Şimdi Ara

Assassin's Creed III (2012) [ANA KONU] (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
20
Favori
162.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DLC keylerini girdin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

DLC keylerini girdin mi?

nereye giriyoruz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muccos kullanıcısına yanıt
    eğer dlc'leri aldıysan oyun içindeki menüden giriyorsun veya uplay menüsündeki aktivasyon butonundan
  • aranma seviyesini bu oyunda nasıl düşürüyoruz peki bilen var mı ?
  • Arkadaşlar oyun bitti şimdi pivotları toplayacağım fakat sürekli oyundan atıyor beni.Nedeni nedir ya oyun ORJİNAL bu arada.Türkçe yamadan olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin35

aranma seviyesini bu oyunda nasıl düşürüyoruz peki bilen var mı ?

haritadaki sarı daireden uzaklaşarak yada eski oyunlardaki gibi gizlenerek
  • bir şey daha sorucaktım..final bölümünde tılsımı aldıktan sonra desmondun ekibi arkamdan gelip kapıyı açmadı öle küreli bölüme geçemedim ne yapmam gerek ?
  • ersin35 E kullanıcısına yanıt
    etrafı iyi gez
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

frontier de ayıları öldüremiyorum. 4 kurşun atan silah bile öldürmedi. ayıyla savaşırken ekranda tuşlar çıkıyor basmama rağmen ayı beni öldürüyor ne yapmam lazım
  • senersen kullanıcısına yanıt
    OYUNUN ZORLUK SEÇENEKLERİ VAR MIYDI HATIRLAYAMADIM AMA
    EKRANDA ÇIKAN tuşlara doğru zamanda basarsan 3 4 hamlede öldürürsün
    çok basit yani
    eğer zorluk derecesi var idi ise ve sen zorda oynuyorsan tuşlara basma zamanlaması daralıyor zorlaşıyor
    sadece doğru zamanda doğru tuşa bas
  • teşekkürler
    bir şey daha sormak istiyorum. kış geldi gitmek bilmiyor. mevsim nasıl değişir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersen -- 11 Mayıs 2014; 20:46:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersen

teşekkürler
    bir şey daha sormak istiyorum. kış geldi gitmek bilmiyor. mevsim nasıl değişir ?

görev yaptıkça ilerde değişmesi lazım
  • kış bitti sonunda mevsim değişti
    kavga ayırma görevi çıktı ayıramıyorum bir türlü nasıl ayırabilirim ? yön tuşlarına basmamı istiyor basıyorum.
  • oyunu bitirdim hikaye sona erdi. Washington açılmıyor bir türlü. W harfi var gidiyorum oraya ama girilmiyor ne yapmam gerek ?
  • ARKADAŞLAR KONUYU HORTLATIYORUM.... BEN SADECE REVO YU YNADIM OSMANLIDA GEÇENİ UZUN ZAMAN ÖNCE OSMANLIDA GEÇTİĞİ İÇİN . BİRDE 3 Ü OYNADIM ODA KISA Bİ SÜRE BEN ŞİMDİ 3 TEN BAŞLAMAK İSTİYORUM ORJİNAL CD SİNİ NEREDEN BULABİLRİİM? DELUXE EDİTİON LARI VARMIŞ GALİBA EN KAPSAMLISI HANGİSİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?
  • çoğu teknoloji mağazasında var ayrıca d&r dede bulabilirsiniz.
  • acayip sıkıcı oyun.ac2-ac3 black flags sildim hepsini.nasıl katlanıyorsunuz bu oyunu oynamaya aklım almıyor valla
  • beratad B kullanıcısına yanıt
    renkler ve zevkler tartışılmaz ayrıca a c 3 ve black flag ı sıkıcı bulmanızı anladım ama ezio nun hikayesi yani a c 2 Brotherhood ve Revelations kesinlikle oynanması gereken oyunlar

• sroad kullanıcısına yanıt
    brotherhoodu da oynamaya çalıştım.en sıkıcı olanı oydu.konuşmalar atlanmıyor ve altyazı gösterme ayarıda yoktu.adamlar konuşuyor ben boş boş bakmak zorunda kalıyorum.minimap i beğenmedim,yol bulmak felan tam birişkence.dövüş konusuda tam malca.adam güya suikastçi ama 5-6 vuruşta zor öldürüyor.2-3 kişi saldırınca zaten kesin ölüyom.Kısacası tamamen zaman kaybı.
  • beratad B kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunda altyazı gösterme mevcut hatta oyunun türkçe altyazısı mevcut oyunceviri.com % 100 çevirdi ki siz oyunu anlamaya çalışmıyorsanız hikayeyi önemsemiyorsanız zaten bu oyundan uzak durun çünkü Assassin's Creed serisi hikaye odaklı bir oyundur boşuna yorulmayın

ayrıca dövüş sistemi de o şekilde işlemiyor counter atak yapmalısınız kısacası siz oyunu hiç anlamamışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 13 Haziran 2014; 13:16:21 >
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.