Şimdi Ara

Assassin's Creed: Brotherhood İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
36.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amemo

bu oyunu dün indirdim.sıkıyo ama biraz insanı

İlk defa Assassin's Creed oynuyorsunuz sanırım.Hikayeye hakim olmak adına önce I. ve II. oyunları oynamanızı öneririm.
  • oyunun ana hikayesini bitirmeden önce mutlaka yan görevleri yapın yoksa oyun bittikten sonra dönemiyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: frktmz

oyunun ana hikayesini bitirmeden önce mutlaka yan görevleri yapın yoksa oyun bittikten sonra dönemiyosunuz

Oyun bittikten sonra çıkan Cast sonuna kadar izlendiğinde oyuna dönmek mümkün.Sabretmek lazım biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

oyunun ana hikayesini bitirmeden önce mutlaka yan görevleri yapın yoksa oyun bittikten sonra dönemiyosunuz

Oyun bittikten sonra çıkan Cast sonuna kadar izlendiğinde oyuna dönmek mümkün.Sabretmek lazım biraz

yani GTA gibi oyunu bitirdikten sonra dolanabiliyoruz şehirde dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA3FC8585 -- 4 Mayıs 2011; 16:16:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1907

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

yani GTA gibi oyunu bitirdikten sonra dolanabiliyoruz şehirde dimi

Evet

• benim casper notebook um var notebook dageforce gt320m ekran kartı var ama assassin's creed brotherhood oyununu aşırı derecede kasıyor bu ekran kartının kaldırmadığından mıdır acaba yardım edermisiniz?(can ı run it sitesinden baktığımda da hardware t&l yok diye yazıyor ondan mıdır acaba)

ayrıca sistem özelliklerim
    casper nırvana
    intel core i5 m460 2,53Ghz
    6gb ddr3 ram bellek
    windows 7 home premium 64bit işletim sistemi
    nvıdia geforce gt320m 1gb ekran kartı

BU SİSTEMLE OYNAYABİLİRMİYİM!!!!!!!!! Paylaş:
  • quote:

Orijinalden alıntı: md.celik

benim casper notebook um var notebook dageforce gt320m ekran kartı var ama assassin's creed brotherhood oyununu aşırı derecede kasıyor bu ekran kartının kaldırmadığından mıdır acaba yardım edermisiniz?(can ı run it sitesinden baktığımda da hardware t&l yok diye yazıyor ondan mıdır acaba)

ayrıca sistem özelliklerim
    casper nırvana
    intel core i5 m460 2,53Ghz
    6gb ddr3 ram bellek
    windows 7 home premium 64bit işletim sistemi
    nvıdia geforce gt320m 1gb ekran kartı

BU SİSTEMLE OYNAYABİLİRMİYİM!!!!!!!!! Paylaş:

Aynı sistemin 4GB ram ve 2.66 Ghz'inde hiç sıkıntısız oynadım.Oyunun v1.01 Update'ini yükle,ekran kartı driverlarını güncelleştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDREI -- 8 Mayıs 2011; 10:01:53 >

• çok teşekkür edeim :D
  • Rica ederim
  • pentium (R) dual-core E5500 2.82gHZ, 2GB DDR3 KİNGSTON ram, 1 gb ddr3 Nvidia GEforce 9500 gt ekran kartı war (xp sp3) oyunu hangi ayarlarda oynarım
  • merhaba arkadaslar bende ll serii oynuyorum suan romayi %100 bitirdim hicbir gorev kalmadi fakat romadan cikamiyorum bos bos dolaniyorum suan oyun %65 oldu ve hicbir gorev vermiyo oynayan arkadaslar lutfen bana yardimci olun
  • acaip kasıyo bu oyun yav :(
  • teşekkürler
  • ananasın içinden top çıkan bölümdeyim oraya ulaşana kadar peşimden bir sürü asker geliyor ama 4 dakikam olduğu için öldüremiyorum onları ananaslı yere geliyorum bişey olmuyo ama orayı gösteriyo galiba askerlerden kurtulmam gerekiyomuş askerlerden kurtulmak için samanlara veya kuyulara giriyorum geri çıkıyo nası kurtulcam askerlerden bilmiyorum 2 gündür bu görevle uğraşıyorum
  • quote:

ananasın içinden top çıkan bölümdeyim oraya ulaşana kadar peşimden bir sürü asker geliyor ama 4 dakikam olduğu için öldüremiyorum onları ananaslı yere geliyorum bişey olmuyo ama orayı gösteriyo galiba askerlerden kurtulmam gerekiyomuş askerlerden kurtulmak için samanlara veya kuyulara giriyorum geri çıkıyo nası kurtulcam askerlerden bilmiyorum 2 gündür bu görevle uğraşıyorum

Elinde elma (top) varken X'e (Xbox 360) -veya- Kareye (PS3) -veya- bilgisayarda sol tıka (sanırım) -yani saldırı tuşuna- basılı tut. Zaman yavaşlayacak, sağlığın azalacak (ama öldürmeyecek) ve etrafındaki askerler ölecek.

Top dediğin şey Adem Elması (Apple of Eden). İyi oyunlar :)

• bence hiç güzel bir oyun değil indirdim fakat indirdiğime bin pişman oldum:(
  • Yaarkadaşlar size bişey sucaktım ben de ps3 de orjinali varda ama erkek paylançho yapamıyorum kadın olanını açtımda öbürünü nasıl açacagımımı bilmiyorum
  • orjinal oyunum var ama görüntüler ve sesler çok geriden ve geç geliyor nasıl ayarlayabilirim bilen varsa lütfen yardımcı olsun yani görüntü ayarım ne olacak gibi
  • ya arkadaşlar ben brotherhoodun %69.8 inde tıkandım görevler gelmiyo ne yapmam lazım yanıtlarsanız sevinirim.şimdiden tesekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ya arkadaşlar ben brotherhoodun %69.8 inde tıkandım görevler gelmiyo ne yapmam lazım yanıtlarsanız sevinirim.şimdiden tesekkürler.

Görevler gelmiyor derken?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.