Şimdi Ara

Assassin's Creed III, Steam'de 12 Dolara!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Bu neslin beğenilen serilerinden Assassin's Creed'in geçtiğimiz sene çıkan oyunu Assassin's Creed III'e Steam'den cazip bir kampanya sunuldu. Steam'in hafta ortası kampanyasında Assassin's Creed III'e indirim yapıldı.

11 Ekim akşamına kadar sürecek olan indirimlerde oyunu %60, DLC'leri de %66'lık indirimlerle görüyoruz. Böylelikle oyunun kendisi 12 dolara düşüyor. Assassin's Creed III'ün Season Pass üyeliği ise bu indirimle birlikte 10 dolara satılıyor. Oyunun Steam sayfasına http://buradan ulaşabilirsiniz.

• aslinda almak istiyorum ama boston da agir fps dususleri vardi oyun tam optimize degildi ben mamundadan indirdigimde acaba artik duzelmismidir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bende humblebundle dan bir kampanya bekliyorum.

• Bugüne kadar oynarken (yaş 25) keyif aldığım 2 oyundan biri oldu bu oyun ilki fable lost chapters.Ben özellikle ana görevden ziyade çiftlik evi görevlerini daha çok sevdim insanları birayara getirerek kendi çiftliğimizi kurmak beni oyuna daha çok bağladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esk01

aslinda almak istiyorum ama boston da agir fps dususleri vardi oyun tam optimize degildi ben mamundadan indirdigimde acaba artik duzelmismidir

FPS düşüşleri çıkan patchler ile düzeldi.
  • yarın humblebundle da Assassin's Creed olabilir o nedenle yarın akşama kadar bekleyeceğim.

• Arkadaşlar Humble Bundle'larda pek fazla bu tip üst seviye oyunları göremezsiniz. Şimdiye kadar sadece büyük firmalardan THQ ve EA'in paketleri oldu. THQ paketi iflas öncesinde gelmişti, EA de itibar düzeltmek için yaptı.
    Ne olacağı belli olmaz ama Ubisoft, Square Enix, 2K Games gibi şirketler için fazla umutlanmasanız daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Arkadaşlar Humble Bundle'larda pek fazla bu tip üst seviye oyunları göremezsiniz. Şimdiye kadar sadece büyük firmalardan THQ ve EA'in paketleri oldu. THQ paketi iflas öncesinde gelmişti, EA de itibar düzeltmek için yaptı. <br> Ne olacağı belli olmaz ama Ubisoft, Square Enix, 2K Games gibi şirketler için fazla umutlanmasanız daha iyi.

Sonuçta humblebundle bağış ve yardım toplamak için düzenleniyor. yukarıdaki firmalardan herhangi biri humblebundle a katılsa o geliştiriciye olan bakış açısı tamamen değişir. firmanın reklamı için iyi bir hamle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 9 Ekim 2013; 1:24:45 >
  • Güzel fiyat.

• ya şey benim kendi kutulu sürümü varda steamden dlc ve seasson pack alsam olur mu? yani dlc leri oynuyabilirmiyim? lütfen hemen cvp verin

• çok uyduruk bi oyundu çıktığı gün o fiyattan satışa sunulmalıydı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.