Şimdi Ara

Assassin's Creed II ve Brotherhood

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eski sistemim Assassin's Creed II'yi en düşük ayarlarda bile çalıştıramamıştı. Yeni sistemim gelmişken seriye devam edeyim dedim. Brotherhood elimde mevcut. Başlamalı mıyım yoksa II'yi temin edip oynamalı mıyım karar veremiyorum. Assassin's Creed II nasıl bir oyun sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: aeronautist

Arkadaşlar eski sistemim Assassin's Creed II'yi en düşük ayarlarda bile çalıştıramamıştı. Yeni sistemim gelmişken seriye devam edeyim dedim. Brotherhood elimde mevcut. Başlamalı mıyım yoksa II'yi temin edip oynamalı mıyım karar veremiyorum. Assassin's Creed II nasıl bir oyun sizce?

Bence sırayla git I-II-Brotherhood olarak. Zevkler ve renkler farklıdır ama benim en sevdiğim oyunu II olandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hknyc

quote:

Orijinalden alıntı: aeronautist

Arkadaşlar eski sistemim Assassin's Creed II'yi en düşük ayarlarda bile çalıştıramamıştı. Yeni sistemim gelmişken seriye devam edeyim dedim. Brotherhood elimde mevcut. Başlamalı mıyım yoksa II'yi temin edip oynamalı mıyım karar veremiyorum. Assassin's Creed II nasıl bir oyun sizce?

Bence sırayla git I-II-Brotherhood olarak. Zevkler ve renkler farklıdır ama benim en sevdiğim oyunu II olandır

Eski bilgisayarda I'i bitirmiştim. Kasıyodu ama idare ettim artık :))
    Tamamdır II'yi oynayıp sonra yüklerim Brotherhood'u, bu arada Revelations da çıkar, ona geçerim :)))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.