Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU] (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.915
Cevap
27
Favori
98.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 levelde gelen efsanevi setler takılınca gözükmüyor, onar yapıp türkçe yamayı kaldırınca hata düzeliyo ama yamayla birlikte kullanmak isteyince gözükmüyor nedense

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Haritada kırmızıyla gözüken sembolde bounty hunterlarin sponsoru var. Onu kes

Arama basliyinca gözüküyor. Her bölgede var
  • Arkadaşlar rx570 4gb ile oynayan var mıdır? Nasıl bir performans veriyor?

Edit: oyunu 45 fps sabitleyerek 1080p yüksek ayarlarda gayet akıcı ve grafik olarak güzel bir deneyim yakaladım. Kartı biraz fazla ısıtıyor orası ayrı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemo94 -- 27 Ocak 2021; 11:2:41 >
  • Merhaba herkese;

assassin's creed odyssey epicten orjinal aldım oynadım hikayeyi bitirdim.

ek olarak dlc atlantis internetten indirsem kurmada problem olur mu var mı bu şekilde dlc oynayan para vermek istemiyorum dlc'ye.

• yunus14533 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun orjinal ise dlc korsan kuramazsın diye biliyorum. Dün ben UbiStore’dan 57 TL’ye Season Pass aldım oyunun kendisine 28 TL verip dlc paketine 57 TL vermek koydu ama mecbur aldım 😂
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

Tek DLC almak mı daha mantıklı pass mi almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kesinlikle Season Pass daha mantıklı. Şuan Ubisoft Store’da indirimde zaten.
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

Oyun 20 TL geldi pass 80 gözüküyo ucuk valhalla alırım 130 daha koyup 😅

Ben dün 71tl gördüm hocam bi de units puanıyla %20 indirim aldım 57tl ye geldi bana
  • ac odyssey legacy of the first blade türkçe yaması var mı olanlar yardımcı olabilir mi?

• Arkadaş bu oyunda kısa yol tuşuyla kayıt yapma yok mu? Ben biraz takıntılıyım bu konuda, sürpriz bir ölümle topladığım malezemeler ve yaptığım görevler gider diye sürekli manuel kayıt yapıyorum. Yok mu kısa yol?

• Arkadaşlar merhaba geçen yıl nisan yada mayıs gibi yanlış olmasın normal 200 tl para ile pegasus horse ve 2 adet legandery set ve ok almıştım bu sene oyunu tekrar indirip girdiğimde itemlerim vardı fakat sıfırdan baslattıgımda oyunu itemlerim silindi.yeni 1.5.4 versiyondada shop tarzı market tarzı birşey bulamıyorum itemlerime nasıl ulaşacagım.

• canavar20 C kullanıcısına yanıt

Genelde f5 kayıt f9 yükleme olur tuşlara bir bakın.

• Oyunu oynuyorum lvl 17 filanım. En son oynadığım ac oyunu Black flag olandı. Onu ac olarak değil de korsan mantığı yüzünden çok sevmiştim. Bu oyunda da gemi muhabbeti var ama çok sığ Black flag e göre. Onun dışında harita baya büyük olmuş. Keşfetme olayı güzel ama yine de ben ac oyunlarında yaşayan dünya havasını şehirlerde alamıyorum. Sanki bir donuk gibi. Yaşamıyor gibi geliyor. Kasandra ile oynuyorum karakteri sevdim. Ekipman işi çok güzel olmuş. Hikaye görevleri biraz karışık olmuş hangisini takip ettiğimi unutuyorum yan görevler şu ana kadar güzel gibi. Kısacası beğendim.

• NaBuSe kullanıcısına yanıt
    Üç gündür bende oynuyorum ne yazık ki originste yaşayan dünya bunda yaşamıyor
    Oyunu öyle bir tasarlamışlarki yan gorevlik etkinlik yapmadan ana görev yapamıyorsun
    Yan görevlerde bir o kadar sıkıcı
    Witcher 3ten çok kopya çekmişler
    En basit örneği geralt ile atla giderken canavar saldırmaya başlayınca bir müzik girerdi aynısı bunda da var
    Keza mağaralar mağara tasarımları nerdeyse witcher 3 ile birebir
    Eskiden düşünürdüm 1 senede nasıl böyle büyük bir yapım ortaya koydular diye
    Witcherdan kopyalamislar buna koymuşlar :))
    Yinede bitirmeye değer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Ben oyunlarını birbirine benzemesinden kopyalanmasından rahatsız değilim hele sevdiğim bir türse... özgün iş zor her oyun birbirine benziyor artık. Batman oyunuyla tüm oyunlar aynı aksiyon sistemini kullanmaya başlamıştı örneğin, olabilir bu yeter ki iyi olsun.

Ac oyunlarında npc ler hiçbir zaman bana yaşıyor bu dünyada onlar da var biz de varız havası vermedi. Güzel şehirler güzel mimariler ama android robotsu karakterler. Biz bu dünyanın ana karakteriyiz bu net. Rdr2 mesela bu işi çok iyi başarmıştı. Burası yaşıyor bensiz de varlar ben de bu dünyaya dahil olmuş biriyim hissini çok iyi vermişti.

• NaBuSe kullanıcısına yanıt

Şu yazınızın son kısmını bırakın oyunda, gerçek hayatta yaşamayan kibirli küstah ve kerameti kendinden menkul insanlar var.

RDR 2, Kingdom Come: Deliverance ve Elder Scrolls serisinde bu mevcut.

• epicte kuponla deluxe 23tl ye dlcli gold 67tl ye geliyor dlcleri almak konusunda kararsizim :)

• Hocam indirdiniz mi ? Bende kararsizim. Videolara bakip yorumlari okuyup duruyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DLC'ler iyidir. İlk ek paket Suikastçi Lore'unu devam ettiriyor. İkinci ek paket ise Ana oyunun devamı.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.