Şimdi Ara

Assassin's Creed: Brotherhood Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
52.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: Playstation 3, Xbox 360 ve PC( Şubat ayında)

Zaman, kardeşliğe katılma zamanıdır!

• OOO. hadi bakalım izleyelim nasılmış? Teşekkürler dostum şimdiden.
  • Gine Harikasınız Güzel İnceleme Erdinç İyikul Bu Oyunu Oynamak Nasip Olmadı Allah O Günleride Gösterir İnşallah :)
  • İlk yorum benden olsun oyun çok güzel Xbox 360'da renk paletleri tam istediğim gibi.Denemeyenlere öneririm :)
  • kardeşlerim :D:D
  • İLK YORUM BENDEN OLSUN OYUN MÜTİŞ AMA BEN PC OYUNCUSUYUM VE DAHA ÇOK BEKLİCEM :(:(:(
  • off teşekkürler
  • çok güzel ya, sipraiş ettim gelmesini dört gözle bekliyorum
  • Çok güzel olmuş teşekkürler
  • ubisoft tr çok haksızlık ediyor bu oyunlar tr olmalıydı Tiklon duysun sesimizi.. yoksa korsaNA EVET DİCEGİZ...
  • 1. oyunu hiç beyenmedim daha dogrusu o uzun diyologlar ve görev yerini bulamamak bu oyundada o yaşanıyormu ??
  • cok güzel bu hafta alacagim insallah video dahada yardimci oldu inceleme icin tesekkürler
  • İnceleme için teşekkürler merakla Şubat ayını bekliyoruz :)
  • video sonundaki olaylar beni bitiriyor ya :D oyun güzelmiş inceleme için teşekkürler
  • video çok güzel olmuş.ps3 versiyonunu daha ilk günlerinde aldım çok güzel oyun ama fazla miktarda fps düşme sorunu var.bazen şehirde dolaşırken fps düşmesinden adam gibi oyun oynayamıyorsunuz bile.umarım update falan çıkarıp bu sorunu çözerler.yoksa geride benim gibi o kadar para verip hiç hoşnut kalmayan bir sürü oyunsever bırakırlar.
  • Tahmin ettiğimden yüksek bi puan.Sonu yine bomba olmuş
  • bu oynu hiç sevemedim nedense.
  • Pcde oyun neden ertelendi anlamış değilim inceleme çok güzel olmuş ayrıca ellerinize sağlık ass creed 2'nin devamı olmuş oyun pek bir değişiklik olmasada pcye sabırsızlıla bekliyorum
  • Sözleriim yanlış anlaşılmasın ama video incelemede gözüme birşey takıldı AC:Brotherhood da düşmanlarımızın silahını artık kullanabiliyoruz denmiş ben AC II nin Pc sürümdede kullanabiliyorum oyuna yeni katılmış bir özellik degil dikkatinizi çekerim . 12:26

'' Ayrıca artık düşmanlardan düşen silahlarıda kontol altına alabiliyoruz ''

bilginiz olsun diye söylüyorum ard niyet yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Sözleriim yanlış anlaşılmasın ama video incelemede gözüme birşey takıldı AC:Brotherhood da düşmanlarımızın silahını artık kullanabiliyoruz denmiş ben AC II nin Pc sürümdede kullanabiliyorum oyuna yeni katılmış bir özellik degil dikkatinizi çekerim . 12:26

'' Ayrıca artık düşmanlardan düşen silahlarıda kontol altına alabiliyoruz ''

bilginiz olsun diye söylüyorum ard niyet yok :D

Merhaba,

Benim aklımda kalan silahları alıp, fırlattığımızdı. Fakat bu oyunda düşman silahlarını istediğimiz kadar üzerimizde taşıyabiliyoruz. Arada böyle bir fark var.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.