Şimdi Ara

Assassin's Creed IV TR DONANIM HABER TOPLULUK BÖLÜMÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Assassin's Creed IV Black Flag'daki korsan anlayışını destekliyor musunuz
    şayet ben düşüncem kesinllkle doğru bir yöntem inşallah Ubisoft beklentilerimiz çok iyi bir şekilde karşılar sonuçta para basan ir firma ve maliyetten kaçacağını düşünmüyorum
    Sizin fikirlerinizi alayım arkadaşlar Tekler bu tartışmayı güncel tutalım!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide üye olarak ekleyebilirsiniz.

1 sorum var : Yeni oyundaki kahramanımızın kadın olabileceği yönünde söylentiler var sizce durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozluk1903

Sevgili cemaat,
    Assassin's Creed IV Black Flag'daki korsan anlayışını destekliyor musunuz
    şayet ben düşüncem kesinllkle doğru bir yöntem inşallah Ubisoft beklentilerimiz çok iyi bir şekilde karşılar sonuçta para basan ir firma ve maliyetten kaçacağını düşünmüyorum
    Sizin fikirlerinizi alayım arkadaşlar Tekler bu tartışmayı güncel tutalım!

Hocam Ubisoft'u Para Bozdu , Bunu Hersene Yeni Bir Seri Çıkarmakla Göstermeye Başladılar.Her Sene Çıkan Bir Oyun Elbet Bozacaktı ve Bana Göre A.C 3'te Konu Bakımından Olsun Oyun Bakımından Olsun Bozdu.Tabi Bu Benim Şahsi Fikrim.

quote:

Orijinalden alıntı: ekox77

benide üye olarak ekleyebilirsiniz.

1 sorum var : Yeni oyundaki kahramanımızın kadın olabileceği yönünde söylentiler var sizce durum nedir?

Hocam Piyasada Dönen Bilgilere Göre Kahramanımız Erkek.Konuya Bakarsanız Videoları Çok Çok Önce Koydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKLER

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

quote:

Tüm Assassins creedleri oynayıp sindire sindire bitirmiş hepsinden zevk almık fakat son oyunda pek haz alamamış birisi olaraktan bomba gibi bir oyun geliyor dıyebilirim
    world premıere trailer gerçekten aşırıı süper olmuş Ubisoft ac3teki eksiklerini kapatacaktır umarım
    Multıplayerına adam gibi bir team death match eklenmeli(örn gow ascensıon)

A.C'ün Son Oyunun Çok Fazla Beğenilmemesinin Bence 2 Nedeni Var

1. Her Sene Yeni Bir Serisinin Çıkması

2.Özgün Olamayıp Amerikanın Kuruluş Yıllarını Anlatması Doğal Olarak Senaryonun Kısıtlı Olması.

İsterseniz Sizide Topluluk Sayfası Üyelerimize Ekleyeyim ?

beni ekle 2ye bütün serileri çıktığı zaman direk oynadım hiçbiri ac2 tadı vermedi malesef

Eklendiniz Hocam Hoş Geldiniz

quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

En son revelations u oynadım daha 3 ü oynamak nasip olmadı yazın oynıcaz ins Ama bu son oyun güzele benzıyor.Korsanlar apayrı bi renk katabilir oyuna.Ama ben fragmanı izledikten sonra bi brotherhood yada revelations un fragmanı kadar heyecanlanamadım.Aslına bakarsanız hiç heyecanlanmadım Bunun nedeni nerden baksan 1 senedir ac oynamadıgımdan mı yoksa serını mi bozuyor.(inş birinci nedendir ezio gibi karakter yapmaları lazım baksana 3 oyunda oynadık 3 oyun daha olsa oynarım.Ama son oyuna bakınca belliki connor pek tutmamıs yenı oyunda karakter degisti gene.Bu kötü olucak gibi en azından ilk oyunda karaktere alısıp onun hıkayesını bilip diger serilerde daha güzel seyler ortaya cıkabilirdi.Her sene yeni bi oyun yeni bi karakter bu oyun seri olmaktan cıkar o zaman

Aynen hocam bende fazla tad alamadım çünkü tüm trainer jenerik bir müzik ve aksiyon sahneleri vardı.Sanırsam en büyük nedende oyuna ateşli silahların girmesi oldu.

Guruba Girmek İstermisiniz ?

Ekleyebilirsin dostum

• quote:

Merhabalar arkadaşlar Assassin's Creed IV TR Topluluk Sayfasımıza Hoş geldiniz.Amacımız keyifli muhabbetler yapmak , videoları incelemek , aklınızdaki soruları cevaplamak olacaktır.Hemen konumuza Geçelim :

[font="Arial"]Ubisoft’un efsanevi oyun serisi Assassin’s Creed serisinin en son oyunu olan Assassin’s Creed IV Black Flag için artık son günler içindeyiz. Oyunun duyurulmasını serinin hayranları hiçte merakla bekliyor diyemeyeceğiz. Çünkü daha oyunun duyurulmasına iki gün kala oyun adına birçok bilgi, görsel ve çıkış tarihi sızmış durumda.

Şimdi ise bu sızmalar arasına oyunun yayınlanacak olan ilk fragmanı da eklenmiş oldu. Ubisoft bu durumdan dolayı rahatsız olacaktır. Rahatsızlığını ise gelecek günlerde oyun adına alacağı sıkı tedbirler ile gösterecektir. Oyunun duyurusu ile birlikte oyun adına yeni bilgilerinde bizlerle paylaşılması beklenirken, yaşanan bu talihsiz sızıntıların ardından Ubisoft yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed IV Black Flag adına suskun bir tavır izleyecek mi merak konusu.

