Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.915
Cevap
27
Favori
98.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Steam cüzdan kodları filan derken
    Ultimate Edition yaklaşı 200TL'ye mâl oldu
    Serinin fanatik bir hayranı olarak
    Serinin tüm oyunları kütüphanemde (chronicles serisi hariç)
    Boş bir zamanımda oynamaya başlayacağım
  • Senaryo tam kadın karakterlik kassandrayı seçmenizi öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi ya ben tam moda girmiştim halbu ki
    Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]

• Gerçi zıpartalı deyincede akla gelen ilk şey öyle bişey

• Season pass almayı düşünüyorum assassins creed 3 de verdiği için çünkü ac oyunları arasında 2 kez oynadığım tek oyundu ac3 hikayesi falan çok hoşuma gitmişti oynamayan varsa 3 kaçmaz artı remastered olucakmış o karlı mekanları bide öyle deneyimlemek istiyorum ama 209 lira nedir.
    Birde conquest battleları yapıyorum heryer zıpartanın olucak ama atinayıda alabiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 25 Aralık 2018; 7:15:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Senaryo tam kadın karakterlik kassandrayı seçmenizi öneririm.
    Şu erkek karekteri seslendiren acayip kasmış kendini. Kasandra yı seçtim biraderi arada videolarda görüyorum o konusma tonuyla komple oyun o herifle çekilmez.

Şuana kadar ki AC serisindeki başrol karakterlerin seslendirmeleri çok iyiydi. Ama bu sefer bunda erkek karakter seslendirmesi benim fikrim sıçmış.

Bu arada oyunu gelistiren ekip kasandra ile daha çok oynandığını gördüklerinde şaşırmışlar. Bu sonucu beklemiyorduk demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 25 Aralık 2018; 13:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Senaryo tam kadın karakterlik kassandrayı seçmenizi öneririm.
    Hocam neden öyle dedin. Mümkünse spoiler vermeden biraz daha açabilir misin? Ne fark var iki karakter arasında?
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    İlk defa bir ac oyununda ana karakterlerin seslendirmesini oyunun geçtiği yerdeki insanlara yaptırmışlar. İki seslendirmen de yunanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 25 Aralık 2018; 18:21:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdım birşeyler ama okuyunca büyük spoiler olduğunu farkettim şöyle diyim bu ailenin başına gelen olaylara göre kadını oynamamız kusursuz uyuyor ayrıca üsttede bahsedildiği gibi erkek karakterin kasıntı ses tonuna 80 saat katlanılmaz.
    Daha fazla bilgi veremem direk spoiler olacak bir durum var.
  • Oyunu yaklaşık 6 saat oynadım. Çok beğendiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak benim gibi Ezio'dan sonra seriyi doğru düzgün oynamayıp bu oyunla tekrar başlayanlar, Assassin's Creed oynadığınızı muhtemelen hissetmeyeceksiniz. Oyun yeni bir IP olarak tanıtılsaydı daha büyük bir başarı yakalayabilirmiş. Antik Yunanistan'da geçmesi de cabası. İleride karşımıza
    Aristo, Platon çıkarsa şaşırmam
    . Yalnız
    The Wolf'la yüzleştiğimiz sahne daha epik ve duygusal yapılabilirmiş. Bana biraz basit kalmış gibi geldi.
    . Bu arada oyunda bulunan RPG elementleri pek hissedilmiyor tarzında yorumlar okudum, bence gayet yeterli ve yerinde olmuş.

• Oyunu açık ara kassandra ya göre yapmışlar, erkek karakter ile oyundan alınan zevk yarı yarıya düşer açık ve net. Kassandra nın mükemmel bir modellemesi ve seslendirmesi var. Ayrıca buyrun kassandra nın modelleme ve ses sanatçısı yunan güzeli Melissanthi Mahut.

