Şimdi Ara

Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
18
Favori
142.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]

Oyunun Linki:
    https://store.steampowered.com/app/242050/

Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yerimizi alalım. Dediğim gibi bu seri bitmez.
  • Yerimi alayım.

Bu da aynı GTA ya döndü yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of'a bağlamasınlar hersene yeni oyun...
  • Bence yeni neslin çıkış oyunlarından olsa iyi olur

• Ah be uzakdoguda geçsen ne olurki? Sonuçta bu animus denen araç bir parcayi ele geçirmek için yine çok eski zamanlara dönebilir.

• Güzel haber, detayları merakla bekliyorum.
  • Animus koymasınlar artık
  • Desmond'un hikayesini öyle dandik bir şekilde bitirdiler ki acaba yeni bir karakteri nasıl başlatacaklar merak ediyorum.
  • Ormana devam diyorlar yani :) Güney Amerika demek Aztec ve Maya harabeleri ve Portekizler, İspanyollar demek karayipler de işin içine girer tekrardan. Direkt 4 demezler gibi geliyor bana, daha yaşlı bir Connor'ı yönetebiliriz gibi geliyor bana, Gençlik Pınarını aradığımız bir oyun olabilir.
    Ya da iyice ters köşe yapıp "Tanrı Kent" zamanında geçen, tek katlı gece kondular üzerinde geçirdiğimiz bir oyun yapabilirler
  • assassins creed 3 ü oynamadan 4 mü çıkacak
  • Dur daha 3'ü bi oynasaydık iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 13 Aralık 2012; 12:14:51 >
  • İlk sayfadan

Connor'ı sevdim aslında ben bir oyun daha onu yönetsek ilginç şeyler çıkabilir.
  • daha 3 bitmedi
  • Oyunu bitiren arkadaşlar kaç saatte bitiyor oyun tahminen?
  • Önlerden
  • Assassin's Creed 3'ü daha bende oynamadım. Yeni patch bekleyelim derken oyunu erteleye erteleye duruyorum. Bu kadar beklemişken türkçe yamasınıda bekleme kararı aldım

Yeni oyunumuza gelince nasıl derler Assassin's Creed olsun her türlü oynanır
  • revelations sonuyla 3ün başını bağdaştıran varmı arkadaşlar ben bitirirken arabaya falan bitmemiştik diye hatırlıyorum 3te oyun başı arabada başlıyoruz. :S Gerçi her seri çok farklı başlayıp çok farklı bitti. :)
  • Revelations 'ta Desmond uyandığında araç ile gidiyorlardı. 3. oyunda ise oraya varıyorlar. Sorun yok.
  • ya altair ile sürekli oynadığımız sadece ilk oyun vardı.ondan sonrakilerde ya rüyada gördük, ya hafızasına gittik.altair dururken connor neymiş yeni karakter neymiş arkadaş.anlamıyorum gerçekten bu adamlar ne yapmaya çalışıyor.mis gibi altair var ya onu uzun uzun oynayacağımıza ilk oyunda oynadık sonra revelationsta kesik kesik bitirdik adamı.altair 1 oyun ezio 3 oyun.ırkçılık mı yapıyorlar anlamadım arkadaş..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.