Ben de tüm oyunları oynadım Beni de eklermisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laplace's Devil -- 10 Mart 2013; 22:17:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TunahanC

Ben de tüm oyunları oynadımBeni de ekler misin ?
    alınıt yapıp yazınca ne oluyor, normal yaz şunu yarım saat sayfa indirip çıkartıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

quote:

alınıt yapıp yazınca ne oluyor, normal yaz şunu yarım saat sayfa indirip çıkartıyoruz

Sen az önce alıntı yapmadın mı ?
  • quote:

quote:

Fakat haklısın daha dikkatli olurum boş bulundum.
  • quote:

quote:

quote:

Sen az önce alıntı yapmadın mı ?

ben ilk mesajı silerek sadece seni alıntıladım
  • Düzelttim
  • Hocam benide ekleyin

Ya ezionun sadece requestin in pace demesi biel ayri bi havaya sokuyodu. Daha ac3 u oynamadim ama ezio ile bi butun olmus gibiydim. Adam sanki kendimiz gibiydi ailesinin katledilmesi ihanetler ask acilari. Ama connorin hikayesi beni pek sarmadi. Ama ezionun o son 20 dakikalik fragmaninda olus sahnesinde bile cok kotu olmustum ulan abimi kaybetsem bu kadar uzulmezdim he ezio auditore kalbimizdesin olum. Altairi hic soylemiyorum zaten. Insallah ac3 un fiyatlar duserde oynamak kismet olur artik

• Redsue in peace Ezio Auditore Da Firenze
    ve burada söylenmesi gereken söz aynı zamanda hayat felsefeniz olsun
    Nothin is true,Everything is permitted.!

• Aynen hocam bende fazla tad alamadım çünkü tüm trainer jenerik bir müzik ve aksiyon sahneleri vardı.Sanırsam en büyük nedende oyuna ateşli silahların girmesi oldu.

Ekleyebilirsin dostum

Hoş Geldiniz Aramıza

Merhabalar arkadaşlar Assassin's Creed IV TR Topluluk Sayfasımıza Hoş geldiniz.Amacımız keyifli muhabbetler yapmak , videoları incelemek , aklınızdaki soruları cevaplamak olacaktır.Hemen konumuza Geçelim :

[font="Arial"]Ubisoft’un efsanevi oyun serisi Assassin’s Creed serisinin en son oyunu olan Assassin’s Creed IV Black Flag için artık son günler içindeyiz. Oyunun duyurulmasını serinin hayranları hiçte merakla bekliyor diyemeyeceğiz. Çünkü daha oyunun duyurulmasına iki gün kala oyun adına birçok bilgi, görsel ve çıkış tarihi sızmış durumda.

Şimdi ise bu sızmalar arasına oyunun yayınlanacak olan ilk fragmanı da eklenmiş oldu. Ubisoft bu durumdan dolayı rahatsız olacaktır. Rahatsızlığını ise gelecek günlerde oyun adına alacağı sıkı tedbirler ile gösterecektir. Oyunun duyurusu ile birlikte oyun adına yeni bilgilerinde bizlerle paylaşılması beklenirken, yaşanan bu talihsiz sızıntıların ardından Ubisoft yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed IV Black Flag adına suskun bir tavır izleyecek mi merak konusu.

Hoş Geldiniz

Orijinalden alıntı: osbildirici88

Hocam benide ekleyin

Ya ezionun sadece requestin in pace demesi biel ayri bi havaya sokuyodu. Daha ac3 u oynamadim ama ezio ile bi butun olmus gibiydim. Adam sanki kendimiz gibiydi ailesinin katledilmesi ihanetler ask acilari. Ama connorin hikayesi beni pek sarmadi. Ama ezionun o son 20 dakikalik fragmaninda olus sahnesinde bile cok kotu olmustum ulan abimi kaybetsem bu kadar uzulmezdim he ezio auditore kalbimizdesin olum. Altairi hic soylemiyorum zaten. Insallah ac3 un fiyatlar duserde oynamak kismet olur artik

Hoş Geldiniz Ölme Sahnesi Derken ? Video Link Atarmısınız Rica etsem

Redsue in peace Ezio Auditore Da Firenze

Teşekkürler

• Orijinalden alıntı: TEKLER

Aynen hocam bende fazla tad alamadım çünkü tüm trainer jenerik bir müzik ve aksiyon sahneleri vardı.Sanırsam en büyük nedende oyuna ateşli silahların girmesi oldu.

Ekleyebilirsin dostum

Hoş Geldiniz Aramıza

Hoş Geldiniz

Orijinalden alıntı: osbildirici88

Hocam benide ekleyin

Hoş Geldiniz Ölme Sahnesi Derken ? Video Link Atarmısınız Rica etsem

Redsue in peace Ezio Auditore Da Firenze

Teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=q_eH0HiJi18 buyrun hocam bide 20 dakikalık var onu bulamadım ya

• arkadaşlar bu arada uyguna ac3 arıyorum ögrenci adamız oynamaya vaktimiz olmadı ps3 satan olursa pm atabilir yada takas yapabiliriz
  • Konumuz Güncel.
  • quote:

Konumuz Güncel.

yaz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

Konumuz Güncel.

yaz hocam

Hoş Geldiniz
  • Beni de ekler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: policijska78

Beni de ekler misiniz?

Hoş Geldiniz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.