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 27 Aralık 2018; 11:54:22 >
  • Bu oyun cidden oynanmaz tamam grafikleri iyi hoş ama senaryosu çok kötü diyebilirim. Assassins's Creed Origins'in çıkması zaten çok yanlıştı eski Ezio falan geri gelse neyse

Edit: Ezio falan kalmadı ki...
  • beyler lvl 20 oldu ama bir tane yaşlı couger dışında hiç bir hatunla aşna fişne yapamadım,ful erkekler dadanıyor oyunda (karakterim erkek ).biri vardı dur şu görevi bi yap sonra konuşuruz, dur ya gelişmeleri görmüyormusun nasıl bu halde yaparım vs diye diye beni oyaladı, sonraki aşamalarda fazla onurumu yerler altına alamam diye çektim resti (ak kaşık çıkmadı hatun görevin sonunda ).erkekler ise direk konuya giriyorlar,tabi tarzım değil red ediyorum.oyun bitene kadar böyle mi olacak yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trablon -- 30 Aralık 2018; 0:37:14 >
  • trablon T kullanıcısına yanıt
    Kassandra 5 kadın götürdü bu eşcinsellik mevzusunun popülerliği ubiye çok yaramış.

• Son yıllarda artık Assassin's Creed adı altında başka oyunlar oynuyoruz. Origins'de bu oyunda gerçek bir Assassin's Creed oyunu değil. Bu mevzuyu geçersek bu oyun oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. Haritası en geniş en detaylı Assassin's Creed oyunlarından biriydi. Grafikler, atmosfer, müzikler, sinematikler, karakterler ve senaryo. Baya emek vardı oyunda hakkını vermek lazım.
  • Lez olmayan bir benim heralde :d

İlk deneyimimi 50 küsür yaşlarda bir demriciyle yaşadım eheheh

• Oyuna bu ay gelecek olan içerik güncellemesi detayları belli oldu.

Ocak ayı güncellemesinde ;

Legacy Of The First Blade ek paketinin 2.bölümü yayınlanacak.Season pass sahipleri yada ek paketi ayrı alanlar Ocak ayı ortalarında yayınlanacak içeriğe oyun içinden erişebilecekler.

The Lost Tales Of Greece görevlerinin yeni bölümü yayınlanacak.Önceki bölümlerde olduğu gibi bu görevde ücretsiz içerik olarak eklenecek.

Yeni bir Mythıcal Creature Boss savaşı eklenecek.

Ubisoft Club ödülllerinden erişilebilecek yeni bir Legendary Lieutenant eklenecek.

Enemy Level Scaling yeni güncellemeyle eklenecek.Default-Heavy-Medium ve Light seçenekleriyle istenilen seviyelerde oynanabilecek.

Yeni elit merceneary bosslar eklenecek ve daha yüksek tier seviyelerine sahip olacaklar.Bununla birlikte yeni bir workshopta eklenecek.

• Odyssey için yukarıdaki mesajımda belirttiğim içerik güncellemelerini kapsayan 1.1.2 güncellemesi yarın yayınlanacak.Yama boyutu Steam için 3.3 gb olarak belirtiliyor.Yeni içerikler dışında çeşitli hata düzeltmeleride yeni güncelleme içerisinde yer alacak.Tüm yama notlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://steamcommunity.com/app/812140/discussions/0/1741105170033041549/
  • quote:

s.a mercanery tier sistemi sonsuz mu message boarddaki görevler tekrar mı ediyor.bounty görevleri gibi mercanery öldürüyorum aynı tierde ismi değişip değişip geliyor.

Oyuna henüz başlamadım
    Benchmark ölçümü yapıp bıraktım
  • Ah be Ubisoft ulan tamam güzel oyun iyi oyun da illa bir şeyleri yanlış yapmak zorunda mısın be kardeşim. Yahu bu oyunda neden kalkan yok lan M.Ö 451 de Pelopones savaşlarında Antik Yunandayız. Bu adamların bütün savaş tekniği kalkanlı savunmaya dayanıyor neredeyse. O dönemde ya okçusun ya sapancısın ya da kalkanlı piyadesin. Silahlı mücadelenin hiç bir ağırlığı yok bu haliyle. Bütün sistemi savuşturma ve kaçma üzerine kurmuşlar. İt kopuk gibi savaşıyoruz resmen. Origins bu konuda daha iyiydi. Daha bir savaşçı gibi hissettiriyordu.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.