Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED CHRONICLES CHINA TÜRKÇE YAMA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
7
Favori
17.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekipteki arkadaşlar yeni AC oyununa kadar bu kadar büyük oyunlara girişmek istemiyor. Nihayetinde Kasım ayından bugüne tam üç tane AC oyunu çevirdik, herkes yoruldu. Ben kişisel olarak bu yaz Bioshock 2 çevirisi planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Ekipteki arkadaşlar yeni AC oyununa kadar bu kadar büyük oyunlara girişmek istemiyor. Nihayetinde Kasım ayından bugüne tam üç tane AC oyunu çevirdik, herkes yoruldu. Ben kişisel olarak bu yaz Bioshock 2 çevirisi planlıyorum.

Sayın hocam ubisoft'la irtibat kurup bundan sonraki AC oyunları için fabrikadan Türkçe olarak çıkması mümkünmüdür ?
  • Hepimiz sizler kadar organize ve kararlı olabilsek ve tıkır tıkır yamalar gelse. 1-2 çalışmayı ağır aksak zoraki sürdürüyoruz. Gerçekten ekibini gıpta ediyorum. Başarılar, iyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay Gelsin merakla beklemekteyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyurtseven

Kolay Gelsin merakla beklemekteyim..

Bire bir kopayala yapıştır yapmasan iyiymiş :)
  • Merakla bekleyenlerdenim. Tüm çevirmen arkadaşların ellerine sağlık şimdiden.
  • Bürsürü kişi şuanda bu çeviriyi bekliyor Ayın başından beridir devam ediyorsunuz biraz daha fazla saat harcasanız bitmişti şimdiye ama yinede kolay gelsin hemen bitirmeniz dileğiyle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ouzcan7

Bürsürü kişi şuanda bu çeviriyi bekliyor Ayın başından beridir devam ediyorsunuz biraz daha fazla saat harcasanız bitmişti şimdiye ama yinede kolay gelsin hemen bitirmeniz dileğiyle :D

Ulen şunu saidsrc gibi birine bari demeyin be.Bu işi insanların gönüllülük esasıyla yaptığını unutuyorsunuz.Babasının hayrına mı yapıyor derler ya bu adamlar babasının hayrına yapıyo.2015te üye olupta gelip burda elle tutulucak birkaç çevirmeni de bu işten soğutmayın.
  • Arkadaşlar, çeviri bitti. Ancak oyunu çevimek teknik açıdan düşündüğümüz kadar kolay değilmiş bazı sıkıntılar çıktı onları birer birer çözüyoruz, bir yandan da oyun içinde test ediyoruz.
  • Kardesım ben çevirisine bişi demiyorum Allah razı olsun ekip olarak bürsürü oyun bitirdiler fakat yukarıda yazdıgım şey biraz abez kaçmış kusura bakmayın
  • quote:

Arkadaşlar, çeviri bitti. Ancak oyunu çevimek teknik açıdan düşündüğümüz kadar kolay değilmiş bazı sıkıntılar çıktı onları birer birer çözüyoruz, bir yandan da oyun içinde test ediyoruz.

Merakla beklemedeyim Said :)
  • quote:

Ekipteki arkadaşlar yeni AC oyununa kadar bu kadar büyük oyunlara girişmek istemiyor. Nihayetinde Kasım ayından bugüne tam üç tane AC oyunu çevirdik, herkes yoruldu. Ben kişisel olarak bu yaz Bioshock 2 çevirisi planlıyorum.

Said'ciğim merakla bekliyorum.Yalnız araya bir yaz tatili daha girer herhalde :)
  • Başarılar, iyi çalışmalar.

• Said, var mı bir gelişme? Yüzde felan versen süper olurdu :) Hazır şu sıralar az boşa çıkmışken oynayım.
  • Merhaba Said Bey, ileriki bir zamanda Freedom Cry DLC,AC 3 DLC leri,AC Revelations-Desmond un Yolculuğu ve The Lost Archieve DLC lerini çevirmeyi düşünüyormusunuz? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallygood

Merhaba Said Bey, ileriki bir zamanda Freedom Cry DLC,AC 3 DLC leri,AC Revelations-Desmond un Yolculuğu ve The Lost Archieve DLC lerini çevirmeyi düşünüyormusunuz? Teşekkürler.

Bu sorunuzun cevabını bende çok merakla bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitalfacia

quote:

Orijinalden alıntı: reallygood

Merhaba Said Bey, ileriki bir zamanda Freedom Cry DLC,AC 3 DLC leri,AC Revelations-Desmond un Yolculuğu ve The Lost Archieve DLC lerini çevirmeyi düşünüyormusunuz? Teşekkürler.

Bu sorunuzun cevabını bende çok merakla bekliyorum...

Teknik problemlerini aştıkça çevirmeye devam edeceğiz DLCleri. Bunun için de progamcı arkadaşımızdan yardım almamız gerekiyor, bu yardım için öncelikle ACC China çevirisindeki teknik problemleri çözüp çeviriyi yayımlamayı bekliyorum. İleriki dönemde DLC'lerin durumu daha net olacak kısacası. Şu yama da bir bitsin de. Bu arada teknik problemleri büyük oranda aştık. Yamanın çıkışı daha fazla uzamaz diye tahmin ediyorum.

• Yama hazır yarın yayımlıyoruz:)
  • quote:

Yama hazır yarın yayımlıyoruz:)

ooo harika bir haber bekliyorum.
  • quote:

Yama hazır yarın yayımlıyoruz:)

Steamden çekip bekliyorum ozaman :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.