Şimdi Ara

. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
513
Cevap
1
Favori
50.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KiowaApacHe

quote:

Orijinalden alıntı: Karaltı

Birde pre orderi gamestop tan yapmıyanlar ve limitd edition alamayanlar için ileride live üzerinden ''harlequin'' karakterini indirebilme şansımız olacak mı belli bir ücret karşılığından ???

bir bilgi verirseniz sevinirim yani bir açıklama yaptımı ubisoft :S ''Harlequin''

Aynen ben Harlequin istiyorum yhav .d HarLequin Forever .d.d.d

satılık varsa almaya talibim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

quote:

Beyler liveden multi atabilecek arkadaşlar lütfen bir pm atsın grup oluşturalım geçmişe baktım ama göremedim ondan yazıyorum bana daha gelmedi ama gelir heralde en geç 1 hafta ininde inş.

Dedim gibi multi atabilecek arkadaşlar lütfen PM atsın haberleşelim....

Oyunun orjinali az kişide var sanırım. Onlarda banlamamak adına live'a girmiyorlar sanırım.Yoksa şimdiye bu kadar süper bir oyun için gruplar kurulup başlanmıştı bile oynanmaya multide :)

''Onlarda banlamamak adına live'a girmiyorlar sanırım.'' burada ne demek istediğini anlamadım orjinal ise oyun kim kimi niye banlasın :S ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masta Zek-Qon

Harlequin'i pre-order yapmayanlar elde edemeyecek ne yazık ki.Ancak 1-2 gün sonra redeem code'u birisinden sipariş edicem.Nette satılık Harlequin kodları bulabilirsiniz Neyse bugün oyun elime ulaştı Multiplayer'ın training'i yaptım sadece hemen ardından singleplayer'a girdim dayanamadım baya bir sardı.Gece bizimkiler yatınca giricem bakalım multiye Bu arada buda benim set

''Nette satılık Harlequin kodları bulabilirsiniz '' hangi forum sitelerinde bulabiliriz link atarsan bir de bu konuda ingilizce xbox forumları var mı işte bu kodları almak için. varsa atarsan çok sevinirim bildiğin çünkü harlequin almak isterim ve yine oradanda eleman buluruz belki multi için... (başka forum linki yazmak yasak mı bu arada onuda sorayım :S)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:38:29 >
  • eyv.
  • Hacılar oyun çıktı 10 gün geçti üstünden ben 2 aydır live girmiyorum bile , hala daha eski dashboarddayım dvd rom'umun modelini bilmiyorum ama resimlerden philips benq mudur ona benzettim açık halini.Sizce Ac:B alsam çalıştırırmı? Burda da kopya oyun 25 tl ! Gerçi her şekilde değerde kesin bir şey olursa daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertleo

Hacılar oyun çıktı 10 gün geçti üstünden ben 2 aydır live girmiyorum bile , hala daha eski dashboarddayım dvd rom'umun modelini bilmiyorum ama resimlerden philips benq mudur ona benzettim açık halini.Sizce Ac:B alsam çalıştırırmı? Burda da kopya oyun 25 tl ! Gerçi her şekilde değerde kesin bir şey olursa daha iyi olur.

Nasıl 25 ytl :)
    Neresi orası ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

quote:

Beyler liveden multi atabilecek arkadaşlar lütfen bir pm atsın grup oluşturalım geçmişe baktım ama göremedim ondan yazıyorum bana daha gelmedi ama gelir heralde en geç 1 hafta ininde inş.

Dedim gibi multi atabilecek arkadaşlar lütfen PM atsın haberleşelim....

Oyunun orjinali az kişide var sanırım. Onlarda banlamamak adına live'a girmiyorlar sanırım.Yoksa şimdiye bu kadar süper bir oyun için gruplar kurulup başlanmıştı bile oynanmaya multide :)

''Onlarda banlamamak adına live'a girmiyorlar sanırım.'' burada ne demek istediğini anlamadım orjinal ise oyun kim kimi niye banlasın :S ??

Epic Fail
  • kıbrıs yavru vatan :)
    quote:

Orijinalden alıntı: action_figure

quote:

Orijinalden alıntı: Mertleo

Hacılar oyun çıktı 10 gün geçti üstünden ben 2 aydır live girmiyorum bile , hala daha eski dashboarddayım dvd rom'umun modelini bilmiyorum ama resimlerden philips benq mudur ona benzettim açık halini.Sizce Ac:B alsam çalıştırırmı? Burda da kopya oyun 25 tl ! Gerçi her şekilde değerde kesin bir şey olursa daha iyi olur.

Nasıl 25 ytl :)
    Neresi orası ?
  • bende yeni fw var 1.76 paypay88tr99 gamertag ac bo ,nfs online oynanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

bende yeni fw var 1.76 paypay88tr99 gamertag ac bo ,nfs online oynanır

dostum benim oynama şansım nedir ac : b 'yi?? eski dashboard var 4 ay önce aldım xbox'ı ? Dvd si benq uya benziyor emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirldPrN

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Masta Zek-Qon

Harlequin'i pre-order yapmayanlar elde edemeyecek ne yazık ki.Ancak 1-2 gün sonra redeem code'u birisinden sipariş edicem.Nette satılık Harlequin kodları bulabilirsiniz Neyse bugün oyun elime ulaştı Multiplayer'ın training'i yaptım sadece hemen ardından singleplayer'a girdim dayanamadım baya bir sardı.Gece bizimkiler yatınca giricem bakalım multiye Bu arada buda benim set

''Nette satılık Harlequin kodları bulabilirsiniz '' hangi forum sitelerinde bulabiliriz link atarsan bir de bu konuda ingilizce xbox forumları var mı işte bu kodları almak için. varsa atarsan çok sevinirim bildiğin çünkü harlequin almak isterim ve yine oradanda eleman buluruz belki multi için... (başka forum linki yazmak yasak mı bu arada onuda sorayım :S)

http://video-games.shop.ebay.com/i.html?_nkw=harlequin&_sacat=187&_odkw=&_osacat=187&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

bu sitede açık artırma mı var??? ve daha önce alan var mı bilgi verirse çok sevinirim
  • Arkadaşlar oyunu bitirdim ama bi fragmandaki gibi gemi falan vurmadım. Çıkarıldı mı acaba o bölüm?
  • sanırım ps3 sürümündeki dlc'de var :S burada ilk bölümdeki kule yakmadaki full sekronizasyon için napmak lazım throw captain falan diyo adamı kırmızı alan dışına atıp öldürdüm yine vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

sanırım ps3 sürümündeki dlc'de var :S burada ilk bölümdeki kule yakmadaki full sekronizasyon için napmak lazım throw captain falan diyo adamı kırmızı alan dışına atıp öldürdüm yine vermedi

Kaptanın olduğu yerin yanında tahta iskele gibi birşey var.Oraya fırlatıp öldüreceksin kaptanı,öyle fullenir
  • .

• Oyunu bitirdim 2012'ye kadar bekliyoruz artık sayılı gün çabuk geçermiş
  • .

• Şu forumda spoiler butonunu kullanmak çok mu zorunuza gidiyor? Sizin yüzünüzden foruma giremez olduk.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:38:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.