Şimdi Ara

Assassin's Creed: Brotherhood Video İnceleme (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
52.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an ikinci oyunu oynamaktayım.. Biter bitmez bu oyuna başlayacağım =) İnceleme için teşekkürler...
  • SPOİLER İÇEREBİLİR DİKKAT DİKKAT:

arkadaşlar oyunda 2.bıçağı aldığımız leonardo da vinci ile olan yerde buluştum ancak param olmadığı için bıçağı alamadım. şimdi orayı bir daha bulamıyorum 2. bıçağımı nasıl alıcam?

Bir yardım edin lütfen
  • ilk iki serisi nefes kesiciydi benim için :D hayatımda oynadığım ve zevk alarak bitirdiğim sayılı oyunlardanda iki seriside.. 3 . oyunu bende sabırsızlıkla bekleyenlerdenim son okuduğum haberlerde martın son haftasında resmen çıkacağı yönündeydi ama ne kadar doğru bilemiyorum

mesela ubisoftun sitesinden örnek vermek gerekirse PC versiyonu pre-order(ön satışa) çıkarılmış bile 50 € gibi bi fiyatı var ;) sitede yazan tarih ise 17 Mart(yani 17 mart itibari ile oyun satın alınabilir halde olacak demekki :D )

Kaynak olarakta BURAYA tıklayabilirsiniz.aynı zamanda PC platformu için sistem gereksinimleride daha net bir şekilde açıklanmış...

umarım en kısa zaman da şu oyun çıkarda asıp kesmeye intikamlarımızı almaya kaldığımı yerden devam ederiz...herkese iyi forumlar ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: wegaserhan

oyunu bitirmeme rağmen %55 diyor. şehri atım yan görevlerin coğu bitti. bir hayat kadınlarıyla uğraşıyorum %45lik ne kaldı acaba fikri olan varmı? siz ne kadarını bitirebildiniz?

bende o kadarını bitirebilmiştim ama oyunda bi çok bulmaca tarzı şeyler var mesela onları ne kadar yaptığınada bağlı...ayrıca eziodan önce yönettiğimiz karakterin zırhını aldın mı? bunun için bile bir çok yan görev yapman gerekiyor

şahsen ben becerememiştim :D o yüzden sadece ana senaryoyu bitirip çok şükür bitti demiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

şindi by oyun kaç oluyo 2 mü 3 mü yoksa ortaya karışık mı?geçenlerde 2yi bitirdim bir araştırayim dedim kafam karıştı gitii biri ne oldugunu açıklayabilir mi

bu serinin 3. oyunu fakat isim olarak assassin's creed brotherhood verildi oyuna..sanki bi sıralama gidiyormuş gibi olmaması için..netice itibari ile oyun 2.oyunun kaldığı yerden tam gaz devam ediyor konusu ve senaryosu birazcık farklı olarak :)
  • oyunu şuan pcde oynuyorum süper oyun oynamayanlara tavsiye edilir =)
  • Ya sesler geriden geliyo nasıl yapıcam ki onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnakresss

SPOİLER İÇEREBİLİR DİKKAT DİKKAT:

arkadaşlar oyunda 2.bıçağı aldığımız leonardo da vinci ile olan yerde buluştum ancak param olmadığı için bıçağı alamadım. şimdi orayı bir daha bulamıyorum 2. bıçağımı nasıl alıcam?

Bir yardım edin lütfen

Haritada "L" harfi farklı yerlerde gözükebilir. Kontrol et sürekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

oyunu şuan pcde oynuyorum süper oyun oynamayanlara tavsiye edilir =)

bildiğim kadarı ile bugün steam üzerinden satışa başlanıcaktı ne çabuk alıpta indirdiniz birde kurup oynuyorsunuz ilk izlenimleriniz nasıl oyunla alakalı 2.oyunda dövüş sahnelerinde yapay zeka çok düşüktü mesela yine devam ediyor mu bu yapay zeka sorunu??
  • Hele şükür pc ye çıktı :D
  • yapay zeka iyi ama o kadar deil.Oyunu bitirdim şuan =)
  • haha en sona koptum :D
  • İnceleme için teşekkürler
  • videolarınız çok yawaş yükleniyor daha hızlı sunucularla çalışsanız!
  • şarkının ismi ne? :XD
  • inceleme için teşekkürler, gerçekten süper bir oyun fakat serinin I ve II'ncisinide oynamalısınız oyun o zaman anlam kazanıyor
  • ya bu oyunun pc sürümü ne zaman çıkacak ben bekliyorum hala
  • Yorumları Okudum Ve Dikkatimi Şu Çekti.

-4. Seride Gelir İnsallah

Ya Brotherhood 3. seri değildir. 2. Oyunun devamıdır.
  • kulelı bolum e bayılmıstım oynarken karımızı kurtardıgımız bolum
  • beyler şarkının adı ne baştaki nin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.