Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
5
Favori
544.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sonunda bitti..Ara videoları Türkçe olsaydı tadından yenmezdi.

Grafikleri çok süper olmasada oyun ve konusu mükemmel.Crysis te grafik mükemmel ama ne oyun nede oyunun konusu vasat.
  • Arkadaslar oyundaki post fx nedir acaba acalım mı yoksa kapalı mı kalsın
  • Videoyu seyrettim ve bu milletin deli olduğu kanatine vardım.
  • yaw cidden oyunda hep aynı şeyler yapılıyor.

insanları kurtar,kulelere çık,öbür şehre git,birkaç asker ayıkla,hırsızlık yap,maskeli elemandan özel görev al,çatı katından adamın evine gir 2 saat konuş.

tamam güzelde her ülkeye yada şehire girişte aynı terane.ama gelgelelim tırmanma animasyonu ışık ve çatılarda gezme çok zevkli.bu bile oynamak için yeterli sebep.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirmizibulten

tamam güzelde her ülkeye yada şehire girişte aynı terane.ama gelgelelim tırmanma animasyonu ışık ve çatılarda gezme çok zevkli.bu bile oynamak için yeterli sebep.

Oyunun kendini en büyük oynatma sebebide bu zaten diye düşünüyorum.
  • Keşke Türkçe altyazı olsaydı.
  • Benim anlamadığım nokta bu Acre şehri neresi oluyor.İngilizce şiveleri dikkat ederseniz diğerlerine göre çok değişik,çok güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ylcnsntrk

Oyun bitti, sonunu güzel bağlamışlar.

Spoiler
    quote:

1.Al muallimi öldürünce arapça bi şeyler söylüyor orda ne diyor acaba ?
    2. En sonda dünya üzerindeki yerler neden gösteriliyor?
    3.Uyuduğumuz yerdeki yazılar kanla yazılmış, ingilizce , çince , arapça yazılar var bunlar ne anlama geliyor?
    4. Oyunun sonunda çıkan FBI kılıklı adamlar kimdi ?
    5. Yattığımız yerden kalkınca gördüğümüz kadın oyunun içindede geçiyor
    Çok soru sordum biliyorum Sanırım 2. bi oyun gelecek.

Spoiler

1. yi bilmiyorum arapçam yok :D
    2. En sonda dünya üzerindeki yerler neden gösteriliyor?

o küçük küreden anladığım kadarıyla dünya üzerinde bolca var ve onların yerini gösteriyor. Hatta labaratuarda konuşmalarda yanlış hatırlamadıysam. "Tüm kürelerin yerini tespit ettik" diyor labaratuardaki doktor. Camın arkasındaki takım elbiseli adam bize hepsi değil 1 tanesi lazım gibi bişey söylüyor.

3.Uyuduğumuz yerdeki yazılar kanla yazılmış, ingilizce , çince , arapça yazılar var bunlar ne anlama geliyor?

http://www.flickr.com/photos/chantastic/2214147547/ burda japoncalardan 1-2 sini çözmüş birisi resim taglarında ama anlayamadım tam

4. Oyunun sonunda çıkan FBI kılıklı adamlar kimdi ?

duvarın arkasındakileri diyorsun sanırım. o yattığımız makinenin sahip olduğu şirketin elemanları sanırım ve asasinlere düşman olduklarını düşünüyorum.

5. Yattığımız yerden kalkınca gördüğümüz kadın oyunun içindede geçiyor
    Çok soru sordum biliyorum Sanırım 2. bi oyun gelecek.

o kadın nerede geçiyor ben gözden kaçırdım sanırım? ve evet kesinlikle 2.sini yapıcaklar bencede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SynFx -- 15 Nisan 2008; 11:17:09 >

• Acre Turkçede Akka diye geçiyor...

!!! OYUNUN GRAFİK AYARLARININ NERDE OLDUĞUNU BULDUM. !!!

C:\Documents and Settings\XXXX\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed

XXX profil adınız

BURDAN CÖZÜNÜRLÜĞÜ İSTEDİĞİNİZ GİBİ AYARLAYABİLİRSİNİZ
    -MULTİSAMPLİNG YANİ AA YI 4-5-6 YAPABİLİRSİNİZ AMA SANIRIM 4DEN SONRA Bİ FARK OLMUYOR
    -AF VE LİGHTİNG İ AYARLAYABİLİRSİNİZ...

