Şimdi Ara

Assassin's Creed III (2012) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
20
Favori
162.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ay içerik hakkında bilgi verilecek denmişti,eli kulağındadır.Tadı damağımda kaldı Revelations'ın ki çok kısaydı...Eğer geçiş oyunu,ara oyun tarzında bir şey yapmazlarsa,ümitliyim bu oyundan her ne kadar Ezio olmasada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDREI -- 8 Aralık 2011; 7:27:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Bu ay içerik hakkında bilgi verilecek denmişti,eli kulağındadır.Tadı damağımda kaldı Revelations'ın ki çok kısaydı...Eğer geçiş oyunu,ara oyun tarzında bir şey yapmazlarsa,ümitliyim bu oyundan her ne kadar Ezio olmasada...

Kesinlikle katılıyorum yahu, zaten öyle de bir belirli oldu ki oyunun sonu geldiği resmen o son ünleme gitmemek için dolandım, durdum etrafta. Ezio ve Altair'in birlikte olmayacağını düşünüyorum. Belki ara ara anılarda olurlar ama sadece tadımlık olur artık.
  • Assasin Creed serilerini seviyorum ve en cok revelations u seviorum.
  • Brotherhood hayatımın oyunuydu. Revelations ise şu an için fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukas Wenneck

Brotherhood hayatımın oyunuydu. Revelations ise şu an için fena değil.

Brotherhood bi başkaydı ki;ne başlangıç ne de son oyun olmamasından ötürü tadı bi başkaydı.
  • Video Game Awards'da ilk bilgiler gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Video Game Awards'da ilk bilgiler gelecektir.

Bu cumartesi miydi?
  • revalations çıkmadan bune hız valla hayret yerimixi alalım
  • @ANDREI

Evet.
  • quote:

@ANDREI

Evet.

Oyun,orada geçecek,burada geçecekten ziyade birkaç görsel beklemek fazla mı olur?
  • Ben ekran görüntüsünden ziyade ACII'de olduğu gibi bir teaser bekliyorum.
  • quote:

Ben ekran görüntüsünden ziyade ACII'de olduğu gibi bir teaser bekliyorum.

Adamlar bundan sonra gelecek oyunun çalışmalarına belkide başlamışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

"Ubisoft sadece tek bir stüdyodan oluşmuyor. Assassin's Creed oyunlarıyla uğraşan ekiplerimiz birden fazla. Şuan bile önümüzdeki oyunun sonrasını yavaştan inşa etmeye başlayan çalışanlarımız var. Assassin's Creed Ubisoft'un genel bir markası." - Tony Key

• Ubisoft'un genel bir markası değilde henüz batıramadıkları ellerinde kalan son adam gibi fikri mülk.O yüzden çizgi romanıydı,filmiydi,dizisiydi diye her şekilde sömürmeye bakıyorlar.

Ubisoft seriyi iyice yerin dibine sokmadan şöyle siyahlar içinde Japonya'nın damlarında 'nincalık' yapabileceğimiz,katana ile milletin kellesini alabileceğimiz bir AC oyunu görmeyi çok istiyorum.
  • quote:

Ubisoft'un genel bir markası değilde henüz batıramadıkları ellerinde kalan son adam gibi fikri mülk.O yüzden çizgi romanıydı,filmiydi,dizisiydi diye her şekilde sömürmeye bakıyorlar.

Ubisoft seriyi iyice yerin dibine sokmadan şöyle siyahlar içinde Japonya'nın damlarında 'nincalık' yapabileceğimiz,katana ile milletin kellesini alabileceğimiz bir AC oyunu görmeyi çok istiyorum.

Japonlarla alakasız olur Assassin kavramı.Embers'ten de çıkarılabileceği üzere,oyun Uzakdoğu'da geçebilir fakat müttfeik değil,düşman olunur.
  • quote:

quote:

quote:

"Ubisoft sadece tek bir stüdyodan oluşmuyor. Assassin's Creed oyunlarıyla uğraşan ekiplerimiz birden fazla. Şuan bile önümüzdeki oyunun sonrasını yavaştan inşa etmeye başlayan çalışanlarımız var. Assassin's Creed Ubisoft'un genel bir markası." - Tony Key

Bende o yazıyı okumuştum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende o yazıyı okumuştum

Call of Duty gibi olmasın da, başka bir şey istemem.Yeni oyunu geliyormuş

• quote:

Az kaldı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDREI -- 11 Aralık 2011; 1:54:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Footpad

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2014'te de filmi çıkıcak.

Çok iyi olur da kaynak nedir?

http://www.thatvideogameblog.com/2011/05/16/ubisoft-working-on-several-franchise-films/

Aynen.

Bu arada AC ye film değilde şöyle 3 sezonluk bi dizi yakışır bence.

Beklenti büyük şimdi,çok sağlam bi Cast lazım film için.Assassin's Creed:Lineage gibi bir yapım olacaksa hiç olmasın

Bence de Prince of Persia'daki Jake Gyllenhaal (Destan) saçları biraz daha uzattı mı Ezio'ya uyar bence Başka oyuncu gelmedi aklıma

Jake Gyllenhaal hafif kalır ya

Ezio'yu canlandıracak adam bu olmalı bence kesinlikle:

Assassin's Creed III (2012) [ANA KONU]

Heroes Peter Petrelli

Bence Johnny Deep Oynamalı Karayip korsanlarından Tecrübeli kılıç sallamada :D

• ac3 için türkçe çıkma olasılığı nedir yine en azından alt yazı...revelationda çok bastırdık olmadı kapısından döndü...bunun için umut olmazmı hani revelation için yapmadın ubisoft bari ac3 için yap...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.