Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür:Aksiyon
    Yapımcı:Ubisoft Montreal
    Dağıtımcı:Ubisoft
    Platform:PC,PS3,Xbox 360
    Çıkış Tarihi:Çıktı
    Web:http://assassinscreed.uk.ubi.com/
    Medya:1 Double Layer DVD
    Boyut:6.5 GB
    Engine:Scimitar Engine
    Yaş Sınırı:16+
    Screenshots:http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10609
    Video:http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=10611
    Cover:http://www.tothegame.com/boxshot.asp?picnum=uk&id=5880

Sistem İhtiyaçları:

MINIMUM REQUIREMENTS

Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+
    RAM: 2 GB
    Video Card: 256 MB DirectX 10.0-compliant video card or DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher
    Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card
    HDD Space: 12GB
    DirectX Version: DirectX 10.0

RECOMMENDED REQUIREMENTS

Processor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better
    RAM: 3GB
    Video Card: 512 MB Card
    Sound Card: 5.1 Sound Card
    HDD Space: 12GB
    DirectX Version: DirectX 10.0

Haçlı seferleri zamanında 1191 yılında Acre adlı bir şehirde geçen yapımda Altair isimli bir karakteri
    yöneteceğiz. Yeni projede Splinter Cell ve Prince of Persia'nın karışımı bir oynanış yer alacak.
    Yeri geldiğinde gizlenmemiz gerekecek, yeri geldiğinde ise aksiyon içine dalacağız. Oyunun arkasında
    POP'un yaratıcı ekibi bulunuyor.Serbestliğin ön plana çıkacağı oyun muhteşem olacak.

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

[Kunye=28-4]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Vay bee oyuna bak.Mükemmel bişey.Hem POP Hem SC.PC'yede gelmesi çok iyi olacak.Ama nasıl bir PC ister orası meçhul.Sabırsızlıkla bekliyorum.Ama sonra birden çıkış tarihine bakıyorum ve .Yaw şu oyunları biraz daha erken çıkarsalar ne iyi olacak.

• Mekanlar çok iyi... Bu yıllarda geçen fazla oyun olmaz.. POP'da SC'de favori oyunlarım olduğu için bu ikisinden harmanlanmış bir oyun tam bana göre olacaktır... Deli gibi bekliyorum
  • Güzel bir oyuna benziyo şimdi vidyosunu indiriyorum
  • Videolarını izledim PC ye gelmesi güzel.Ayrıca POP ekibinin elinden çıkması ayrı bir güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 6 Temmuz 2006; 16:38:21 >
  • Multi platform olan oyunlardan biri daha

Assassin's Creed hakkında çok fazla yorum okuyorum sağda solda.Klasik olacak gibi görünüyor şimdiden
  • Video'dan gördüğüm oynanış olarak prince'e çok benzediği. Güzel olsa bile hareketlerin daha özgün olması iyi olur. Prince prince nereye kadar.
  • çok güzel bir oyuna benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: N. Flamel

Video'dan gördüğüm oynanış olarak prince'e çok benzediği.
    Prince'e benzemesi çok normal çünkü oyunu gene aynı ekip yapıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orjinalden alıntı: N. Flamel

Video'dan gördüğüm oynanış olarak prince'e çok benzediği.
    Prince'e benzemesi çok normal çünkü oyunu gene aynı ekip yapıyor.

Ama bu pekte iyi birşey değil. Prince her ne kadar iyi bir oyun olsa bile bu farklı bir oyun. Video'da hatırladığım kadarıyla karakterin hareketleri açısından çok fazla benzerlik vardı. Farklı bir tat daha iyi olurdu bence.
  • ben niye başlıkları geç görüyorumya daha sık girmem gerek oyun bölümüne
  • valla geçenlerde daha pop türü oyun bulsam da alıp oynasam diye düşündüm ama hiç o tür bi oyun bulamadım.bu gerçekten benim gibi pop delilerine çok iyi gelecektir. çıkış tarihini bekliyorum artık şimdi de video'yu indirecem bakalım nasılmış ss'ler baya iyi gibi.

unutmadan çıkış tarihine de benden de bir

edit:

video'yu indiremedim kendime de bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivanc1Mac -- 1 Ağustos 2006; 23:48:29 >
  • Heyecanla bekliyorum süper olacağına da gönülden inanaıyorum. Favori oyunum prince of persiaydı zaten.
  • valla bana görede güzel oyun gibime gelıyor birde çıkış tarihi bellı olsada ona göre bütçeyi hazırlasak artık biriktir biriktir nereye kadar yaff
  • Splinter Cell ve Prince Of Persia bunları aynı cümlede duymak çok güzel. Aynı oyunda ise bu iki oyundaki tadı almak muhteşem olcak. Splinter Cell deki stealth action ve Prince deki Combo ve Adventure yapısı. Ayrıca adının Assassin Creed (Suikastcinin inancı) saglam bir oyun olacaga benziyor. Cry Sis ve bu Favori listemde.
  • ubi soft u hep taktir etmişimdir zaten.... Bknz Kardeşler takımı , splintercell, far cry...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sLevin -- 2 Ağustos 2006; 12:17:32 >
  • Pc'ye de geliyorsa süper. Ubifanım zaten. Adamlar ne yapsa oynarım.

1. Konami
    2. Ubisoft

Tasarımlar, mekanlar, grafikler yine yarmış. Ubiden de bu beklenirdi zaten.
  • gerçketen adamlar mekan,tasarım ve grafiklerde yine coşmuşlar deniz manzarası yokmu gördükçe denize giresi geliyor insanın
  • grafikleri güzel olsa bile konusu bana iyi gelmedi.HITMAN daha iyi

• quote:

Orjinalden alıntı: money

grafikleri güzel olsa bile konusu bana iyi gelmedi.HITMAN daha iyi

/>

Alaka ya geeeel
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.