İyi Oyunlar...
  • @altanns

cevaplar için teşekkürler.

Spoiler
    quote:

Jarusalemdeki son görevi yaparken cenazede tuzağa düşürülüyoruz öldüreceğimiz adamın yerine bi kadın geçiyor, sonra uyanduğımızda kadının kimliğine bakıp, ikisinin aynı kişi farkediyoruz ama kadın oralı olmuyor
  • Bu soruların bütün cevapları ing. bilenler için oyunun wikipedia daki sayfasında yazıyor.
    Ayrıca su kaynaktada bayaa detaylı bilgi var yine ing.
    http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=175552%3Cbr%20/%3E

Şu kadarını soyliyim adamlar catılarda gezmenin dısında bayaa derin bi senoryayla falan ugrasmıslar ama oynanıs olarakta tam beklenini verememisler bence
    soruların bikacının yanıtını veriyim.

Spoiler

Dunyadaki yerler Tapınak sovalyelerinin kutsal emanetleriyle falan ilgili takım elbiseli adamlar da templarların yani tapınak sovalyelerinin bugunku temsilcileri, O yerlerde Philadelphia deneyi ve Tunguska daki meteor dusmesi olayıyla ilgili teorileri falan var kısaca...

Keske kaynaklar Turkce olsa şimdi hepsini cevirmekle ugrasamıycam uzgunum... :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtatic -- 15 Nisan 2008; 11:49:15 >

• Arkadaşlar sizdede oyundan atma filan oluyor mu? Arasıra bende oluyor. Bir de sesler gidiyor bazen. Ses kartını tekrar kuruyorum sesler gelmeye başlıyor. Bunun daha pratik bi çözümü var mı? İkide bir ses kartını kurmaktan bıktım artık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin_2142

Arkadaşlar sizdede oyundan atma filan oluyor mu? Arasıra bende oluyor. Bir de sesler gidiyor bazen. Ses kartını tekrar kuruyorum sesler gelmeye başlıyor. Bunun daha pratik bi çözümü var mı? İkide bir ses kartını kurmaktan bıktım artık...

aynen bende de oluo atme ama sesle ilgili bi problemim yok
  • ya benim inglizcem yok baya da oynuorum yua neden geçmişe gidio bu kamil
  • [Player]
    LastUsedProfile=1207762452
    [Startup]
    [Graphics]
    DisplayWidth=1680
    DisplayHeight=1050
    RefreshRate=59
    ShadowDistance=4
    ShadowMapSize=1024
    SkipMips=0
    Multisampling=2
    DistanceLOD=0
    MaxNPCLODLevel=5
    SmallObjectsCullDistanceModifier=1
    MediumObjectsCullDistanceModifier=1
    MaxSearchTimePerFrame=10000
    VSynch=1
    Fullscreen=1
    PostFX=1
    Particle=1
    LODBlend=1
    Clutter=1
    Layers=1
    Anisotropic=1
    AlphaTest=1
    DistanceLODEnabled=0
    ProcessBoneModifiers=1
    AdvancedDynamicLighting=1
    [Performance]
    MaxNumNPCs=105

Burda aa hangisi :)
  • Oyun Bende Gine Hata Veriyor Nedenki Yeni Sürümde.Acaba Formatmı lAZIM
  • Assains creed full screen calısmıyor?= vista x64 sp1
    8800gt ve son driver yüklü 174.85

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 15 Nisan 2008; 14:00:35 >
  • arkadaşlar bir yardımcı olurmusnuz bura şimdi çarpı işaretli olanamı gidecem yada başka şehremi gidecem burda hep iklimde kalıom bu çınca bir yardımcı olurmusnuz lütfen

Assassin's Creed (ÇIKTI)
  • işaret olana gideceksin işaret olanlarda görevin var demektir
  • Acre'yi şececeksin orda altar.Senden yeni bir şecim isteyecek.Outskirt'mıydı ne onu şecersen Acre şehrinin dışına, diğerini seçersen direk Acre şehrindeki adamın yanına gidersin
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.