçtim. Neyse oyunu güç bela bitirdim Odyssey'e başladım ama buna season pass almadım çünkü artık yemeyiz bu numaraları. Oyun başladı güzel girişi falan akıyor gidiyor. Görevi bitiyorum sonrakine gidiyorum bak 5 lvl ol falan diyecekseniz deyin diyorum yok reis olur mu gel diyorlar. Öyle çok yan görev yapan biri değilim yol üzerindekileri yaparak gittim ve 55 saatlik oyunum boyunca 2 kere lvl sıkıntısı yaşadım onlar için de birkaç güzel yan görev vardı onları yaptım direkt yetiştim. Benim gibi ana görev odaklı oynanınca bile büyük oranda sıkıntı çıkmıyor. Bu sistem biraz saçma Valhalla'da değişecek olması güzel ama Origins'e kıyasla sorun etmedim. 55 saatte ana hikayeyi bitirdim oyun %90 bitmişti istatistik karşılaştırdığım herkesin aynı sürede bitirme oranı daha düşüktü çünkü ben daha ana görev odaklıydım bunu deme amacım şu buna rağmen lvl sıkıntısı yaşamadım.

Pc konusunda birkaç şey daha yazmıştım şöyle bırakayım.https://forum.donanimhaber.com/assassin-s-creed-odyssey-2018-pc-ana-konu--131189075-69#144179980

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Origins'e kıyasla çok daha iyi bir oyundu. Dövüşü olsun hikaye anlatımı olsun çok daha iyi akıyor. Hepsinden öte Origins'in en büyük sorununu biraz düzeltmişler. Origins'te ana görev için yan görev yapmak gerekiyordu ama bu oyunu yapanların 7 ceddine sövdürecek düzeyde fazlaydı. Origins'e başlıyorum ilk görev bitiyor bana diyor ki 5 ol gel. Söve söve yapıyorum bu daha oyunun başı. Sonra 5 oluyorum yapıyorum sonraki görev diyor 10 ol gel istiyor ki AC ofisini basıp tatsız olaylar yaşatalım. Bıka bıka oyunu bitirdim çünkü para verdim en büyük pes etmeme nedenim para vermem hatta Gold olarak almış olmamdı, hikaye de güzel tabii seriyi zaten seviyorum ondan bazı yerlerde Diriliş izleyen dayılar gibi kendimden geçtim. Neyse oyunu güç bela bitirdim Odyssey'e başladım ama buna season pass almadım çünkü artık yemeyiz bu numaraları. Oyun başladı güzel girişi falan akıyor gidiyor. Görevi bitiyorum sonrakine gidiyorum bak 5 lvl ol falan diyecekseniz deyin diyorum yok reis olur mu gel diyorlar. Öyle çok yan görev yapan biri değilim yol üzerindekileri yaparak gittim ve 55 saatlik oyunum boyunca 2 kere lvl sıkıntısı yaşadım onlar için de birkaç güzel yan görev vardı onları yaptım direkt yetiştim. Benim gibi ana görev odaklı oynanınca bile büyük oranda sıkıntı çıkmıyor. Bu sistem biraz saçma Valhalla'da değişecek olması güzel ama Origins'e kıyasla sorun etmedim. 55 saatte ana hikayeyi bitirdim oyun %90 bitmişti istatistik karşılaştırdığım herkesin aynı sürede bitirme oranı daha düşüktü çünkü ben daha ana görev odaklıydım bunu deme amacım şu buna rağmen lvl sıkıntısı yaşamadım.

Pc konusunda birkaç şey daha yazmıştım şöyle bırakayım.https://forum.donanimhaber.com/assassin-s-creed-odyssey-2018-pc-ana-konu--131189075-69#144179980

Alıntıları Göster
    Valhallada Level sistemi,armor sistemi olmayacakmış herhalde

Şu son çıkan 2 oyunun AC ile alakası yok özellikle originste sanki başka oyun oynuyormuş gibiydim

Serinin en sevdigim oyunu AC3 ve Brotherhood

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 24 Haziran 2020; 22:32:10 >

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.