Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.915
Cevap
27
Favori
98.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed Odyssey: Gamescom 2018 - Alexios Cinematic Trailer | Ubisoft [NA]

Assassin's Creed Odyssey: Gamescom 2018 - Kassandra Cinematic Trailer | Ubisoft [NA]

• Origins'in aynısı neredeyse bu
  • Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 21 Ağustos 2018; 13:45:36 >
  • Harita göründü.

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 25 Ağustos 2018; 20:44:52 >
  • arkadaşlar oyunun minumum sistem gereksinimleri açıklandı mı? AC Origins ile aynı minumum gereksinimi mi ister acaba?
  • Oyunun çıkmasına bir ayı aşkın bir süre olsada beklediğim yapımlardan biri olduğu için ön siparişle steam üzerinden aldım.Originsi uzun süre oynamıştım ve beğendiğim bir oyundu,Odysseyde gördüğüm kadarıyla Originsle çok benzer yanları olsada bana göre yine iyi bir yapım olacak diye düşünüyorum.
  • Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. 970 ve 4790k ikilisi ile oynayabilir miyim ? Çünkü ac: Orgins de 40-70fps arasında oynadım high ayarlarda. Birde yeni çıkacak ubisoft oyunlarının sadece dx12 ile çıkacağını okudum ama bir doğruluğu var mı? emin değilim. Eğer sadece dx12 olursa fps bende çok dalgalı oluyor. Bu soruların cevabına göre bende ön sipariş edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 farklı oynanış stilini kısaca gösteren bir video, fantezi konusunda aşırıya kaçmışlar gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 26 Ağustos 2018; 9:57:24 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Ac dışında her şeye benziyor mübarek.

• Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Rahatlıkla oynarsiniz hocam bende 1050Ti var rahat oynamistim AC Origins'i

Oyun genel anlamda her şey ile aynı motor ve grafiklerde aynı pek değişen bir şey gözükmüyor bana kalırsa sistem yine 3-5 beş asağa aynı ister. Umarım adam akıllı optimize ederler de rahat oynanır genelde ilk çıktığında çok sorunlu oluyor ubisoft'un oyunları. DX12 hakkında hiç bir fikrim yok.

DX 12 desteği ile çıkacak ama DX 11 de olacaktır.Sistem gereksinimleri ile ilgili resmî bir bilgi paylaşılmadi henüz. Bazı haber sitelerinde bir kaç bilgi var ama ne kadar doğru bilemiyorum. Yakında paylaşırlar tahminimce.

• Assassin's Creed Odyssey: Ep. 4 - Ancient Greece | Behind the Odyssey | Ubisoft [NA]

• Zamanında ilk oyunun trailer gösteriminde Altair crossbow yani arbalet kullanıyordu.Çıkışını yaptığında ise oyunda arbalet olmadığını gördük.Yapımcılar da bu durumu ‘tarihsel gerçekçilik ve tutarlılığa çok önem veriyoruz,arbalet ve oklar o zamanlardaki suikastçiler tarafından kullanılan silahlar değildi.O yüzden kaldırdık’ şeklinde bir açıklama yapmışlardı.

Şimdi oyunun geldiği yere bak : hood yok,hidden blade yok,duvardan geçen oklar var,sihirli özel güçler var bi de üstüne bildiğimiz mitoloji karakteri olan Medusa ile savaşıyoruz Tamam seriler kendini tekrar ettiğinde değişiklik iyidir ama bu kadar tarihle iç içe olan,gerçekliği bilim kurgu ile harmanlayan bir serinin resmen fantastik bir yapıma dönüşmesi beni oldukça üzüyor.Çünkü bu durumun mesela The Godfather filmine ya da oyununa bir anda zombileri eklemekten ya da ne bileyim Witcher evrenine bir anda ateşli silahlar koymaktan farkı yok.Umarım Ubisoft bu hatanın farkına varıp sonraki yapımlarda -aynısının laciverdini yapmamak şartıyla- özüne dönmeyi unutmaz

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Bende uzayda geçicek siperpunk temalı AC bekliyorum mükemmel olurdu.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim. umarım yakın bir zamanda sistem gereksinimleri belli olur.

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Hocam hislerime,düşüncelerime tercüman olmuşsun.Ubisoft bu formülünde suyunu çıkarana kadar aynı oyunu yapmaya devam edecektir ve biz yine alıp oynayacağız.Oyun AC dışında her şeye benziyor mübarek.Okun duvarın içinden geçmesi nedir yahu,hele ışınlanma felan dishonored dan feyz aldılar galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 26 Ağustos 2018; 22:41:3 >
    Minumum sistemlerde kesin GTX660 felan görürüz yine, ne efsane karttır öyle.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.