Şimdi Ara

Assassin's Creed III (2012) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.398
Cevap
20
Favori
162.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ANDREI

http://www.eurogamer.net/articles/2011-10-03-first-details-on-2012s-assassins-creed

Ne kadar ketum adamlar, hala bir şeyler atmadılar önümüze :[
    Geçeceği yeri çıtlasalar bari, uzakdoğu mu,1700 ler ingilteresi mi, amerikanın ilk göçmen aldığı zamanalar mı,1800 ler fransası mı (almayız burada geçerse ).
    Bekleyeceğiz artık :/

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

http://www.eurogamer.net/articles/2011-10-03-first-details-on-2012s-assassins-creed

Ne kadar ketum adamlar, hala bir şeyler atmadılar önümüze :[
    Geçeceği yeri çıtlasalar bari, uzakdoğu mu,1700 ler ingilteresi mi, amerikanın ilk göçmen aldığı zamanalar mı,1800 ler fransası mı (almayız burada geçerse ).
    Bekleyeceğiz artık :/

Uzakdoğu muhtemel fakat ketum oldukları kesin

• Uzakdoğu harika olur bence :) Ama oralarda çok yüksek evler yok o zamanlarda. Dağa taşa çıkarız anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Uzakdoğu harika olur bence :) Ama oralarda çok yüksek evler yok o zamanlarda. Dağa taşa çıkarız anca.

Uzakdoğu atmosferi yeter, yüksek bina istemez
  • Bu sefer farklı bir oyun ortaya çıkartmaları lazım sanki git gide sıkıyor gibi geldi oyun.Güney Amerika'da geçersede güzel olur.
  • Eğer embers'taki silahlar ve dövüş teknikleri olacaksa dağ taş bile olmasa olur free run için
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Eğer embers'taki silahlar ve dövüş teknikleri olacaksa dağ taş bile olmasa olur free run için

Uzakdoğu iyidir
    Assassin's Creed III (2012) [ANA KONU]

• Bu da güzelmiş
  • şimdi yeni bi sistem lazım bu seriye kaldırmıyo artık pc birde arkadaş sanki oyuna ateşli silahlar ve bomblar eklenince biraz sıkıcı oldu gibi o suikastçı havası yok oldu sanki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***No FeAr***

şimdi yeni bi sistem lazım bu seriye kaldırmıyo artık pc birde arkadaş sanki oyuna ateşli silahlar ve bomblar eklenince biraz sıkıcı oldu gibi o suikastçı havası yok oldu sanki ?

Splinter Cell'de de aynısı oldu ki Conviction'da Stealth falan kalmadı.Warrior değil ki bu karakterler 5-10 kişiyle çarpışsın, adı üzerinde Assassin/Roggue/Stealth.Fakat bir yandan da yenilik getirmeleri lazım oyuna.Alışmak gerek ki bakalım yeni oyunda neler göreceğiz
  • quote:

Bu da güzelmiş

Vaaaayyyyy, bunun hastası oldum. Yalnız bu 3. oyunda mükemmel bir 3D performansı bekliyorum Ubisoft'tan.

• quote:

quote:

Bu da güzelmiş

Vaaaayyyyy, bunun hastası oldum. Yalnız bu 3. oyunda mükemmel bir 3D performansı bekliyorum Ubisoft'tan.

Optimizasyon tam bir vakaydı 4 oyunluk AC serisinde.Revelations'da 3D desteği güzel bir gelişmeydi ki epey keyif aldım.Gelecek oyunda yeni bir grafik ve fizik motoruyla piyasaya çıkacaklarını öngörürsek, pek de fazla ümit bağlamamak gerek diye düşünüyorum.Aynı grafik motoruyla yaptıkları 4 oyunda, optimizasyon sağlayamayan Ubisoft, yeni grafik motoruyla da en az 2 vasat oyun çıkarır.Bunlar ayarlayana kadar, seri bitmez umarım

• Revelations'da hakikaten SBS 3D iyiydi. Hani zaten oyunlarda pop-up efekt beklemiyorum, bir çok direckt-x tabanlı oyunu da Tridef'le SBS 3D yapıp deniyorum ama ne diyeyim Crysis 2'den sonra en iyi tadı Revelations verdi bana 3D'de. Tamam, sadece derinlik var belki ama özellikle galata ve çevresi çok iyi optimize edilmişti 3D'ye.

Serinin üçüncü ana oyunu için lütfen kırma hevesimi, hayal de olsa beklemek güzel
  • quote:

Revelations'da hakikaten SBS 3D iyiydi. Hani zaten oyunlarda pop-up efekt beklemiyorum, bir çok direckt-x tabanlı oyunu da Tridef'le SBS 3D yapıp deniyorum ama ne diyeyim Crysis 2'den sonra en iyi tadı Revelations verdi bana 3D'de. Tamam, sadece derinlik var belki ama özellikle galata ve çevresi çok iyi optimize edilmişti 3D'ye.

Serinin üçüncü ana oyunu için lütfen kırma hevesimi, hayal de olsa beklemek güzel

Karakter, mekan, içerik, hikaye, kurgulanış, gidişat... Herşey meçhul hocam.Fazla ümitlenmemek gerek sadece.Revelations bile fazlaca hayal kırıklığı yarattı çoğu oyuncuda

• Ben o çoğu oyuncuyu anlamadığımı her yere yazıyorum zaten. Bence serinin kurgusal, mekansal, içeriksel olarak en iyisiydi Revelations.
  • quote:

Ben o çoğu oyuncuyu anlamadığımı her yere yazıyorum zaten. Bence serinin kurgusal, mekansal, içeriksel olarak en iyisiydi Revelations.

Olaya bakış açınızı çok yerde okudum ve ben de sizin gibi düşünüyorum fakat her şeye rağmen daha iyi olabilirdi.
  • quote:

quote:

Ben o çoğu oyuncuyu anlamadığımı her yere yazıyorum zaten. Bence serinin kurgusal, mekansal, içeriksel olarak en iyisiydi Revelations.

Olaya bakış açınızı çok yerde okudum ve ben de sizin gibi düşünüyorum fakat her şeye rağmen daha iyi olabilirdi.

Tabii ki, daha iyisi olsa kesinlikle istemem demezdim ama ben sırf şu oyunu oynayabilen nesilden olduğum için bile mutluyum Kaç oyunun sonunda ağladım ki? (Diye soracaktım da aklıma Max Payne serisi geldi, geri de çekemedim)

• Oyun muhtemelen Amerika'da geçecek çünkü
    Revelations'taki son demoda gösterildiği üzere elmalardan birisi Amerika'nın doğusunda bir yerde. Bir diğer durum ise Embers'ta Ezio Jun'a tapınağın anahtarlarını vermişse oyun modern zamanda Çin'de geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

Oyun muhtemelen Amerika'da geçecek çünkü
    Revelations'taki son demoda gösterildiği üzere elmalardan birisi Amerika'nın doğusunda bir yerde. Bir diğer durum ise Embers'ta Ezio Jun'a tapınağın anahtarlarını vermişse oyun modern zamanda Çin'de geçebilir.

Bekleyip göreceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.